Антидетект-браузер є сервісом, що змінює цифровий слід пристрою, з якого відбувся захід в Інтернет. Візуально це звичайний Google Chrome, Firefox чи Opera, проте значно відрізняється функціоналом.

Антидетект-браузер замінює фінгерпринт, тобто браузерний відбиток. Він підміняє інформацію про операційну стстему та інші дані користувача – часовий пояс, країну та місто, мову браузера, встановлені плагіни та інші дані. Навіть при прийнятих cookiе-файлах можна не хвилюватися, щл ця інформація комусь дістанеться.

Знання цифрового відбитку допомагає компаніям відстежувати дії користувачів, налаштовувати таргетовану рекламу та ін. І антидетект-браузер допомагає захиститися від шпигунів і спаму, змінюючи фінгерпринт на неправдиву інформацію й роблячи користувача анонімним.

Втім, функціонал антидетект-браузера однією лише секретністю не обмежується й надає користувачам доволі багато цікавих можливостей.

Що таке антидетект-браузер

 

Особливості антидетект-браузера

Усі записи в антидетект-браузері – автономні. Кожна нова вкладка – це окремий світ облікового запису. Тобто одним браузером можна управляти кількома акаунтами одночасно, імітуючи дії різних користувачів.

Також АД-браузери допомагають автоматизувати роботу команди та інші процеси у формуванні трафіку. Наприклад, з його допомогою можна швидко прогріти новий обліковий запис без ризику бану – за допомогою безпечного мультиакаунтингу.

Більшість таких браузерів створені на основі Chromium від Google. Його фішка у відсутності функцій стеження і потреби в реєстрації.

Для чого потрібні АД-браузери

Антидетект-браузер застосовується для вирішення цілої низки задач:

  • створення мультиакаунтів: створення профілів з унікальними відбитками у необмеженій кількості;
  • фармінг: обхід антифрод-системи дозволяє підготувати акаунт для рекламного фарму;
  • збереження анонімності: браузери не дозволяють рекламній мережі або аналітичному сервісу збирати ваші дані та відстежити дії;
  • довговічність акаунта: можливо підібрати фінгерпринт під відбиток, від якого формувався запис, що продовжить життя профіля;
  • розширення можливостей: доступ до іноземних послуг при обмеженому доступі до окремих майданчиків у власній країні;
  • просування: підготовлені облікові записи можна застосувати для накруток активності;
  • продуктивна командна робота: інтерфейс допоможе зручно комунікувати з іншими учасниками.

Сфери застосування анти-детект браузерів

Антидетект-браузери – це необхідний інструмент для веб-спеціаліста, який працює з багатьма рекламними і соціальними обліковими записами.

Сфер використання АД браузерів досить багато:

Партнерська реклама та SMM

Такі браузери застосовують в управлінні рекламними акаунтами в соціальних мережах і Google Ads. Можна працювати зі значно більшим числом рекламодавців, не ризикуючи попасти в блокування та без потреби підтверджувати телефон.

Е-комерція

Корисно для маркетплейсів у створенні безлічі профілів для одного продавця,  формування кількох магазинів, збільшення товарних позицій і відгуків.

Інтернет-реклама

Браузери підходять для медіакомпаній та рекламодавців при запуску цифрового маркетингу і тестування гіпотез.

Як вибрати і налаштувати АД-браузер

Вибір антидетекст-браузера залежить від індивідуальних потреб. Спочатку можна спробувати безкоштовну версію і згодом перейти на платну. Перші дні можна контролювати інструмент через різноманітні чекери.

Серед популярних АД-браузерів можна відмітити такі:

Gologin

Надійна підміна відбитків, фарм і мультиакаунтинг. Допоможе  автоматизувати крауд-маркетинг в блогах у соціальних мережах. Адаптований для мобільних пристроїв.

AdsPower

Інструмент для мультиакаунтингу SMM і арбітражу трафіка, який дозволяє автоматизувати рутинну роботу.

Dolphin (anty)

Дозволяє працювати з десятком профілів аккаунтами і проходити чекери. Використовуючи антидетект браузер Dolphin Anty, для акаунтів можна створити сторінки, теги, статуси. А ще йог оможна використовувати під час командної роботи.

Undetectable

Генерує до 1000 профілів з унікальними конфігураціями, забезпечує ефективний фарм, прогрів акаунтів та багато іншого.

Антидетект-браузери – це сучасний інструмент для збереження анонімності та  автоматизації арбітражу трафіка, ефективного проведення рекламних кампаній і створення великої кількості акаунтів для різного бізнесу та управління ними без ризику блокування ресурсу.

При грамотному застосуванні він здатен стати головним помічником інтернет-маркетолога та дозволяє досягти повної анонімності в інтернеті.

© SEO студія Ямбус

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3