Потрібен ідеальний контент, орієнтований під певну цільову аудиторію (ЦА)? Текст на головну сторінку або в основні розділи сайту? Рекламна стаття на зовнішній ресурс? Комерційна пропозиція для важливого клієнта? У будь-якому з цих випадків текстовий контент має бути максимально якісним, адже це обличчя компанії та складова частина її іміджу.

Студія копірайтингу «Ямбус» пропонує тексти на замовлення на будь-яку тематику – інформаційні, рекламні, іміджеві, супровідні тексти до відеороликів, тексти для постів у соцмережах, комерційні пропозиції на українській, російській та англійській, тексти для e-mail розсилки й багато що іншого!

Пишуть статті досвідчені копірайтери, при необхідності до процесу підключається SEO фахівець та інтернет-маркетолог.

Послуги копірайтера – тексти на замовлення для будь-якого випадку!

Копирайтинг на заказ: тексты, которые сделают конкурентов!Правильні копірайтинг – це тексти, які приносять користь та інформують, а не тільки займають місце на сторінках сайту. Контент повинен створюватися на основі детального брифінгу, розуміння завдань компанії й потреб цільової аудиторії.

Наші тексти проходять перевірку на унікальність відразу по декількох сервісах, вичитування редактором, завдяки чому позбавлені «води», читаються легко й невимушено, навіть якщо вміщують в собі десяток «хитромудрих» ключів.

Ціна копірайтингу не залежить від тематики, але може мінятися залежно від технічних вимог замовника. Наприклад, доскональне чищення стоп-слів, води та спаму може зайняти удвічі більше часу, ніж саме написання тексту, а тому до вартості копірайтингу додасться оплата послуг коректора. Такий підхід дозволяє нам створювати дійсно ідеальний текстовий контент – статті, які включаються в роботу відразу ж після публікації й швидко потрапляють до ТОПу.

Копірайтинг – це частина SEO оптимізації та просування

Копірайтинг – це важлива частина внутрішньої оптимізації сайту. Його релевантність має бути на висоті, інакше пошукові роботи знизять рейтинг сторінки, не давши їй вийти навіть на соту позицію.

І якщо вам потрібен позитивний ефект, збільшення числа заходів і зростання продажів, прийшов час замовити бізнес-копірайт в студії «Ямбус»! Ми забезпечимо по-справжньому яскравий результат!

  • 100% УНІКАЛЬНІСТЬ

Текст пишеться копірайтером від першої й до останньої букви. Навіть невеликі уривки тексту не можуть бути просто скопійовані з інших ресурсів, адже це додаткова перевага для пошукових систем.

  • ЦІКАВИЙ І КОРИСНИЙ ТЕКСТ

Користувач знайде в статті відповіді на усі свої питання. Якщо це опис товару, він буде максимально детальним і інформативним, сформує образ потрібної речі й підштовхне до здійснення купівлі.

  • ЗРУЧНА СТРУКТУРА

Якою б важливою не була інформація, якщо вона погано структурована, довести щось користувачеві буде неймовірно важко. Набагато правильніше, якщо у статті є введення, яскравий оффер і його пояснення.

  • ЕФЕКТНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Перші декілька секунд інформація засвоюється користувачем візуально. Навіть якщо це звичайний текст без картинок, він все одно має деякий візуальний фон. Його покращують внутрішні заголовки, таблиці, маркіровані й нумеровані списки, інфографіка та ілюстрації. Без усього цього сприймати інформацію буде складніше.

  • ПРАВИЛЬНІ КЛЮЧІ

Усупереч поширеній думці, що ключами текст не зіпсувати, це не так. Правильна стаття має обмежене число ключевиків, а також їх частоту. Переспам може призвести до сумних наслідків – у тому числі до втрати позицій.

Написання текстів на сайт – це комплексна аналітична робота, результатом якої стає текст, здатний впоратися з будь-якими запереченнями, що вигідно виділяє інтернет-ресурс власника на тлі конкурентів з ТОП-10. І якщо вам потрібні саме такі тексти, настав час замовити їх – в студії копірайтингу «Ямбус» вони будуть написані максимально швидко та якісно. Ручаємося!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3