Ефективний текст – головна зброя успішного сайту: від того, наскільки якісно він написаний, залежить прихильність пошукових систем, а згодом і рівень інтересу цільової аудиторії.

Статті, написані професійним копірайтером, забезпечать не лише приріст відвідуваності, але й позитивно позначяться на продажі, адже “заточені” вони під правильну цільову аудиторію, вміщують правильні ключові слова й вирази та подані за допомогою правильної маркетингової формули.

У 76,9 % випадків звичайного копірайтингу для сторінки недостатньо – на ній повинен розташовуватися релевантний ключовому запиту текст. Тобто стаття, оптимізована копірайтером під вимоги пошукових систем. Кращим рішенням в цій ситуації стане професійний SEO копірайтинг.

Професійне написання текстів і SEO статей, що надихають та продають

Оптимізовані під просування тексти пишуться трохи інакше, ніж звичайний копірайтинг. Написання сео статті в студії Ямбус включає наступні моменти:

  • детальний аналіз ніші та сайтів конкурентів;
  • складання ефективного семантичного ядра (СЯ);
  • складання унікального tittle і description;
  • складання потужних заголовків h1–h3;
  • написання яскравого, цікавого тексту;
  • правильний розподіл ключів;
  • ефективне форматування та візуалізація.

Подібний підхід до написання SEO текстів на замовлення дозволяє створювати по-справжньому працездатний контент, написаний відповідно до вимог пошукових систем.

Не знаєте, з чого розпочати, але хочете, щоб ваш сайт потрапив в ТОП? Замовте консультаціяю. Це абсолютно безкоштовно!

Професійний SEO копірайт сприятливо позначиться на іміджі вашої компанії, настроїть на здійснення покупок і замовлень вашої продукції.

Якісний копірайтинг – SEO статті та LSI тексти

Релевантний контент підвищить ранжування сторінки, дозволивши користувачам швидше знайти ваш сайт, грамотно опише продукт або послугу, підштовхнувши до здійснення необхідних дій – купівля, замовлення або соціальні дії.

Тексти від студії копірайтингу «Ямбус» мають масу переваг:

  1. Висока унікальність. Тексти, написані спеціально для вашої цільової аудиторії, будуть набагато ефективніші, ніж рерайт. Таких статей не знайти більше ніде в інтернеті, і подібна унікальність сприятливо позначиться на іміджі вашої компанії.
  2. Повна відповідність вимогам пошукових систем. Правильне позиціонування товару – лише половина справи. Не менш важливо, щоб копірайтер розумів алгоритм роботи пошукових систем. В цьому випадку сео копірайт завжди буде в топі по потрібних вам ключових запитах.
  3. По-справжньому корисний контент. Дійсно корисний текст дає користувачам усю необхідну для ухвалення рішення інформацію, повністю розкриває тему, вигідно позиціонує товар і знімає усі можливі заперечення.

А ще у нас кращі в Києві та Україні ціни на копірайт!

Вигідний копірайтинг – це не лише відповідна ціна за тисячу знаків, але й велика працездатність тексту. Вирішивши замовити написання SEO текстів в нашій студії, ви отримаєте гарантію ефективності, й кожного куплений кілознак принесе вам лояльних клієнтів. Така вартість статті – це не розтрата, а справжня інвестиція у бізнес!

Крім того, перед кожним замовленням ви можете отримати безкоштовну консультацію по стратегіях просування в інтернеті.

ЗАМОВТЕ КОПІРАЙТИНГ В СТУДІЇ ЯМБУС І ОТРИМАЙТЕ МАКСИМУМ ПЕРЕВАГ! УВІРВІТЬСЯ В ТОП-10 ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3