Бізнес в інтернеті неможливий без сайту. Це потужний інструмент, здатний вирішити відразу декілька завдань – інформаційних, рекламних і маркетингових.

Навіть якщо ви працюєте один і маєте невеликий оборот, навіть якщо інтернет-маркетинг – це лише ваше хобі, але ви хочете, щоб і воно приносило вам прибуток, має сенс замовити web-сайт. Цей прекрасний засіб для залучення нових клієнтів, презентації своїх послуг і рекламування товару!

Web-сайт – ідеальне рішення для бізнесу!

Сайт – те місце, де потенційні клієнти можуть отримати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію. Тобто замість того, щоб кожному в деталях пояснювати, що, де, як і чому, про усе це можна один раз написати на сайті, доповнити барвистими фотографіями та зручним каталогом товарів. І якщо розробка сайту велася за усіма правилами, з часом ваш ресурс займе топові позиції в рейтингу пошукових систем, і нові клієнти самі дзвонитимуть вам!

Замовити розробку сайту

Замовити розробку і дизайн сайту будь-якої складності!

В нашій студії в Києві ви можете замовити будь-який сайт:

 • Інтернет-магазин
 • Новинний блог
 • Landing Page
 • Сайт-візитка
 • Корпоративний сайт

Пошукові системи Яндекс і Google систематично змінюють свої алгоритми. І навіть якщо у вас вже є сайт, який стабільно з’являвся в топі видачі, то зараз, при тих же параметрах пошуку, він може опинитися вже далеко в третьому десятку.

Ми знаємо, як виправити ситуацію й готові запропонувати послуги доопрацюваню вже існуючого сайту!

 • Оптимізація під вимоги пошукових систем
 • Пошук і усунення помилок в коді
 • Редизайн, додавання нових сторінок і функціонала
 • Переїзд на більш досконалий хостинг
 • Розробка мобільної версії

Складно переоцінити важливість правильної розробки сайту. Написаний “на колінці після уроків”, він не дасть належного ефекту. Ви, звичайно ж, заощадите, але поставлених цілей не досягнете: через невдале верстання його завантаження буде занадто довгим, а через некоректну розмітку сторінок і відсутність мета-тегів відображатиметься лише в дев’ятому десятку результатів пошуку.

Ми пропонуємо уникнути цих проблем і замовити розробку сайту, адаптованого під пошукові системи, розробленого з урахуванням правильної цільової аудиторії, з приємним візуальним рядом, коректним кодом і ефектно поданим УТП.

Розробка сайту під ключ в Києві!

Студія “Ямбус” – прекрасне рішення обзавестися власним сайтом і, не відходячи від ковадла, наповнити його ефективними, цікавими текстами! В цьому випадку ваш ресурс гарантовано потрапить в ТОП!

Потрібна розробка сайту з нуля? Доопрацювання або виправлення вже готового ресурсу, редизайн або розробка мобільної версії сайту? Напишіть нам на електронну пошту або зателефонуйте – й ми про все домовимося. До речі, у разі замовлення комплексних рабіт ми даруємо бонуси й приємні знижки.

Професійний дизайн сайту – це в першу чергу імідж компанії. Від якісного дизайну залежить все – і час, проведений користувачем на сайті, і формування у нього в голові образу компанії, й бажання купувати товари чи замовляти послуги. Колірна палітра сайту – це теж інформація, й від її сприйняття багато в чому залежатиме й реакція користувача. Чи не ріжуть кольори очей, чи не відштовхує химерність елементів, чи добре виглядає мобільна версія, чи не занадто кричущо виглядають заголовки, й чи читабельний сам текст – якщо ви сумніваєтеся хоча б у одному з перерахованих пунктів, вам потрібен редизайн сайту.

Невеличке оновлення поточного сайту або дизайн з нуля – яскравий, ефективний та унікальний!

Фірмовий стиль повинен простежуватися не лише на візитках. Ексклюзивний сайт з адаптивним дизайном може стати ефективним інструментом продажів. І якщо у вас його ще немає, або він зверстаний “на колінці”, прийшов час замовити розробку сучасного web-дизайну в професійній веб-студії в Києві

 • Ексклюзивний дизайн сайту
 • Оновлення дизайну сайту для утримання користувачів
 • Редизайн для забезпечення позитивного настрою купівлі
 • Верстання готового дизайн-макета

Розробка ефективного дизайну розпочинається з ретельного аналізу цільової аудиторії, знайомства з лінійкою товарів і послуг, визначення завдань, які повинні вирішувати сайт, а також аналізу сайтів конкурентів (так-так, як же без них!). В результаті робота дизайнера втілюється в ефективному wed-ресурсі, що поєднує оригінальне оформлення та зручність користування.

Ефективний сайт, якого б напряму він не був (новинний портал, інтернет-магазин, сайт-візитка або блог), вирішує відразу три глобальні завдання – естетична насолода, простота сприйняття інформації й правильне розставляння маркетологічних акцентів.

Якщо вам потрібен саме такий дизайн сайту, тисніть на «замовити», і я зв’яжуся з вами впродовж 15 хвилин. Ми розробимо сайт, яким ви пишатиметеся!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Від чого залежить ціна розробки сайту?
Вартість сайту визначає безліч параметрів: особливість обраної CMS, необхідність розробки унікального дизайну, кількість розділів і підрозділів сайту, його функціонал, кількість мовних версій (деякі багатомовні сайти включають 3 та більше мов), оптимізація й наповнення текстами, публікація карток товарів. Не варто забувати й про сам домен і хостинг. У будь-якому випадку ціна розробки визначається для кожного конкретного сайту.