Цілі та завдання

Кріптогроші – надзвичайно популярна тема в копірайтингу. Особливо про майнінг Біткоїна, чий курс цього року цікавив багатьох інвесторів. Такі тексти мають бути максимально експертними, написані зі знанням справи й викликати якщо не бажання вкластися в купівлю кріпти, то хоча б викликати інтерес до теми.

Копірайтинг про кріптовалюту повинен мати інформативний стиль з мінімумом філософствування. Вода тут зовсім недоречна. Написані такі тексти мають бути живою мовою, іноді – з долею гумору та сарказму, адже цільова аудиторія таких статей досить специфічна. Копірайтер повинен не лише дати інформацію, але й освітити питання “зсередини”, красиво подавши інформацію, начебто він сам був інвестором або займався майнінгом кріптовалюти.

Рішення

Перед вами – текст про кріптогроші Біткоїн Кеш, написаний для блогу сайту про інвестиції. Технічне завдання копірайтеру включало ряд завдань: написати оглядову статтю, здатну викликати інтерес потенційних інвесторів, а також подати інформацію так, щоб вона були цікава і звичайним користувачам, далеким від теми кріптовалют.

Текст розбитий на тематичні блоки з місткими підзаголовками, посилений нумерованим списком і візуалізацією у вигляді графіку коливання курсів.

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3