Глобальна мережа об’єднала весь світ. Тепер вона дає можливість знайти будь-яку інформацію – пропозиції товарів і послуг, дані про продукцію, прорахувати логістику доставки й обрати найбільш вигідний варіант. Бізнес неможливий без онлайну!

Тексты на заказ – искусство рекламыСьогодні компанії, що бажають заявити про себе, в першу чергу використовують інтернет-рекламу. Статті на замовлення давно стали звичайним явищем, а копірайтер – таким же звичайним співробітником відділу продажів. Він пише комерційні пропозиції, готує описи товарів, презентує послуги, пише статті в блог і соціальні мережі. Від якості таких текстів безпосередньо залежить, чи будуть у компанії клієнти, а у сайта – користувачі.

Які ж особливості повинна мати стаття для сайту, щоб завоювати прихильність не лише читачів, але й пошукових систем? Адже саме текст, на якому акцентують увагу пошукові інтернет-системи, може просунути сайт. Навіть якщо там буде багато графіки, без якісного контенту він не стане популярним.

Тексти для сайту – “одяг”, по якому зустрічають

Передусім, рекламний текст для сайту має бути написаний зрозумілою для цільової аудиторії мовою. Хитромудрі слова та фрази стомлюють і відштовхують. Тема статті має бути актуальна й добре розкрита. Тільки у такому разі вона сподобається і викличе інтерес.

Навіть найнуднішу тему можна розкрити так, що читач не зможе відірватися, не дочитавши до кінця. Головне в рекламі – притягнути увагу й дати потрібну інформацію, на основі якої і прийматиметься рішення – купувати чи ні.

Якщо говорити про пошукові системи, то для них важливий не сенс статті, а семантика – ключі, а тому рекламні статті на замовлення повинні писати професійні копірайтери. В цьому випадку текст сподобається і пошуковим системам. Тут необхідно контролювати насиченість тексту ключовими словами і не допускати переспама. Саме від цього й залежатиме ранжирування сторінки по пошукових запитах.

Крім того, тексти для сайту мають бути правильного розміру – щоб дати читачеві всю потрібну інформацію, але при цьому не втомити його. Рекламні статті повинні викликати інтерес, інтригу, щоб читач сам виявляв бажання зателефонувати або звернутися в компанію. Тільки компетентний копірайтер зможе ємко й цікаво викласти матеріал, подавши все так, щоб реклама дійсно працювала.

Професійна рекламна стаття для сайту стане правильним рішенням для будь-якого бізнесу, адже розуміння основ маркетингу тут – понад усе!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3