Що таке рерайт і для чого він потрібен?

Что такое рерайтВи напевно часто помічали, що на різних сайтах можуть зустрічатися практично ідентичні по смисловому навантаженню статті, написані при цьому в абсолютно різних стилях і при використанні різних слів. Чому так відбувається?

Вся справа тут в унікальності. Пошукова машина не любить плагіат і з зазвичай знижує рейтинг сторінки з краденим контентом, песимізує її. Тому при підготовці контенту власники сайтів просто рерайтять вже існуючі тексти, адже рерайт набагато дешевший, ніж копірайт.

Припустимо, ви починаєте вести свій сайт, присвячений, скажімо, кулінарії або туризму. Або відкриваєте інтернет-магазин, що містить сотні позицій товарів, які вимагають грамотного й оригінального опису. Це допоможе викликали у читачів живий інтерес, адже пуста картка товару не покращує продажі.

Можна, звичайно, зайнятися написанням статей самостійно, проте це може відняти багато часу і сил. Набагато простіше знайти вже готовий текст (наприклад, у конкурентів) і зробити рерайт.

Рерайт – це переписування іншими словами вже написаної статті в той час, як копірайт – це авторське написання матеріалу з нуля. Ціна рерайту може бути в рази нижче написання авторського тексту, і в цьому один з головних плюсів рерайтингу – це бюджетний варіант наповнення сайту.

Характерна для рерайту зміна абзаців місцями і підбір синонімів вимагають від рерайтера мінімум часу й дозволяють отримати контент для сайту в короткі терміни. Оригінальним такий текст, звичайно ж, не буде, але унікальним – цілком.

Втім, в деяких випадках якість рерайтингу може бути на висоті, і він мало чим відрізняється від копірайту. В даному випадку все залежить від майстерності райтера та його здібності «зібрати новий будинок із старих матеріалів». Проте знайти таких майстрів слова буває не так-то й просто.

Потрібен якісний рерайт успішного тексту? Хочете скопіювати текст із сайту конкурентів, але при цьому не потрапити під фільтр пошукових систем? Ви можете замовити написання текстів в нашій студії – стовідсотково унікальних, цікавих і ефективних.

заказать копирайтинг баннер

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар