SEO-вакцинацияБоротьба за перші місця у пошукових системах не зупиняється ні на секунду. Іміджеві тексти, привабливі описи товарів, круті оффери на посадочних сторінках – копірайтинг стає ідеальним способом вистояти у боротьбі з конкурентами.

Без оновлення контенту сайт поступово здасть свої позиції і врешті-решт опиниться на узбіччі. Виправити такий стан справ може лише одне – вчасно проведена SEO-вакцинація. Основні розділи сайту мають бути релевантними пошуковим запитам – тільки так можна отримувати цільовий трафік.

SEO копірайт дійсно можна порівняти з противірусним щепленням. Завдяки ключам сайт завжди буде показуватися на запити користувачів, не втратить своєї енергії, скільки б конкурентів не з’явилося.

У чому секрет SEO копірайтингу і до чого тут вакцинація?

SEO текст – це не лише оптимізований під пошукові запити текст. Це цілий спектр дій, що торкаються і самої структури сайту, і стилю написання тексту, і роботи з мета-тегами (tittle, description, заголовок H1), і його візуальної складової, дизайну.

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти для вакцинації від конкурентів
Замовити

Якщо продажний текст включає систему рекламних і маркетингових прийомів, то у випадку з SEO статтею на перше місце виходить пошукова статистика. Така собі формула, завдяки якій можна створити вакцину – ідеальний текст, який зможе утриматися у видачі Google і не допустити конкурентів на перші місця за ключовими запитами.

Якісний текст, наповнений потрібними ключами, не просто зцілить сторінку. Він дасть захист від пошукового бота – він не занижуватиме рейтинг сайту, і він завжди буде на верхніх позиціях. А ще він здатний зцілити клієнта: відкрити йому очі на всі переваги товару чи послуги і перетворити на лояльного покупця.

Така SEO вакцина добре оберігає сайт, якщо контент оновлюється нечасто. SEO стаття, якщо вона потрапила в топ, якщо й здасть свої позиції, то з великими боями, і часом десятка подібних текстів цілком достатньо для успішної рекламної кампанії: якщо вони закріпилися на полі бою, вибити їх з окопа буде не так і просто.

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”