Є сайт з хорошим дизайном, але ви не знаєте, що робити далі? Звичайно ж, наповнювати його контентом, оптимізованим під пошукове просування, додавати описи товарів і PR-статті, щоб про ваш бізнес дізналося якомога більше людей.

Стильний сайт з якісним контентом може принести величезний прибуток й замінити професійного менеджера по продажах. Ми пропонуємо вам просте, проте найбільш ефективне рішення – замовити копірайт в нашій студії!

Вас бентежить перспектива написання хвалебного тексту про свою ж компанію? Багато товарів, і немає часу готувати їх опис для інтернет-магазину? Потрібні SEO-статті для цільового просування? Ми допоможемо з цим і виведемо сайт в топ пошукової видачі!

Ідеальний контент для сайту!

Є декілька умов, за яких сайт генеруватиме трафік і приноситиме прибуток:

  • текстовий контент з цікавою і корисною інформацією;
  • унікальність контенту для пошукової системи;
  • оптимізація текстів під пошукові запити.

Звернувшись до студії копірайтингу «Ямбус», ви отримаєте не просто тексти для сайту, але й потужний інструмент пошукового просування! Наші тексти змусять сайт працювати на всі сто відсотків і забезпечать вам максимальне число клієнтів!

Ви можете замовити копірайтинг для будь-яких завдань.

Текст для Головної сторінки

Обличчям будь-якого сайту завжди є його головна сторінка. Саме тут розташовується комерційна пропозиція, найважливіші товари або послуги. Саме тут користувач знайомиться з брендом і формує своє перше враження про нього.

Зміст цієї сторінки повинен відразу зацікавити відвідувача, спонукати його проглянути продукцію та зробити замовлення. Тексти тут мають бути максимально якісними – мотивувати на купівлю, давати корисну інформацію, інтригувати. Але передусім вони мають бути написані для правильної цільової аудиторії.

Знаючи усі ці тонкощі, ми напишемо ідеальний текст, здатний закохати у вашу компанію!

Текст на сторінку «Про нас»

Цей розділ сайту створюється не для того, щоб похвалитися дипломами й грамотами, призами чи іншими досягненнями. Це найважливіший розділ, що об’єктивно розповідає про діяльність компанії, підтверджує, що з нею можна працювати. Цей текст має бути написаний грамотно та вміло.

Ми напишемо текст, який змусить клієнтів довіряти вам. А довіра клієнтів і партнерів – це найголовніше!

Описи товарів і  послуг

Більшість сучасних сайтів створюються з метою продажу товарів і послуг. Швидше за все, ваш створений з цією ж метою.

Опис товару і послуг вимагає від копірайтера високої кваліфікації та майстерності. Треба написати дійсно корисний текст, що дає покупцеві усю необхідну для вирішення інформацію. Тут треба бути трохи маркетологом, трохи психологом, щоб стисло подати правильні факти.

Ми підготуємо ідеальну презентацію продукту, здатну зацікавити навіть найприскіпливішого покупця!

Тексти в розділ новин

Інформаційна стаття – надзвичайно корисний вид контенту. Такий копірайт може бути цікавим як для вже існуючих клієнтів, так і для потенційних покупців.

Новинна стаття містить актуальні відомості про компанію, продукцію, що випускається нею, або послуги, що нею надаються. Це може бути стаття-нагадування, огляд новинки або детальніша аналітика, що включає усі нюанси й особливості. Наші копірайтери майстерно донесуть цю інформацію до ваших клієнтів!

Чому замовляти тексти треба саме у нас?

Наша студія копірайтингу вже понад 10 років працює в сфері інтернет-маркетингу. Ми написали тисячі різних статей й опанували різні підходи до написання текстів.

PR-статті, новини, опис товарів і послуг – ми підготуємо будь-які тексти, правильно визначимо цільову аудиторію й зробимо контент на вашому сайті потужною зброєю у боротьбі за клієнтів!

Ми завжди готові до співпраці й ніколи не зупиняємося у своєму вдосконаленні. А співпраця з нашою студією копірайтингу вигідна з багатьох причин:

  • ми завжди пропонуємо тексти бездоганної якості;
  • гарантуємо написання статей для сайту точно в строк, навіть якщо він найкоротший;
  • пишемо тексти на будь-які теми;
  • знаємо, що таке SEO.

Замовте тексти для сайту сьогодні, щоб вже завтра ваш бізнес почав приносити прибуток!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»