Вкусный копирайтинг от шеф-повара студии «Ямбус»Контент сайту має бути ідеальним: від цього залежить не лише число візитів, але й сам інтерес до web-ресурсу – замовлення, телефонні дзвінки, покупки, банальні коментарі на сторінці товару чи послуги. І тут виникає закономірне питання: яким же має бути копірайт? Які тексти зіграють на руку власникові сайту, а які краще не використовувати?

Відповідь на ці питання досить проста – тексти для сайту мають бути написані професійним копірайтером. Завдяки цьому на сайті з’являться статті, в яких читачеві не доведеться шукати суть, перечитуючи речення по декілька разів, пробираючись крізь нетрі закручених фраз і мудрованих виразів. Правильний копірайтинг не містить ні води, ні каменів! Це цікавий, чіткий та лаконічний текст, читати який – приємно.

Правильний копірайтинг на будь-яку сторінку сайту!

Потрібен мотивуючий текст про вуглеводи та їх властивості, про брюки-галіфе або позитивні якості ПВХ-човнів? Місткий, інформативний текст для сайту-візитки? Ґрунтовний опис брендового товару?

Студія копірайтингу «Ямбус» гарантує:

  • якісні тексти без ляпів і помилок;
  • стовідсоткову унікальність по будь-якій системі перевірки;
  • зрозумілі, цікаві та інформативні тексти.

Нудний технічний текст навряд чи хтось дочитає до кінця або взагалі почне читати. Ідеальним має бути і перше речення, і останнє!

Ми пишемо для людей, не забуваючи при цьому і про пошукові системи. Адже текст – це ідеальна основа для просування сайту! Він повинен нести в собі потрібну інформацію (яка зробить сайт більш популярним і притягне нових користувачів) і написаний за певними правилами (які «задобрять» пошукового робота і піднімуть сайт у видачі). А тому, якщо вам потрібний правильний текст, що надихає та продає, написаний за усіма правилами людяності й орієнтований на просування товарів і послуг в мережі Інтернет, вам потрібен копірайтер студії «Ямбус»!

Текст на головну сторінку сайту або цікавий опис товарів, рекламний текст або комерційна пропозиція, текст для e-mail розсилання або інформаційна стаття – в нашій студії ви зможете замовити копірайтинг будь-якої складності! І в будь-якому з цих випадків ви отримаєте ідеальний текст, написаний з душею!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3