Розробка сайту

Бізнес в інтернеті неможливий без сайту. Це потужний інструмент, здатний вирішити відразу декілька завдань – інформаційних, рекламних і маркетингових.

Навіть якщо ви працюєте один і маєте невеликий оборот, навіть якщо інтернет-маркетинг – це лише ваше хобі, але ви хочете, щоб і воно приносило вам прибуток, має сенс замовити web-сайт. Цей прекрасний засіб для залучення нових клієнтів, презентації своїх послуг і рекламування товару!

Web-сайт – ідеальне рішення для бізнесу!

Сайт – те місце, де потенційні клієнти можуть отримати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію. Тобто замість того, щоб кожному в деталях пояснювати, що, де, як і чому, про усе це можна один раз написати на сайті, доповнити барвистими фотографіями та зручним каталогом товарів.

І якщо розробка сайту велася за усіма правилами, з часом ваш ресурс займе топові позиції в рейтингу пошукових систем, і нові клієнти самі дзвонитимуть вам!

Замовити розробку і дизайн сайту будь-якої складності!

  • Інтернет-магазин
  • Новинний блог
  • Landing Page
  • Сайт-візитка
  • Корпоративний сайт

Пошукові системи Яндекс і Google систематично змінюють свої алгоритми. І навіть якщо у вас є сайт, який стабільно з’являвся в топі видачі, зараз, при тих же параметрах пошуку, він може опинитися в третьому десятку.

Ми знаємо, як виправити ситуацію!

  • Оптимізація сайту під вимоги пошукових систем
  • Пошук і усунення помилок в коді
  • Редизайн, додавання нових сторінок і функціонала
  • Переїзд на досконаліший хостинг
  • Розробка мобільної версії сайту

Складно переоцінити важливість правильної розробки сайту. Написаний “на колінці після уроків”, він не дасть належного ефекту. Ви, звичайно ж, заощадите, але поставлених цілей не досягнете: через невдале верстання його завантаження буде занадто довгим, а через некоректну розмітку сторінок і відсутність мета-тегів відображатиметься лише в дев’ятому десятку результатів пошуку.

Ми пропонуємо уникнути цих проблем і замовити розробку сайту, адаптованого під пошукові системи, розробленого з урахуванням правильної цільової аудиторії, з приємним візуальним рядом, коректним кодом і ефектно поданим УТП.

Студія “Ямбус” – прекрасне рішення обзавестися власним сайтом і, не відходячи від ковадла, наповнити його ефективними, цікавими текстами! В цьому випадку ваш ресурс гарантовано потрапить в ТОП!

Потрібна розробка сайту з нуля? Доопрацювання або виправлення вже готового ресурсу, редизайн або розробка мобільної версії сайту? Напишіть нам на електронну пошту glavred@yambus.com.ua або телефонуйте по номеру +38 (063) 401-25-99 і 38 (066) 993-56-93.

Ми розробимо сайт, яким ви пишатиметеся!