Статті, описи товарів, огляди та новинні замітки – основа будь-якого сайту. Це головна умова його ранжирування в пошукових системах і можливість продавати, не вкладаючись в рекламу. Якісний текстовий контент здатний творити дива!

Тексти дозволяють продавати (інтернет-магазин), презентувати послуги (корпоративний сайт або візитка), доносити інформацію (новинний або особистий блог). Вони потрібні і сайтам невеликих компаній, і міжнародним корпораціям. Головна умова тут – щоб вони були цікавими, емоційно насиченими та інформативними, тобто корисними. В цьому випадку тексти зможуть притягати користувачів і перетворювати їх на покупців. Якісний копірайтинг прищеплює бажання повертатися на сайт знову і знову – за потрібною інформацією.

На що здатен контент?

Існування сайту без текстового контенту просто неможливе! Саме тексти піднімають його в рейтингу пошукових систем, саме тексти презентують товари й послуги і дозволяють отримувати нових користувачів.

Візьмемо, приміром, сайт інтернет-магазину. На його сторінках можуть знаходитися десятки, сотні одиниць товару. І попри те, що самі інтернет-магазини віртуальні, представлені там товари – абсолютно реальні! Товари, якими цікавляться покупці, насправді можуть зберігатися на складах, а іноді надходять у продаж прямо з конвеєра або виготовляються на замовлення. У кожному з цих випадків необхідно не просто притягнути увагу споживача, але й переконати його купити запропонований товар.

Вирішити ситуацію можна трьома способами: за допомогою яскравих фотографій, вигідної ціни та цікавого опису. Проте головним тут вважається саме текст – це та унікальна інформація, що вигідно описує товар – усі його особливості й переваги.

Щоб все вийшло, підходити до копірайтингу слід правильно. Писати тексти, що продають, може не кожен: і навіть якщо ви хороший продажник і вмієте знаходити спільну мову з покупцями, це не означає, що так само добре ви зможете викласти свої думки в друкарському виді. У кожної людини свої здібності і таланти: хтось уміє переконувати в особистій розмові, хтось – укладати по телефону мільйонні контракти, а хтось – писати забійні тексти. Саме такий копірайтер і потрібен для ведення сайту – професійний райтер, який зможе не лише оформити думку, не допустившись граматичних помилок, але й надати тексту художнього вигляду, зацікавивши читача цікавими подробицями.

Якісний копірайтинг покращує продажі! Ми переконалися в цьому на власному досвіді. Цікаві та корисні тексти привертають увагу покупців, змушують їх купувати та замовляти. І якщо вам потрібен саме такий результат, звертайтеся до студіїю копірайтингу “Ямбус”! Ми вміємо писати інформаційні й новинні статті, огляди товарів і описи послуг, займаємося SEO, рекламою і просуванням й допоможемо вам у будь-якому почині!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3