Успіх будь-якого сайту безпосередньо залежить від його положення у видачі результатів пошуку. Не важливо, що це: інтернет-магазин, розважальний блог або корпоративний сайт. Чим краще пошукова система оцінює ваш ресурс, тим більше шансів на високу відвідуваність, а, отже, і заробіток. Допоможе в цьому SEO копірайтинг.

SEO – це, передусім текст. Цікавий, інформативний та якісний. По-друге – це особлива технологія написання. Інакше кажучи, для читачів SEO стаття може дати максимум цікавого, а пошуковій системі надати максимум сприяння.

Ще років п’ять назад для сео тексту була важлива висока концентрація ключових слів. Пошукова система швидко знаходила оптимізовану статтю, але читачам такий хід не подобався – адже переобтяжений ключами текст нечитабельний та нецікавий. Зараз такі SEO тексти практично не потрапляють на верхні позиції. Пошукова система просто блокує їх, іноді навіть зовсім не індексує.

SEO стаття – максимум ефективності!

Чем может быть полезен SEO-текст?

Перевищивши ліміт входження ключа, ви ризикуєте не лише втратити вкладені гроші, але й надовго зупинити просування свого сайту, потрапивши під фільтр. По-справжньому якісний SEO копірайтинг можуть написати не усі райтери й навіть ті, хто називає себе сео фахівцями. Адже написати SEO статтю, яку цікаво читати, й яка одночасно з цим впливає на пошукового робота, досить важко.

Чому замовити SEO треба саме у нас

  • Правильно підібрані ключі та правильний їх розподіл за текстом. Ключові слова – це запорука успіху статті, проте їх процентне входження (частотність) має бути правильним.
  • Грамотний розподіл внутрішніх посилань. Вага сторінки грає чималу роль в просуванні сайту, й ми знаємо, як робити це правильно.
  • Відсутність помилок. Тексти з помилками не викликають у читача нічого, окрім відрази та гидливості.
  • Стовідсоткова унікальність. Копії такої SEO статті немає, вона написана спеціально для вашого сайту.
  • Жива мова й відсутність води. Ми знаємо, як додати в SEO оптимізований текст родзинку!

Кожен текст для сайту вимагає свого, індивідуального підходу. З таким завданням не впорається випадковий виконавець. Не варто економити на просуванні свого сайту, притягаючи дешевих SEO фахівців – вони лише зашкодять, а менш скупі конкуренти займуть ваші місця у верхніх рядках рейтингу й міцно закріпляться на ринку, перетягнувши усю цільову аудиторію.

Замовте SEO статті – це забезпечить вашому сайту успіх!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3