Що таке рерайт, для чого він потрібен і де використовується, які особливості написання такого виду контенту? Чи є від нього якась користь для сайту?

Что такое рерайтНапевно ви помічали, що на різних сайтах можуть зустрічатися практично ідентичні по смисловому навантаженню статті, написані різними людьми, але якось все одно однаково. Це рерайт – тексти, написані з одного первинника.

Але навіщо це взагалі треба, адже простіше узяти гарну статтю з іншого сайту і опублікувати її у себе. Тут і криється увесь сенс рерайту: красти чужі тексти не можна – це незаконно і не заохочується Google.

Уся справа в унікальності. Пошукова машина не любить плагіат і з великою часткою вірогідності знизить у видачі сайт, що містить елементи копіпасти, тобто песимізує його.

Припустимо, ви створили сайт, присвячений продажу автомобілів або туризму. Або відкриваєте інтернет-магазин, що містить сотні позицій товарів, які вимагають грамотного й оригінального опису. Щоб ваші статті викликали у читачів живий інтерес, і при цьому оригінальність була на високому рівні, вам знадобиться матеріал з високим рівнем унікальності. Так-так, на кожну сторінку.

Замовити рерайт статей

Унікальні тексти для сайту, такі ж, як і на сайті конкурента
Замовити

Можна зайнятися написанням статей самостійно, проте це може зайняти багато часу і сил. Набагато простіше знайти вже готовий текст (наприклад, у конкурентів) і зробити рерайт.

Рерайт – це переписування іншими словами вже готової статті, в той час, як копірайт – це авторське написання тексту з нуля. Ціна рерайту може бути в рази нижче написання авторської статті: в цьому й полягає головний плюс рерайтингу – це бюджетний варіант наповнення сайту.

Характерна для рерайту зміна абзаців місцями й підбір синонімів вимагають від автора мінімум часу й дозволяють отримати контент для сайту в найкоротші терміни. Оригінальним такий текст, звичайно ж, не буде, але унікальним – цілком.

В деяких випадках якість рерайтингу може нічим не відрізняється від копірайту. Все залежить від майстерності рерайтера й його здібності «зібрати новий будинок зі старих матеріалів».

Потрібен якісний рерайт успішного тексту? Хочете скопіювати текст з сайту конкурентів, але при цьому не потрапити під фільтр пошукових систем? Потрібен стовідсотково унікальний, цікавий та ефективний текст? Давайте співпрацювати!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»