Що таке SEO копірайт

Що таке SEO копірайтингНаписання SEO статей – справа дуже непроста та вкрай відповідальна. Все через цілі та завдання таких текстів, адже вони мають бути ідеальними, щоб сподобатися пошуковій систем, а потім – читачу.

З одного боку SEO стаття пишеться для холодної логіки пошукової системи й повинна містити необхідні й заздалегідь підібрані ключові слова, завдання яких – «піднімати» сайт. З іншого ж боку, SEO стаття має бути читабельна, тобто ключі мають бути вписані грамотно та органічно, і в потрібних місцях. Через це замовляти SEO копірайт треба тільки у професіоналів, адже при написанні сео тексту знадобиться якісний аналіз цільової аудиторії, вибір правильної маркетингової формули та ретельний підбір ключових слів і словосполучень.

Написання SEO текстів – ефективне просування в ТОП

SEO копірайт – це основний прийом, який використовується при просування сайту в ТОП-10. Написана фахівцями стаття допоможе в просуванні веб-ресурсу й отриманні більшої кількості відвідувачів. Але які ж особливості у такого SEO тексту?

Оптимізовані тексти допомагають притягнути увагу пошукових систем. Якщо в запиті будуть такі ж ключові слова, як і в тексті, то користувач побачить її в числі перших – на першій сторінці видачі.

Що повинен знати SEO копірайтер?

Людина, що взялася за SEO копірайт, повинна мати навички роботи з HTML- кодуванням, мета-тегами, вміти точно й зрозуміло викладати свої думки та писати не просто текст, а використовувати списки, таблиці та підзаголовки. Останні до речі грають дуже значну роль, оскільки завдяки чіткій структурі тексту будь-який читач не заплутається в ньому й найголовніше – дочитає до кінця.

Заголовки, підзаголовки і списки виділяють основні питання та теми статті. А щоб пошукова система вибрала саме цю статтю, в її текст і вставляють необхідні ключові слова та ключові словосполучення. Що ж до тегів та мета-тегів, то користувачі їх не бачать, але вони дуже важливі для пошукових систем. Це свого роду шпигуни, працюючі під прикриттям.

Ось і виходить, що мета SEO копірайту зовсім інша, ніж у звичайного тексту – за допомогою хитрих маніпуляцій словами підвищити рейтинг сторінки, задобрити пошукову систему, а згодом і самого читача. І хоча оптимізовані тексти значно дорожче, але набагато вигідніші звичайного копірайтингу. Тут і ексклюзивність матеріалу, і сучасні маркетингові технології. І тільки на перший погляд може здатися, що написання SEO копірайту – це легко. Це зовсім не так. Саме тому краще довірити таке завдання досвідченій команді авторів, які знають свою справу!

Давайте співпрацювати!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Коментарі 1
  • Відповісти 2017 Чер 07 - 12:31:29 Иван (seopractic)

    Спасибо автору за статью. Полезную информацию для себя нашел. Единственное, что для новичков будет сложно для понимание, это SEO в целом.Всем удачи и хорошего продвижения!

Написати коментар