Як поставити знак копірайту на клавіатурі

Знак копірайту – латинську букву «С» у колі можна побачити практично скрізь. Розташовується він зазвичай поряд з ім’ям правовласника і роком публікації й позначає охорону авторського права.

Как поставить знак копирайта на клавиатуре

Виглядати цей напис може приблизно так: «© Студія копірайтингу Ямбус, 2014».

У документі Microsoft Word, хоча такого значка й немає на клавіатурі, надрукувати його не дуже складно. Для цього треба зайти у вкладку Вставка – Символ і знайти його серед багатьох інших. Проте в роботі копірайтера велике значення має зручність та швидкість набору, і кожного разу вишукувати знак копірайту у внутрішніх вкладках ні бажання, ні часу немає. Допоможе тут знання нехитрих комбінацій клавіш, завдяки яким додати знак копірайту в текст буде просто й швидко.

Які ж клавіші натискати, щоб надрукувати знак копірайту?

Ввести знак © дуже просто. Для цього треба натиснути та утримувати клавішу Alt, а потім на цифровій клавіатурі набрати чотири цифри: 0169. Після цього Alt можна відпустити, і в тексті з’явиться знак копірайту – ©.

Аналогічним чином можна вводити й інші символи – не лише знак копірайту, але й дужки, знак параграфа, лапки та проміле, апостроф і знак євро. Ось така хитрість для значка копірайту і про те, як його набрати на клавіатурі.

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Коментарі 3
  • Відповісти 2015 Жов 17 - 18:41:12 LEO88

    Спасибо, ачешуенный шаблон!

  • Відповісти 2020 Лип 29 - 11:42:06 Наталья

    В Ворде-2016 никакие комбинации с Альтом не работают ((

  • Відповісти 2020 Лип 29 - 12:10:14 Юлиан Клицаков

    Эта штука работает, мы проверили в редакции. Вся фишка в том, что цифры нужно вводить именно с цифрового блока (который справа, а не над буквами).

Написати коментар