Цілі та завдання

Чимало людей цікавляться як спортом загалом, так і окремими спортивними тематиками. Особливо сильно інтерес до теми спорту зростає, коли відбуваються олімпіади, турніри місцевого та міжнародного рівня.

Для написання таких текстів потрібен спортивний копірайтер. Маючи спеціалізовані знання, він може презентувати фанатам спортивної команди або самим спортсменам інформацію під “потрібним соусом”. Наприклад, викликати інтерес до спортивної події, активізувати фанатів на підтримку клубу. Змусити їх купити квиток на матч чи мерч, підтримавши команду фінансово.

Рішення

Перед вами SEO копірайтинг на спортивну тематику, написаний на замовлення для інтернет-магазину спортивних товарів. Стаття оптимізована під пошукові запити та призначена для однієї з рубрик. Текст посилено заголовком h1 із входженням ключового запиту в непрямому входженні, а також маркованим списком, що покращує візуальне сприйняття інформації.

І хоча текст написаний в рамках SEO оптимізації сайту і головним чином призначений для пошукових систем, він має хорошу читабельність та інформативність, не містить «кривих» ключів, що негативно позначається на сприйнятті інформації. Читається стаття легко та налаштовує на покупку.

Які навички потрібні для написання статей на тему спорту

Писати тексти про спорт має професійний спортивний копірайтер. Такі статті характеризуються використанням спеціальних термінів, і кожен із них має бути вжитий до місця та зі знанням справи – кожен вид спорту, будь-то футбол, баскетбол, волейбол чи хокей, має свою термінологію. Причому офсайд, джеб, бекхенд, гроггі, редінгот та дан – не найскладніші з них.

Багато напрямків у спорті не дозволяють знати абсолютно все. Тому копірайтери спортивної тематики зазвичай працюють в одній конкретній області, в якій розуміються досконало. Наприклад, копірайтер на тему футболу чи хокею. Копірайтер спеціалізується на спортивній хімії або брендах спортивного одягу. Також існують копірайтери, що пишуть тільки про ралі та гонки, бокс або біатлон.

Для того, щоб написати справді цікаву та актуальну статтю на тему спорту, необхідно постійно стежити за новинами та вміти виділяти головні моменти. Наявність власного досвіду у спорті допомагає копірайтеру писати унікальні тексти, які можуть зацікавити фанатів. Кожен вид спорту має свої нюанси, про які дилетанту достеменно не відомо. Коли статті написані професійним спортивним копірайтером, це видно.

Копірайтинг про спорт складається не лише з оглядів матчів та новин виїзних змагань. Фанати хочуть знати якомога більше подробиць про улюблену команду, досягнення спортсмена та його особисте життя. Атлети, які досягли висот, цікаві з погляду звичок, характеру та особистісних якостей.

Завдання спортивного копірайтера написати статтю так, щоб вона була дійсно цікавою, а не складалася із сухих фраз на кшталт “матч закінчився з рахунком 2:0”.

Крім стандартних умінь на кшталт ясного і логічного викладу думок, правильної побудови речень і недопущення граматичних помилок, спортивний копірайтер повинен мати специфічні знання:

  • бути знайомим з усіма подіями у житті клубу – майбутні матчі, трансфер гравців, перемоги та поразки;
  • досконально знати термінологію – кожен спортивний напрямок має свою, особливу термінологію;
  • вміти аналізувати – копірайтинг про спорт має бути об’єктивним та містити всю необхідну аналітику.

Кому потрібні тексти на спортивну тематику

Спортивний копірайтер може знадобитися спортсменам, командам, клубам та організаторам матчів, які намагаються задіяти всі канали зв’язку для отримання якомога більшої кількості фанатів.

Замовити спортивний копірайтинг буде чудовим рішенням для фан-клубу, сайту з продажу спортивного мерчу, спорт. інвентарю та екіпірування. Професійний копірайтер зможе значно збільшити кількість переходів на сайт та виведе ресурс у топ! Якісно написані тексти зможуть не лише залучати, а й утримувати цільову аудиторію!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3