Для того, щоб вивести свій сайт в ТОП-10, необхідно дотримуватися ряду правил, і головне з них – розміщення тільки якісного, унікального контенту, написаного професійним копірайтером. Якщо статті на сайті будуть не інформативними та не цікавими, а особливо не унікальними, ефективність сайту буде нульовою.

Роботу зі створення рекламних текстів, інформативних статей та опису товарів повинні робити професіональні райтери!

Де замовляти тексті – в студії копірайтингу чи у фрілансера?

Де замовити копірайт?Наповнення сайту можна довірити як копірайтеру-фрілансеру з числа знайомих або рекомендованих авторів десь на біржі, так і доручити написання статей професійній команді студії копірайтингу. В цьому випадку можна отримати більший об’єм за той же час.

Ще одним плюсом стане той факт, що фрілансер-копірайтер не зможе писати на усі необхідні теми, оскільки спеціалізується найчастіше на якійсь одній тематиці: деякі копірайтери пишуть хороші продажні тексти, але не можуть написати огляд фільму, інші ж копірайтери ідеально справляються з рекламними статтями, але SEO оптимізовані тексти писати не вміють.

Щоб не розчаровуватися, краще вибрати саме студію копірайтингу. По-перше, ви отримаєте куратора проекту, який займатиметься вашим питанням. По-друге, цілий колектив професійних авторів, кожен з яких – дока у своєму напрямі. Проджект-менеджер прийме у вас замовлення й відбере необхідних авторів-копірайтерів. При необхідності – знайде перекладачів на англійську чи іншу іноземну мову.

Наша літературна студія працює саме за таким принципом: у нас ви зможете замовити статті на будь-які теми, будь-якого об’єму й рівня складності. Ми напишемо статті точно в строк, з усіма необхідними ключами!

Студія копірайтингу «Ямбус» – це можливість замовити рекламні та інформаційні статті для сайту, SEO копірайт, рерайт, опис товарів і послуг і багато що інше. Наші тексти працюють!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3