Цілі та завдання

Іноді до нас звертаються клієнти, які невідомо яким дивом знаходяться на плаву. Яким не пощастило ні з розробником, ні з копірайтером. Здавалося б, ще один апдейт Google – і сайт випаде з індексу або потрапить під бан… Дублювання сайту в двох прихованих каталогах, велетенські, не оптимізовані зображення, неунікальні тексти, мільйон java-скриптів і завантаження за пекельні 7 секунд очікування. Все б так і залишалося, якби ми не виправили ситуацію: змінили CMS, зробили редизайн, провели SEO оптимізацію й наповнили сайт релевантними, мотивуючими текстами.

Як таких завдань спочатку не було – просто консультація з приводу важливості якісного контенту для сайту. В результаті – розробка повноцінного контент-плану та формування цілей: залучення органічного трафіку на сайт.

  • Завдання 1: підвищення позицій сайту в пошуковій видачі.
  • Завдання 2: перенаправлення трафіку на цільові сторінки.

Після вивчення ніші, конкурентів і сайту замовника з’явилося і третє завдання, важливішого порядку:

  • Завдання 3: редизайн та оптимізація сайту під вимоги пошукових систем.

Рішення

Жодна, навіть найгеніальніша стаття не працюватиме, якщо сайт не готовий до зовнішнього просування – якщо семантичне ядро (ключі) не сегментоване, мета-дані Tittle та Description не прописані, а мобільна версія й зовсім відсутня. Унаслідок поганого юзабіліті сайту й страхітливого виконання технічної частини замовникові було рекомендовано змінити не лише дизайн, але й саму CMS (з Joomla на WordPress), а також запропонована послуга аналізу пошукової видачі та конкурентів, щоб у зібрати ефективне семантичне ядро під основні розділи сайту. В результаті фронт робіт розрісся, але приніс видимі результати.

Під час аналізу потреб, основних проблем і «болю» клієнта були визначені причини затребуваності послуги й сформований найбільш ефективний підхід до побудови комерційної пропозиції. Завдяки поліпшенню юзабіліті сайту, його зовнішнього вигляду, впровадженню релевантних текстів на посадочних сторінках, прописуванню якісних Tittle, Description і заголовків h1-h3, а також застосування нової контент-стратегії вдалося значно поліпшити видимість сайту по потрібних пошукових запитах. Позиції сайту почали планомірно рости навіть без закупівлі посилань.

Грамотна SEO оптимізація сайту дає істотний плюс й стає потужною базою для подальшого просування. Особливо яскравий ефект спостерігається при комплексному підході, коли покращується і технічна частина, і мета-дані, і тексти.

SEO агенція Ямбус

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3