Вирішили перевести бізнес в онлайн? Відкрили інтернет-магазин або рекламуєте послуги? Тоді вам однозначно потрібен якісний контент – опис товарів, тексти на корпоративний сайт, статті в блог, пости для соціальних мереж і багато іншого.

Копірайтер на аутсорсингНайправильніше, якщо написанням текстів займатиметься професійний копірайтер. Це гарантує отримання якісного контенту, здатного переконувати і продавати. Автора текстів на сайт можна найняти в штат або ж скористатися послугами копірайтера на аутсорсингу – це буде набагато вигідніше.

Студія копірайтингу “Ямбус” пропонує послуги віддаленого копірайтера. Завдяки такому підходу у вас будуть тексти, за які не буде соромно. Вони працюватимуть і приводитимуть клієнтів.

Чому копірайтер на аутсорсингу вигідніший?

Тут одразу кілька причин. Це дешевше, ніж утримувати кількох штатних авторів, організовувати їм робоче місце, забезпечувати необхідною для роботи оргтехнікою, платити зарплату й податки, надавати соцпакет. Замість цього завдяки аутсорсингу у вас завжди під рукою копірайтер, готовий виконати завдання, якому нічого, крім техзавдання, не потрібно.

Завдяки копірайтеру на віддаленій роботі ви економитимете пристойну суму, але водночас отримуватимете всі потрібні тексти.

Знайти копірайтера на аутсорсинг можна і на біржах. Однак там можна наштовхнутися на фахівців різного рівня, і щоб зрозуміти, підходить він чи ні, знадобиться чимало часу. Для багатьох фрілансерів це лише тимчасовий підробіток, а не постійне заняття, і ні про який професіоналізм говорити не доводиться.

Замість цього краще звернутися в студію Ямбус і отримати професійного копірайтера.

Професійний копірайтер на аутсорсинг

Віддалене написання текстів будь-якої тематики - розважальні, рекламні, опис товарів і послуг
Замовити

З нами надійніше, ніж із фрілансерами. Ми не зриваємо термінів і не підводимо в найвідповідальніший момент, працюємо за домовленістю і за договором, за готівковий і безготівковий розрахунок, візьмемося і за 5 текстів, і за 500, у стислі терміни і “на вчора”. Копірайтеру на аутсорсингу не потрібно виплачувати відпускні та лікарняні, а також платити за простій, якщо писати тексти цього місяця не потрібно. Словом, віддалений копірайтинг – це вигідно.

Що може робити копірайтер на віддаленій роботі

Тут можливі різні варіанти. В одному випадку це написання тексту за готовим контент-планом і технічним завданням. В іншому – прояв ініціативи та наповнення сайту, виходячи з наших власних знань і досвіду.

Ми допоможемо сформувати завдання і виконаємо їх! Розробимо цікавий контент-план, проаналізуємо конкурентів і цільову аудиторію, підберемо ефективний канал і формат розповсюдження контенту, напишемо тексти, впровадимо SEO, опублікуємо статті на сайті, а якщо треба – займемося розкруткою.

Копірайтинг на аутсорсингу – це надзвичайно зручно, а тому, якщо вам потрібен яскравий результат, але не хочеться переплачувати за тексти, найкращим варіантом стане копірайтер на віддаленій роботі!

Давайте співпрацювати!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3