SEO-копірайтинг у звичайному виді, який ще нещодавно вважався традиційним, більше не працює. Замовляючи оптимізовані під пошук тексти, більшість клієнтів навіть не підозрюють, що у багатьох випадках їм пишуть давно неефективні тексти.

SEO-копирайтинг для штурма топ-позиций!Як ви вважаєте: чи багато копірайтерів стежать за змінами алгоритмів роботи пошукових систем? Чи знаходять вони час на написання звітів й їх подальший аналіз? Чи аналізують вони тексти провідних SEO-копірайтерів?

Зазвичай ні. Майже усі райтери працюють по «заїждженим схемам», яким колись навчилися. Вони не хочуть самовдосконалюватися й змінювати методи роботи, адже це й так приносить гроші. Але не результат для замовника. Ось чому єдине правильне рішення – це звернутися до професійної української SEO студії, яка слідкує за тенденціями розвитку пошукових систем, вподобаннями користувачів й приділяє належну увагу вдосконаленню методів просування.

На жаль, переважна більшість українських копірайтерів використовують класичні методи п’ятирічної давнини, й це для них норма. Погано, що замовників така схема роботи ніскільки не бентежить, адже вони не знають, як правильно, а як ні. Переконання «майстер поганого не порекомендує» заспокоює. А даремно, адже «майстрів» у нас досить багато, а справжніх фахівців – одиниці.

Через це Інтернет заповнюється порожніми, нецікавими й неефективними статтями. Це просто тексти з ключами, іноді в наглу запозиченими з сайту конкурента. Жодного усвідомлення про правильну цільову аудиторію у копірайтера може взагалі не бути, й текст пишеться немов для віртуального користувача. Звісно, генерувати ліди такий текст не зможе. Замовити такий SEO-копірайтинг – це те ж саме, що й купити «запліснявілу» булку: їсти її ви точно не будете!

Пошукові системи щорічно витрачають скажені гроші на оптимізацію видачі. При цьому більшість SEO-копірайтерів чомусь переконані, що способи створення контенту не змінюються. Тому й виходить, що все написано як би за правилами, але сторінка до ТОПу видачі так і не потрапляє. Чи потрібен вам такий результат?

SEO-копірайтинг з характером і потенціалом!

Якісний SEO-копірайтинг – це не просто текст. Це віртуальний «продавець», що працює 24 години на добу. При цьому йому не потрібно платити зарплатню й відпускати в законну відпустку.

Правильний текст написаний не заради кількості знаків – він інформує, дає корисні факти, допомагає прийняти рішення. Саме такі статті подобаються пошуковим системам і «чіпляють» читачів. А ще в них є оффер – комерційна пропозиція, від якої неможливо відмовитися!

Професійний SEO-копірайтинг працює не стільки завдяки правильно підібраній семантиці: такі статті інформують, працюють з покращенням образу компанії та апелюють до підсвідомості. А ще вони розраховані на роботу з запереченнями, а тому відрізняються максимальною конверсією!

Так що ж краще обрати: дешеві тексти з ключам» або професійні статті, які потрапляють в ТОП і працюють на результат? Відповідь очевидна. Замовивши SEO-копірайтинг преміум-класу, ви будете впевнені, що кожна витрачена копійка стане справжньою інвестицією в розвиток проекту!

Потрібні унікальні тексти за розумною ціною? Справжній штурмовий копірайтинг з правильними ключами? Ефективні продажні статті з прихованим НЛП-ефектом? Ви знайшли найкращу українську SEO студію, де вам обов’язково допоможуть!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»