Як поставити знак копірайту на клавіатурі

Автор: Юлиан Клицаков в ТОП-копірайтинг от 16 Липня 2019

Как поставить знак копирайта на клавиатуреЗнак копірайту – латинську букву «С» у колі можна побачити практично скрізь. Розташовується він зазвичай поряд з ім’ям правовласника і роком публікації й позначає охорону авторського права. Виглядати цей напис може приблизно так: «© Студія копірайтингу Ямбус, 2014».

У документі Microsoft Word, хоча такого значка й немає на клавіатурі, надрукувати його не дуже складно. Для цього треба зайти у вкладку Вставка – Символ і знайти його серед багатьох інших. Проте в роботі копірайтера велике значення має зручність та швидкість набору, і кожного разу вишукувати знак копірайту у внутрішніх вкладках ні бажання, ні часу немає. Допоможе тут знання нехитрих комбінацій клавіш, завдяки яким додати знак копірайту в текст буде просто й швидко.

Які ж клавіші натискати, щоб надрукувати знак копірайту?

Ввести знак © дуже просто. Для цього треба натиснути та утримувати клавішу Alt, а потім на цифровій клавіатурі набрати чотири цифри: 0169. Після цього Alt можна відпустити, і в тексті з’явиться знак копірайту – ©.

Аналогічним чином можна вводити й інші символи – не лише знак копірайту, але й дужки, знак параграфа, лапки та проміле, апостроф і знак євро. Ось така хитрість для значка копірайту і про те, як його набрати на клавіатурі.

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити копірайтинг
На вигідних умовах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *