Копірайтинг – за і проти

Тексти – найважливіша складова успішного сайту. Проте про копірайтинг можна почути й негативні відгуки: куплені статті не приносять особливо істотного результату, і уся ця історія про просування за допомогою копірайтингу – це лише втрата гроешй. Інші ж дотримуються абсолютно іншої думки, адже саме копірайтинг дозволив їхнім сайтам потрапити в топ.

У чому ж тут справа, і як можлива така двоїстість?

Для того, щоб краще зрозуміти суть питання, спершу необхідно розібратися, що ж це взагалі таке – копірайтинг.

Копирайтинг за и противЯкщо по-науковому, то копірайтинг – це в перекладі з англійської «написання копій». Тобто написання текстів на основі вже існуючих в даний момент письмових джерел. Але по суті це щось зовсім інше, адже з часом терміни часто повністю міняють свій зміст. І сьогодні копірайтинг – це написання авторського, унікального тексту, а те саме «написання копій» – це вже рерайт першоджерела.

Історія копірайтингу нерозривно пов’язана з історією інтернету (про знак копірайту мова зараз не йде), і сьогодні під цим терміном розуміють передусім написання рекламних та презентаційних текстів. Говорячи простіше, копірайтинг – це створення текстової реклами, унікальної у своєму роді, яка дозволяє сайту ефектно виділитися на тлі конкурентів.

Це тексти, які допомагають продавати, вони виступають у ролі справжнього піар-агента. І від того, наскільки він розторопний, і залежить успіх. І, повертаючись до нашого питання про ефективний і не ефективний копірайт, рівень піар-агента й стає головною причиною успіху або неуспіху сайту.

Тобто сам факт замовлення статей у копірайтера не зробить сайт популярніше, а ось купівля по-справжньому якісного тексту – цілком. Просто перестаньте замовляти «написання копій». Нічого, окрім грошових витрат, це не принесе. Але якщо ви хочете зробити свій ресурс особливим, цікавим і неповторним, наповніть його правильним контентом!

Смачні статті, що продають, ефектні описи товарів, безваріантні комерційні пропозиції чи високохудожні статті – який би текст вам не знадобився, в студії копірайтингу «Ямбус» ви можете замовити все, що вам потрібно!

заказать копирайтинг баннер

Ми зможемо відповісти на усі питання ваших клієнтів й написати по-справжньому користі статті, дати їм інформацію, яку вони потребують і яка представить вас і вашу компанію в найкращому світлі!

Повірте в НЕМОЖЛИВІ здібності копірайтингу! Зробіть свій сайт краще!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар