Як поставити знак копірайту на клавіатурі

Ділимося простим способом, як поставити знак копірайту на клавіатурі, а не шукати цей значок у спецсимволах.

Знак копірайту – латинську літеру “С” у колі можна побачити практично скрізь. Розташовується він зазвичай поруч з ім’ям правовласника та роком публікації й позначає собою знак охорони авторського права.

Как поставить знак копирайта на клавиатуреВиглядати цей напис може приблизно так: «© Студія копірайтингу Ямбус, 2022».

Багато користувачів, яким потрібно поставити знак копірайту в документі Microsoft Word, стикаються з проблемою – такого значка на клавіатурі немає.

Існує два рішення щодо додавання знака копірайту в текст – через вставку спецсимволів у ворді та за допомогою комбінації клавіш на клавіатурі.

У першому випадку потрібно зайти у вкладку Вставка – Символ та знайти знак копірайту серед багатьох інших піктограм та символів. Підходить цей спосіб не завжди – він незручний і займає багато часу.

Другий спосіб набагато простіший та зручніший – знак копірайту можна швидко додати за допомогою комбінації клавіш на клавіатурі, всього за кілька секунд.

Які клавіші натискати, щоб надрукувати копірайт?

Ввести знак © дуже просто. Для цього потрібно натиснути та утримувати клавішу Alt, а потім на цифровій клавіатурі набрати чотири цифри: 0169. Після цього Alt можна відпустити і в тексті з’явиться знак копірайту – ©.

Аналогічним способом можна вводити й інші символи – не лише знак копірайту, а й значок параграфа, долара, євро, проміле, градуси та інші. Ось така хитрість для значка копірайту і про те, як його набрати на клавіатурі.

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Коментарі 3
  • Відповісти 2015 Жов 17 - 18:41:12 LEO88

    Спасибо, ачешуенный шаблон!

  • Відповісти 2020 Лип 29 - 11:42:06 Наталья

    В Ворде-2016 никакие комбинации с Альтом не работают ((

  • Відповісти 2020 Лип 29 - 12:10:14 Юлиан Клицаков

    Эта штука работает, мы проверили в редакции. Вся фишка в том, что цифры нужно вводить именно с цифрового блока (который справа, а не над буквами).

Написати коментар