Цілі та завдання

Якісний опис товару надзвичайно важливий для продажів – актуально це і для настільних ігор: вони дають змогу зробити товарні позиції привабливими, привернути увагу покупців і підвищити продажі.

Під час написання текстів для магазину настільних ігор важливо враховувати кілька важливих параметрів. Перше і найголовніше – це короткий, але захопливий опис гри: її жанру та основних механік. Презентувати її потрібно як унікальну і захопливу пригоду, яка принесе задоволення від початку і до кінця партії.

Друге – це особливості настільної гри. Слід виділити всі фішки, які роблять цю гру унікальною. Це може бути інноваційний геймплей, барвистий дизайн, цікаві персонажі або захоплива сюжетна лінія.

Третє – це цільова аудиторія: вікова категорія, кількість гравців, час гри та інші параметри, які допоможуть покупцям зрозуміти, чи підходить ця гра їхнім уподобанням.

Рішення

Перед вами – текст опису настільної гри Alias. Завдяки зануренню в тему ми змогли розібратися в особливостях цієї настолки і виділити її основні переваги.

У результаті текст про гру вийшов інформативним, привабливим і мотивуючим, що, безсумнівно, позитивно позначиться на продажах.

У гри є позитивні відгуки та високий рейтинг, однак найголовніше при написанні тексту про настільні ігри – це пояснення її правил. Саме це стає вирішальним фактором для любителів настолок.

У підсумку інформативний, але не переобтяжений деталями опис, зрозуміла і лаконічна мова стають додатковим стимулом для покупки.

© Студія копірайтингу Ямбус

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3