SEO копірайтинг на спортивну тематику

Оптимізація сайту та рознесення семантики по сторінках – важлива частина просування. Без цього не буде успішна жодна SEO кампанія, якого б бюджету вона не мала.

Якісна SEO стаття в рубрику з одного боку “задобрює” пошукову систему, отримуючи підвищення релевантності, а з іншої – дає читачеві усю необхідну інформацію, в той же час не перевантажуючи його зайвими подробицями.

Рішення

Перед вами SEO копірайтинг на спортивну тематику, написаний на замовлення для інтернет-магазину спортивних товарів. Стаття оптимізована під пошукові запити й призначена для однієї з рубрик. Текст посилений заголовком h1 із входженням ключового запиту в непрямому входженні, а також маркірованим списком, що покращує візуальне сприйняття інформації.

І хоча текст написаний у рамках SEO оптимізації сайту і головним чином призначений для пошукових систем, він має хорошу читабельність й інформативність, не містить “кривих” ключів, що негативно позначаються на сприйнятті інформації. Читається стаття легко й налаштовує на купівлю.

Копирайтинг на спортивную тематику

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

© Студія копірайтингу “Ямбус”