Цілі та завдання

Перед нами було поставлене завдання створити невеличкий сайт-лендінг для продажу квадрокоптера DJI MAVIC 3 та подальше просування за допомогою контекстної реклами. Серед побажань замовника була швидкість розробки та мінімалістичний дизайн.

MAVIC 3T Enterprise Thermal CN – це професійний дрон з тепловізором, який має багато переваг над іншими моделями, а тому ця інформація обов’язково повинна бути відображена на сайті. Взаємодія з покупцями – через форму зв’язку.

Рішення

Ми вирішили створити сайт в темних відтінках та не додавати зайвої візуальної та текстової інформації – лише найголовніші дані. Завдяки такому рішенню сайт вийшов стильним та оригінальним. Інфографіка гарно відображає основні технічні характеристики, а блок з відео інформує про універсальність застосування квадрокоптера.

Правильні акценти та відсутність зайвої інформації значно покращує воронку продажів та робить взаємодію з потенціаольними покупцями більш конверсійною.

 

розробка landing page

Розробка Landing Page для продажу квадрокоптера Mavic – навть якщо це одна-єдина сторінка – повинна бути професійною. В цьому разі можна розраховувати, що користувачі зацікавляться товаром та вчинять необхідну цільову дію – заповнять та відправлять форму зв’язку.

Разом зі створенням дизайн-макету, верстанням та адаптацією під мобільні пристрої ми прописали необхідні мета-дані, налаштували та запустили контекстну рекламу. Усі роботи зайняли шість днів.

Бажаєте собі такий само проєкт? Телефонуйте!

© Студія Ямбус

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3