Як зробити гарний рерайт

З основами рерайтингу усі знайомі зі шкільної пори. Вільний переказ творів – усе це ми писали на уроках літератури, а тому можна сказати, що основи рерайту ми знаємо з дитинства. Але що ж це таке насправді?

Как сделать хороший рерайт

Слова «рерайт» і «рерайтинг» пішли від англійських слів «rewrite» та «rewriting», що в перекладі означає «переписування». Сьогодні таке написання текстів вважається одним із найпопулярніших в мережі Інтернет.

Послуги рерайтерів стали вкрай популярними, оскільки економиться час, й замовникові доводиться менше платити. Проте тут варто зробити обмовку: є рерайт і є глибокий рерайт. Вартість останнього може бути такою ж, як і вартість авторського тексту, копірайтингу. Процес написання глибокого рерайту – це майже написання авторських статей. Головна відмінність лише у використання статті-першоджерела: в рерайті вона є, в копірайтингу – ні.

Простіше кажучи, глибокий рерайт – це творчий процес, при якому створюється абсолютно новий текст на основі першоджерела. З нього береться лише тема, ідея і основна думка.

Прийоми для написання унікального рерайту

Ті, хто ще не знає, як робити рерайт, можуть скористатися простим порадами:

  • міняйте слова на схожі по значенню, використовуйте синоніми;
  • замінюйте дієслова на інші частини мови або на близькі за значенням слова;
  • цитати в новому тексті краще не використоуйте, а замінюйте їх непрямою мовою, переданою своїми словами;
  • переводьте складну пропозицію у декілька простих і навпаки, робіть з декількох простих – одну складну;
  • переставляйте присудки місцями в межах одного речення.

Це тільки невеличка частина можливих способів написання якісного та унікального рерайту статей. Кожен автор користується своїми методами, які приходять лише з досвідом. Але варто пам’ятати, що глибокий рерайт тексту – це далеко не просто перестановка слів, речень і абзаців місцями, а більш трудомістка, авторська робота по передачі інформації першоджерела в якісно новому вигляді.

Рерайт статей, переписаних у новому стилі, може стати основним методом наповнення для сайту – швидким та дешевим. Не хочете писати самотужки? Замовляйте рерайт статей в нашій студії!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар