Пошук тямущого копірайтера – завдання не таке вже й просте, оскільки написати навіть елементарний текст багатьом виявляється не під силу.

До вибору копірайтера, який знається на своїй справі, треба підходити ґрунтовно, використовуючи для цього усі можливі ресурси. Наприклад, поцікавитися у друзів або партнерів по бізнесу – швидше за все, вони вже користуються послугами копірайтера, адже бути в Топі, не маючи на своєму сайті професійного копірайтингу, практично нереально.

Цілком імовірно, вони вже знайшли хорошого фахівця, роботою якого повністю задоволені, й зможуть поділитися його контактами і з вами.

Але не поспішайте починати співпрацю, оскільки ваші вимоги до текстів можуть трохи відрізнятися від вимог попереднього замовника, й немає ніяких гарантій, що райтер відповідатиме усім вашим вимогам.

Де шукати копірайтера?

Існує величезна кількість способів знайти професійного автора текстів за короткий проміжок часу.

Найчастіше копірайтерів можна відшукати наступними способами:

  1. Попросити контакт райтера у колег, у яких є свій сайт.
  2. Пошукати на біржах контенту.
  3. Прошерстити форуми, на яких часто бувають фрілансери.
  4. Подати оголошення в соціальних мережах й інших пабліках.
  5. Знайти сайт копірайтера через пошук у браузері.

Якщо шукати довго й наполегливо, то обов’язково знайдете відповідного райтера, який напише цікавий і грамотний текстовий контент. Проте ви зможете заощадити свій час і сили, які витратите на усі ці пошуки. Адже ви вже на сайті копірайтера, й потрапили сюди не випадково, адже мої тексти працюють і приводять користувачів саме на цю статтю.

Я напишу якісні тексти на будь-яку тематику, гарантуючи при цьому прийнятну ціну та дотримання термінів виконання завдання.

Приступимо до роботи?

заказать копирайтинг баннер

До речі, нещодавно я оновив дизайн свого сайту, на честь чого дарую першим десяти клієнтам (відлік пішов!) безкоштовний текстовий аудит сайту. Це дасть вам можливість скоригувати стратегію просування і вчасно зробити потрібні кроки.

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3