Що таке розробка сайту під ключ

Це повний комплекс створення сайту, що включає усі можливі етапи: аналіз ніші та конкурентів, складання технічного завдання, дизайн, програмування, верстання, додавання усіх сторінок і категорій товарів чи послуг, розробку контент-плану, роботи по SEO оптицізації та написання текстів, підключення Google Analitics, налаштування та запуск контекстної реклами. Весь процес розробки сайту виконується комплексно, а ви отримуєте повністю готовий до використання веб-ресурс.

Ціна розробки сайту під ключ

Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Лендінг

10000грн
Підходить для окремого товару або послуги, має чітку маркетингову структуру та заклик до дії

 • Розробка унікального дизайну
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої

Магазин

20000грн
Для велокої кількості товарів з відповідними категоріями, фільтрами та кабінетом покупця

 • Розробка унікального дизайну
 • Формування структури та функціоналу сайту
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої
 • Підключення сервісів оплати/доставки

Корпоративний

30000грн
Багатосторінковий сайт для залучення потенційних клієнтів та покращення іміджу компанії

 • Розробка унікального дизайну
 • Формування структури та функціоналу сайту
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої
 • Підключення необхідних сервісів

Сайт під ключ – це ідеальний спосіб взаємодії з цільовою аудиторією для презентації послуг і рекламування товару. Навіть якщо ви працюєте один і маєте невеликий оборот, якщо це лише ваше хобі, але ви хочете, щоб і воно приносило прибуток – є сенс замовити сайт. Це місце, де потенційні клієнти можуть отримати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію. Замість того, щоб кожного разу пояснювати, що, де, як і чому, про усе це можна один раз написати на сайті, доповнити барвистими фотографіями й зручним каталогом товарів. І якщо розробка сайту під ключ велася за усіма правилами, з часом такий ресурс займе топові позиції в рейтингу пошукових систем, і клієнти самі телефонуватимуть вам та замовлятимуть ваші товари!

 


Розробка сайту під ключ

Які завдання вирішує


Замовлення сайту під ключ – це можливість отримати готовий веб-майданчик з усіма написаними текстами та оптимізацією під органічний пошук. Це бізнес-інструмент, що віртуозно поєднує приємний візуал і необхідний набір функцій. Такий сайт може стати потужним рекламним інструментом і принести стабільний прибуток.

Продаж товарів і послуг
Продаж товарів і послуг
Зручний спосіб ведення комерційної діяльності.

Поліпшення іміджу
Поліпшення іміджу
Професійний сайт викличе інтерес до товару і бренду.

Комунікація
Комунікація
Налагодження комунікації з клієнтами і партнерами по бізнесу допоможе вийти на новий рівень.

Результативність
Результативність
Діємо згідно плану, а тому гарантуємо вихід в ТОП-10 пошукових систем


Будь-які види сайтів під ключ

Інтернет-магазин – для продажу товарів і послуг. Такі сайти складаються з безлічі категорій, підкатегорій і карток товарів з детальним описом й фотогалереєю, мають продажну структуру та всі необхідні для користувачів функції: порівняння товарів за різними параметрами, вибір способів оплати та доставки, кабінет покупця та ін.

Візитка – односторінковий сайт для невеликого бізнесу. Стане відмінним стартапом для молодої компанії, яка тільки пробує зайняти свою нішу. В майбутньому сайт-візитку можна допрацювати, розширивши технічні можливості й перетворивши на повноцінний комерційний сайт.

Новинний блог – інформаційний ресурс, націлений на велику аудиторію, також підходить для ведення інфо-бізнесу. Враховуючи великий трафік, вимагає якіснішої оптимізації коду і балансування навантаження на сервер.

Корпоративний сайт – іміджевий ресурс для покращення впізнанності бренду та зміцнення зв’язку з цільовою аудиторією. Такі сайти містять детальну інформацію про компанію, її переваги та цілі, дозволяють не лише працювати на продаж, але й позиціонувати компанію як лідера на ринку.

Замовити сайт під ключ

Отримуйте результат від свого бізнесу вже сьогодні
Обговорити

Розробка сайту під ключ – під конкретні завдання бізнесу

Сайт під ключ – це ідеальне рішення для бізнесу! Розробка ефективного сайту розпочинається з ретельного аналізу цільової аудиторії, знайомства з лінійкою товарів і послуг, визначення завдань, які повинен вирішувати ресурс, а також аналізу сайтів конкурентів (так-так, як же без них!). В результаті робота дизайнера, програміста, SEO спеціаліста та копірайтера втілюється в ефективному web-майданчику, що поєднує оригінальне оформлення, функціонал і зручність користування.

Професійний сайт під ключ – це в першу чергу імідж компанії. Від якісного дизайну залежить все – і час, проведений користувачем на сайті, і формування в його голові образу компанії, і бажання купувати. Складно переоцінити важливість правильної розробки сайту. Написаний «на колінці», він не дасть належного ефекту. Ви, звичайно ж, заощадите, але поставлених цілей не досягнете: через невдале верстання його завантаження буде занадто довгим, а через некоректну розмітку сторінок і відсутність необхідних мета-тегів він ніколи не з’явиться в Топі. І, звісно, його треба наповнити контентом… Тобто рішення замовити розробку сайту під ключ здатне зекономити і ваш час.

Ми гарантуємо комплексний підхід до розробки сайту й пропонуємо вже готове рішення. Ви торимуєте повністю функціональний сайт, наповнений необхідними товарами та описами послуг. Він адаптований під пошукові системи, розроблений з урахуванням правильної цільової аудиторії, з приємним візуальним рядом, коректним кодом і ефектно поданою комерційною пропозицією! Він зручний для користувачів, адже ми завжди орієнтуємося на цільову аудиторію, продумуємо усі технічні нюанси.

Супровід сайту після запуску – задіюємо комплекс заходів, що дають сайту перевагу і значно виділяють його на тлі конкурентів. Підтримка включає своєчасне оновлення інформації – текстів і медіа-контенту, доопрацювання функціоналу та забезпечення безперебійної роботи сайту. Замовивши розробку сайту під ключ і його подальше обслуговування в студії Ямбус, ви отримуєте можливість випередити усіх конкурентів!

Якісний сайт під ключ, якого б напрямку він не був (новинний портал, інтернет-магазин, сайт-візитка або блог), вирішує усі питання: ви отримуєте готовий бізнес-інструмент, користуватися яким можна відразу. Він має усі необхідні сторінки, усі тексти та маркетингові акценти. І якщо вам потрібен саме такий сайт, замовляйте розробку під ключ – і ми зв’яжемося з вами впродовж 15 хвилин і розробимо сайт, яким ви пишатиметеся!

Поширені питання

1Скільки коштує розробка сайту під ключ?
Вартість розробки сайту під ключ визначає безліч параметрів: особливість обраної CMS, дизайн, кількість розділів і підрозділів, функціонал, кількість мовних версій (деякі багатомовні сайти включають 3 та більше мов), оптимізація та наповнення текстами, додвавання товарів тощо. Тобто ціна розробки сайту під ключ визначається в індивідуапльному порядку.
2Що входить у розробку сайту під ключ?
Це великий комплекс дій, до якого входить розробка та погодження технічного завдання, створення дизайн-макету, верстання, підбір та налаштування хостингу, програмування, наповнення сайту контентом. технічна та SEO оптимізація, а при необхідності - подальше просування в пошукових системах, если это оговорено в договоре.
3Де замовити розробку сайту під ключ в Києві та Україні?
Скористатися послугами програміста та замовити розробку сайту під ключ можна в студії Ямбус. Ми підходимо до роботи комплексно - розробляємо унікальнйи дизайн, програмуємо, наповнюємо контентом та займаємося рекламою - усе під ключ.
4Які переваги розробки сайту під ключ?
По-перше, це економія бюджету. Замовляючи усі роботи в одному місці, ви платите менше. По-друге, це економія часу. Ми все робимо власними силами, а ви отримуєте вже повністю готовий сайт під ключ, де все налаштовано та готове до запуску.
Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Яскраві, продажні тексти для реклами товарів і послуг, які переконують та підштовхують до дії.
01

Рекламні тексти

Яскраві, продажні тексти для реклами товарів і послуг, які переконують та підштовхують до дії.
85 грн
 
Яскраві описи товарів для інтернет-магазину. Корисні та привабливі тексти для підвищення ефективності товарних позицій.
02

Опис товарів

Яскраві описи товарів для інтернет-магазину. Корисні та привабливі тексти для підвищення ефективності товарних позицій.
85 грн
 
Написання та публікація статей на сайті із заповненням мета-тегів, додаванням ілюстрацій і перехресних посилань.
03

Наповнення сайту контентом

Написання та публікація статей на сайті із заповненням мета-тегів, додаванням ілюстрацій і перехресних посилань.
150 грн