При створенні сайту необхідно враховувати безліч деталей: цільову аудиторію, дизайн, юзабіліті та, звичайно ж, текстове наповнення. Web-сайт може бути красивим і зручним у експлуатації, проте без якісного текстового наповнення, контенту, він не матиме жодного сенсу та не принесе прибутку.

До вибору контенту необхідно підходити украй відповідально, адже від того, наскільки цікавими будуть опубліковані статті, залежить відвідуваність і популярність ресурсу.

Якими мають бути статті на сайті?

Почему заказывать статьи необходимо у профессиональных копирайтеровВиходячи з поставлених перед сайтом завдань, тексти можуть виконувати найрізноманітніші функції. Проте у будь-якому з цих випадків є декілька загальних моментів, які необхідно враховувати.

По-перше, тексти на сайті мають бути оптимізовані під пошукові запити й вміщувати підібрані SEO фахівцем ключові слова. Якщо їх не буде, текст стане «невидимим» для пошукових систем, і потенційні відвідувачі (а значить і замовники) просто не побачать ресурс в стрічці запропонованих пошуковою системою сайтів.

По-друге, тексти на сайті мають бути орієнтовані на потрібну цільову аудиторію. І це, мабуть, набагато важливіше SEO оптимізації ключами. Адже не важливо, скільки ключових фраз у тексті розмістить копірайтер: якщо стаття написана, приміром, для жінок, навряд чи її читатимуть чоловіки.

Хто повинен писати статті для сайту?

Питання про те, хто повинен займатися наповненням ресурсу – його власник або найнятий ним копірайтер, хвилює багато web-бізнесменів. Відповідь тут досить проста: якщо ви маєте в розпорядженні час і добре викладаєте думки на папері, сміливо пробуйте себе в копірайтерській справі!

Проте ситуація така, що в 90 % випадків написанням статей займаються не власники ресурсів, а найняті ними працівники, фрілансери-копірайтери. І часто справа тут не у відсутності копірайтерських навичок у власника сайту, а в об’ємі роботи й витраті часу. Набагато простіше доручити написання статей команді професійних райтерів, ніж братися за перо самостійно.

І якщо вам потрібні правильні тексти, що надихають, мотивують та продають, смачні комерційні пропозиції, унікальні та цікаві описи товарів для вашого інтернет-магазину, студія копірайтингу «Ямбус» стане вашим надійним помічником! Ми готові взятися і за тексти вузького профілю, і за звичайні інформаційні статті.

Забезпечте своєму сайту правильний контент!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3