Що таке SEO-копірайт і для чого він потрібен? Які особливості написання оптимізованих текстів?

Що таке SEO копірайтинг

SEO-копірайт – це один з найбільш ефективних способів просування сайту. Написання таких статей дозволяє привернути увагу пошукових систем, покращити ранжування сайту за запитами та вийти в ТОП. Якщо в тексті використовуються правильні ключові слова, він потрапляэ на верхны рядки сторінки видачі.

З одного боку, SEO-стаття пишеться для “холодної” логіки пошукової системи й має містити необхідні та заздалегідь підібрані ключові слова, завдання яких – “піднімати” сайт. З іншого боку, оптимізована стаття має бути читабельною, корисною та цікавою, а тому ключі мають бути вписані грамотно, точно і в потрібних місцях, адже в кінці кінців рішення про співпрацю приймає людина, а не пошукова система.

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

При написанні SEO-тексту потрібен якісний аналіз цільової аудиторії, прорахунок багатьох нюансів та ретельний підбір ключових слів. Написати такий текст непросто.

Як писати SEO-копірайт

На перший погляд може здатися, що SEO-копірайт – це звичайна стаття з кількома ключами. Це не зовсім так. Для початку необхідно визначити завдання самої статті – інформування, робота з іміджем бренду або реклама товарів та послуг. У кожному з цих випадків SEO текст пишеться по-різному, проте це правило поширюється й на звичайні тексти без ключів і оптимізації.

SEO-копірайт передбачає підвищену увагу до структури статті – заголовку, підзаголовків нижчого рівня, нумерованих та маркованих списків. Завдяки чіткій структурі із внутрішніми заголовками читач швидко знайде потрібну йому інформацію та швидше прийме рішення.

Заголовки, підзаголовки та списки добре акцентують увагу читача, а вписані в текст ключі – увагу пошукової системи. Це свого роду шпигуни, що працюють під прикриттям. Самих ключів не має бути багато. Ба більше, існує навіть таке правило, що стаття пишеться під один ключ, так само як і один ключ просувається тільки в одній статті.

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”