Сайт – це можливість вести бізнес, не обмежуючись одним містом чи навіть країною. Це вихід на іноземних клієнтів й шанс заявити про себе всьому світу. Проте навіть найкрасивіший сайт може бути збитковим та не виправдовувати надій, якщо на ньому не буде якісних текстів і SEO оптимізації.

Й дійсно, SEO оптимізацію можна назвати справжнім хаком пошукової системи, адже якщо все зроблено правильно, кількість відвідувачів буде лише рости, забезпечуючи власника сайту новими клієнтами, партнерами та покупцями.

Як зробити сайт ефективним

Головне завдання SEO оптимізації – зробити сайт помітнішим в очах пошукової системи, а також зручним та корисним для клієнта. Цей процес комплексний і складається з двох сфер – внутрішньої та зовнішньої.

  • Внутрішнє SEO – оптимізація мета-даних і контенту сайту ключовими словами та фразами для покращення ранжирування по пошукових запитах.
  • Зовнішнє SEO – розміщення посилань на інших сайтах за допомогою статей та банерів.

Ці два процеси мають йти одночасно, коригуючись та підстроюючись один під одного. Комплексний підхід завжди ефективніший. Головне – не перестаратися з SEO, інакше згубних наслідків не уникнути.

Що треба знати

SEO-оптимизация поможет хакнуть поискового робота! Перш за все необхідно встановити спеціальні плагіни для SEO-оптимізації. На WordPress це може бути All in One SEO, Yoast й інші. З їх допомогою до статей можна додавати мета-описи (мета-теги), невеликі блоки інформації, необхідні для надання інформації користувачеві та пошуковому роботу.

Важливою частиною SEO оптимізації стає карта сайту. Вона полегшує індексування пошуковою системою. Подібну карту сайту можна додати за допомогою плагінів – приміром, Google XML Sitemaps або написати вручну.

Надзвичайно важливим у просуванні сайту стає унікальний контент. Незалежно від того, що це буде – опис товару, послуги, аналітична стаття чи якась новина для блогу – тексти здатні зробити сайт по-справжньому унікальним, і пошукова система стане краще ранжирувати його по пошуковим запитам.

Публікуйте тільки якісні та цікаві статті, а не штучні тексти з десятками двоповерхових ключів – така оптимізація нічого хорошого не принесе. Те ж саме можна сказати і про машинний рерайт: програми унікалізації текстів зроблять контент нечитабельним.

Проаналізуйте пошукову видачу і створіть список з ключовими словами. Використовуйте їх в текстах, щоб на пошукові запити в числі перших потрапляв саме ваш сайт, а також оптимізуйте всі додані зображення за допомогою тегів Alt-опису. Такий підхід буде найбільш ефективним!

Методів SEO оптимізації досить багато – і всі їх варто задіювати комплексно. Експериментуйте! Адже справжній онлайн-маркетолог ніколи не зупиняється на досягнутому!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”