Тексти є важливим елементом успішного сайту. Однак про копірайтинг можна почути і негативні відгуки – типу, замовлені статті не дають жодного результату і взагалі не працюють. Чи це так насправді?

Копирайтинг за и против

Про неефективний копірайтинг справді говорять досить часто. У тому числі, що вся ця історія про просування за допомогою текстів – цілковита нісенітниця, й нічого кращого за контекстну рекламу ще не придумали. Інші ж дотримуються зовсім іншої думки, адже саме копірайтінг дозволив сайту піднятися в топ. У чому ж тут справа? Чому існують такі діаметральні точки зору?

Для початку необхідно розібратися, що це взагалі таке – копірайтинг. У сьогоднішньому розумінні це написання унікальних авторських текстів. Історія копірайтингу нерозривно пов’язана з історією інтернету (про знак копірайту зараз не йдеться), і сьогодні під цим терміном розуміють насамперед написання рекламних, презентаційних статей. Простіше кажучи, копірайтинг – це створення текстової реклами, опису послуг та товарів з метою ефектно виділитися на тлі конкурентів.

Чому копірайтинг не працює?

Тексти допомагають продавати й виступають у ролі такого собі піар-агента. Й від того, наскільки він кмітливий, залежить успіх усієї справи. А тому, повертаючись до питання про ефективний та неефективний копірайтинг, приходимо до необхідності запровадити ще одну змінну – якість текстів. Саме цей параметр і відповідає за працездатність копірайтингу. Тобто, вирішив замовити статті у копірайтера, ви не зробите сайт автоматично популярним і не піднімете його в топ – якщо якість текстів недостатня. Якщо текст не унікальний, не цікавий і не містить жодної корисної інформації – він не працює. А тому головне – це знайти хорошого копірайтера, а не першого зустрічного.

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

Просто перестаньте замовляти дешеві тексти, адже нічого, окрім грошових витрат, вони не дадуть. Контент на сайті має бути професійним, а такі тексти коштують дорого. Але ж вони працюють. Якщо ви хочете зробити свій сайт особливим, цікавим та неповторним, наповніть його правильним контентом!

Смачні продажні статті, ефектні описи товарів, ємні комерційні пропозиції та цікаві статті в блог – який би текст вам не знадобився, в студії копірайтингу «Ямбус» ви зможете замовити все, що вам необхідно! Ми підготуємо для вас унікальний текстовий контент, якого потребує ваша цільова аудиторія. Копірайтинг, який справді працюватиме!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”