Якісні статті на сайті – один з найважливіших аспектів, необхідних для успішного просування. Такі статті можна купувати, а можна й писати самостійно. Між тим створення реально працюючого текстового наповнення – це складна і копітка робота, впоратися з якою може не кожен копірайтер.

Статті на сайті повинні не лише привертати увагу потенційних клієнтів, але й відповідати усім вимогам пошукових систем, що сприятливо позначиться на ранжируванні сайту по пошукових запитах. Написати статтю самому, без копірайтера, не маючи при цьому потрібних знань в журналістиці й інтернет-маркетингу, дуже непросто.

Купить статью для сайта

Треба розуміти, як презентувати товар для тієї чи іншої цільової аудиторії, в чому полягає УТП, тобто унікальна торгова пропозиція, як подавати переваги і де розміщувати оффер. Набагато простіше купити вже готову статтю у копірайтера або на біржі.

Купівля статті – не витрати, а інвестиція

Розміщення на сайті якісної статті вирішує відразу декілька питань:

  1. Пошук потенційних клієнтів. Якщо сайт наповнений професійним контентом, це сприятливо відіб’ється на ранжируванні в пошукових системах Яндекс і Google. За наявності релевантних текстів сайт легко може потрапити в ТОП-10.
  2. Привертання уваги. Якщо характеристики представлених в інтернет-магазині товарів подаються з найбільш вигідного боку, це однозначно послужить поштовхом для підвищення продажів. Купити товар захоче набагато більше число людей.
  3. Зростання довіри. Купивши статтю, ви отримуєте професійний текст без друкарських помилок, орфографічних, пунктуаційних і стилістичних помилок. Це створить позитивне враження про бренд і пропонований товар або послугу.
  4. Робота із запереченнями. Правильно написані тексти можуть пропрацювати усі страхи та сумніви потенційних покупців, переконавши їх в тому, що саме ваш сайт пропонує якісний товар, гідний уваги.
  5. Формування бажання купити. Грамотно сформульований заклик до дії може змусити відвідувача сайту купити товар відразу ж, не залишаючи цього на потім.

Говорячи простіше, купити статтю – значить отримати професійного інтернет-маркетолога та менеджера з продажу, цілодобово працюючого з вашими потенційними клієнтами.

Часто відбувається так, що, коли запускається новий проект, на написання текстів банально бракує часу. Виправити ситуацію допоможе пошук статей на біржі або їх замовлення в студії копірайтингу. Такий підхід дозволить швидко наповнити сайт релевантними текстами, цікавими і для читачів, і для пошукових систем.

Вирішувати вам!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3