Розробка сайтів

Розробка сайту під ключ
Розробка сайту під ключ
На WordPress, Opencart й інших CMS! Індивідуальні рішення без шаблонів!
Бізнес в інтернеті неможливий без сайту. Це надзвичайно потужніший інструмент, здатний вирішувати відразу декілька завдань – інформаційних, рекламних і маркетингових.

Що таке ефективний сайт

Це спосіб продуктивнішої взаємодії з цільовою аудиторією для презентації послуг і рекламування товару. Навіть якщо ви працюєте один і маєте невеликий оборот, якщо це лише ваше хобі, але ви хочете, щоб і воно приносило прибуток – є сенс замовити сайт.

Приклади наших сайтів

Продаж товарів і послуг
Продаж товарів і послуг
Зручний спосіб ведення комерційної діяльності.

Поліпшення іміджу
Поліпшення іміджу
Професійний сайт викличе інтерес до товару і бренду.

Інформування і реклама
Інформування і реклама
Такий сайт може стати потужним рекламним інструментом і принести стабільний прибуток.

Комунікація
Комунікація
Налагодження комунікації з клієнтами і партнерами по бізнесу допоможе вийти на новий рівень.

Сайт – це ідеальне рішення для бізнесу! Це місце, де потенційні клієнти можуть отримати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію. Замість того, щоб кожного разу пояснювати, що, де, як і чому, про усе це можна один раз написати на сайті, доповнити барвистими фотографіями й зручним каталогом товарів. І якщо розробка сайту велася за усіма правилами, з часом ресурс займе топові позиції в рейтингу пошукових систем, і нові клієнти самі телефонуватимуть вам!

 

Будь-які види сайтів!

Інтернет-магазин
Для продажу товарів і послуг. Такі сайти складаються з безлічі категорій, підкатегорій і карток товарів з детальним описом й фотогалереєю, мають продажну структуру та всі необхідні для користувачів функції: порівняння товарів за різними параметрами, вибір способів оплати та доставки.

Візитка
Односторінковий сайт для невеликого бізнесу. Стане відмінним стартапом для молодої компанії, яка тільки пробує зайняти свою нішу. В майбутньому сайт-візитку можна допрацювати, розширивши його технічні можливості й перетворивши на повноцінний комерційний сайт.

Новинний блог
Інформаційний ресурс, націлений на велику аудиторію, також підходить для ведення інфо-бізнесу. Враховуючи великий трафік, вимагає якіснішої оптимізації коду і балансування навантаження на сервер.

Корпоративний сайт
Іміджевий ресурс для покращення впізнанності бренду і зміцнення зв'язку з цільовою аудиторією. Такі сайти містять детальну інформацію про компанію, її переваги та цілі, дозволяють не лише працювати на продаж, але й позиціонувати компанію як лідера на ринку.

Розробка ефективного дизайну розпочинається з ретельного аналізу цільової аудиторії, знайомства з лінійкою товарів і послуг, визначення завдань, які повинен вирішувати сайт, а також аналізу сайтів конкурентів (так-так, як же без них!). В результаті робота дизайнера і програміста втілюється в ефективному web-ресурсі, що поєднує оригінальне оформлення і зручність користування.

Ми також супроводжуємо сайти після запуску

Задіюємо комплекс заходів, що дають сайту перевагу і значно виділяють його на тлі конкурентів. Підтримка включає своєчасне оновлення інформації – текстів і медіа-контенту, доопрацювання функціоналe та забезпечення безперебійної роботи сайту. Замовивши розробку сайту і його подальше обслуговування, ви отримуєте гарантію його роботи!

Потрібна розробка сайту з нуля? Доопрацювання або виправлення вже готового сайту, редизайн або розробка мобільної версії? Напишіть або зателефонуйте нам – і ми про все домовимося. До речі, у разі замовлення комплексних робіт ми даруємо бонуси і приємні знижки.

Замовити крутий сайт

Обговорити

Фірмовий стиль повинен простежуватися не лише на візитках. Ексклюзивний сайт з адаптивним дизайном може стати ефективним інструментом продажів. І якщо у вас його ще немає, або він зверстаний «на колінці», прийшов час замовити розробку сучасного сайту в професійній веб-студії в Києві!

Розробка сайту під завдання бізнесу

Професійний сайт – це в першу чергу імідж компанії. Від якісного дизайну залежить все – і час, проведений користувачем на сайті, і формування в його голові образу компанії, і бажання купувати. Складно переоцінити важливість правильної розробки сайту. Написаний «на колінці після уроків», він не дасть належного ефекту. Ви, звичайно ж, заощадите, але поставлених цілей не досягнете: через невдале верстання його завантаження буде занадто довгим, а через некоректну розмітку сторінок і відсутність необхідних мета-тегів він ніколи не з’явиться в Топі.

Ми гарантуємо правильний підхід до розробки сайту і вважаємо, що передусім він має бути зручним для користувачів, а тому завжди орієнтуємося на цільову аудиторію, продумуємо усі технічні нюанси, використовуємо сучасні технології: HTML5, JS, CCS3, Photoshop, Illustrator, PHP й застосовуємо зручні та інтуїтивно зрозумілі для адміністратора системи управління сайтом: CMS WordPress, Opencart, MODX, Джумла й інші, а при необхідності розробимо повністю самописний сайт.

Правильний і ефективний сайт – це не просто красивий дизайн. Це бізнес-інструмент, що віртуозно поєднує приємний візуал і необхідний набір функцій. А тому, якщо ви давно хотіли замовити створення веб-сайту, який би продавав і був здатний виправдати вкладені в його розробку кошти, довірте це нашій студії в Києві. Ми гарантуємо ексклюзивний дизайн!

Ми пропонуємо замовити розробку сайту, адаптованого під пошукові системи, розробленого з урахуванням правильної цільової аудиторії, з приємним візуальним рядом, коректним кодом і ефектно поданою УТП!

Ефективний сайт, якого б напряму він не був (новинний портал, інтернет-магазин, сайт-візитка або блог), вирішує відразу три глобальні завдання – естетична насолода, простота сприйняття інформації та правильне розставляння маркетингових акцентів. І якщо вам потрібен саме такий сайт, тисніть на Замовити – і ми зв’яжемося з вами впродовж 15 хвилин!

Ми розробимо сайт, яким ви пишатиметеся!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Від чого залежить ціна розробки сайту?
Вартість сайту визначає безліч параметрів: особливість обраної CMS, необхідність розробки унікального дизайну, кількість розділів і підрозділів сайту, його функціонал, кількість мовних версій (деякі багатомовні сайти включають 3 та більше мов), оптимізація й наповнення текстами, публікація карток товарів. Не варто забувати й про сам домен і хостинг. У будь-якому випадку ціна розробки визначається для кожного конкретного сайту.