Власники сайтів часто замислюються: чи існує якийсь секрет розкручування сайту? Відповідь тут – і так, і ні. Секрет є, але він вже відомий! Найпотужніший козир, що дозволяє зайняти високі позиції у видачі Google – це, звичайно ж, копірайтинг.

Писати тексти для сайту можна по-різному. Можна зробити рерайт статті – знайти вже готовий текст і переписати його своїми словами. Можна перекласти статтю з іншої мови. Але в усіх цих випадках з’являється один невеличкий нюанс – авторські права, і для вирішення цього питання може знадобитися багато часу, а тексти потрібні вже зараз.

Копирайтинг - козырь в рукавеПросто скопіювати чиюсь статтю й розміщати на своєму сайті – не варіант. Навіть не думайте про подібне: це створить репутацію ледачої й не оригінальної людини, а пошукові системи помстяться песимізацією сайту й іншими неприємностями.

Ось і виходить, що найкращий і найбезпечніший варіант – це копірайтинг, написання статей на замовлення. Він припускає створення абсолютно унікальної статті. Тут все гаразд буде і з інформативністю (копірайтер напише те, про що ви попросили, і опустить абсолютно непотрібну інформацію), і з націленістю на цільову аудиторію (при рерайті з цим можуть виникнути труднощі), і з обіграванням ключових слів (при написанні статті на замовлення органічно вписати ключовик буде набагато простіше, ніж у чужий текст).

Чим допоможе копірайтинг?

Багато чим. По-перше, це прекрасний спосіб дати читачам потрібну їм інформацію й підштовхнути до ухвалення потрібного рішення. По-друге, копірайтинг прекрасно підходить і для статейного просування, коли текст з посиланням на ваш сайт публікується на сторонньому ресурсі. Зацікавившись інформацією, користувачі отримують можливість перейти по посиланню й дізнатися більше. Але найголовніше – такі статті забезпечують сайту зростання посилальної маси. Адже кожна така стаття – це нове посилання на ваш сайт. І чим вище буде рейтинг ресурсу, де вона опублікована, тим більша вага перейде і до вас. Поступово трафік стає все більше і більше, відпадає необхідність вкладатися в купівлю посилань і дорогу контекстну рекламу. Просувати сайт, купуючи посилання з інших ресурсів – це ризик того, що пошукові системи розпізнаватимуть їх, як SEO-посилання й почнуть ігнорувати.

Замовляти статті у копірайтера або в агентстві?

Питання це відкрите й рішень не має. Писати статті своїми силами, замовляти копірайтеру або звертатися в копірайт-агентство – власник сайту повинен вибирати сам, виходячи з фінансових можливостей, бажання й вільного часу.

Плюс самостійного написання статей в тому, що це безкоштовно. Проте тут треба бути впевненим у своїх силах на всі 100 %, мати неабиякий літературний дар, інакше ваш копірайт вийде прісним і не запам’ята.ться читачеві. Якщо написанням статей ви ніколи не займалися, не ризикуйте своїм сайтом. Віддати його долю в руки копірайтера набагато простіше, але й затратніше. Замовити тексти в студії копірайтингу – ще дорожче, але в цьому випадку можна розраховувати на “всеїдність”. Тут працює багато копірайтерів, й охопити вони можуть усі теми, які тільки можливі. Так само як і зробити будь-які об’єми. Звичайний же копірайтер навряд чи напише більше трьох статей на день. Так що – кожен вирішує сам, що йому підходить більше.

Скільки коштує копірайт?

Ціна копірайтинга багато в чому залежить від професіоналізму автора. Впливає на вартість статей і їх тематика. Так, писати статті про Андронний колайдер значно важче, ніж про туризм або моду. Плюс до всього, грає роль і SEO оптимізація тексту, водність, а також терміновість написання.

Хочете отримати найвигіднішу пропозицію? Звертайтеся в студію копірайтингу “Ямбус”! Дозвольте професіоналам дати вашому сайту шанс опинитися на вершині Олімпу – першій сторінці результатів пошуку!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”