Грамотно написані бізнес-тексти стають ключовою складовою успішної стратегії інтернет-маркетингу.

З кожним роком конкуренція в інтернеті стає дедалі жорсткішою, і не завжди ситуацію вирішує рекламний бюджет. Часто сайти з невеликим фінансовим вкладенням піднімаються вище – завдяки правильному підходу до написання текстів.

Перше, що варто зазначити: для просування бізнесу потрібно стати відомим, а тому це ж завдання ставиться і перед текстами – дати інформацію, розповісти про компанію та її товари, зацікавити потенційного клієнта й викликати у нього бажання дізнатися більше. Будь-який інфобізнес вимагає того, щоб про нього дізналася якомога більша кількість потенційних клієнтів, і бізнес-тексти – це чудове вирішення цього питання – ефективне і недороге.

Правильно визначена цільова аудиторія і, як наслідок, правильно підібрані слова, переконливі аргументи та креативний виклад інформації – все це дає змогу зачепити користувачів і перетворити їх на лояльних клієнтів, готових купувати та замовляти.

Тексти для бізнесу можуть бути найрізноманітнішими: описи товарів і послуг, що запам’ятовуються та переконують, комерційні пропозиції, новинні, іміджеві та рекламні статті, листи для електронної розсилки, вірусні пости в соціальних мережах, SEO та LSI-статті з ключовими словами. Вони призводять до збільшення відвідуваності та підтримують зацікавленість, формують імідж успішної компанії та піднімають продажі.

Які тексти потрібні для просування бізнесу

Головне завдання бізнес-текстів – донести інформацію до клієнтів, зацікавити їх, презентувати бренд, сформувати його імідж. Написані з урахуванням усіх особливостей компанії, вони дадуть змогу досягти поставлених цілей і просунути бізнес в інтернеті.

Текст для головної сторінки

Такий бізнес-текст презентує компанію, знайомить з головними напрямками її роботи або основними категоріями послуг. Недостатньо зробити крутий сайт – дизайн сам по собі нічого не вирішує: щоб утримати користувача, необхідна інформація, подана під правильним соусом.

тексти для просування бізнесу

Якщо головна сторінка сайту не міститиме відповідей на запитання, що цікавлять користувача, він швидко піде з сайту і знайде її в іншому місці. Де і стане клієнтом. Ось чому так важливо публікувати на головній сторінці корисний та інформативний бізнес-текст, здатний зацікавити з перших же слів, сформувати позитивний образ компанії, викликати довіру і бажання перейти на внутрішні сторінки.

Текст про послуги

Сторінка опису послуг – одна з найбільш конверсійних на сайті. Але щоб відвідувачі гарантовано ставали клієнтами, такі бізнес-тексти мають розв’язувати біль клієнта й містити унікальну торгову пропозицію, від якої просто неможливо відмовитися.

Серед основних компонентів працюючого тексту про послуги – конкретні дані та цифри. Без доказів і гарантій продажів не буде, а тому текст для просування бізнесу – це насамперед факти, що розкривають вигоду співпраці й знімають заперечення, релевантна інформація і заклик до дії – замовити тут і зараз.

Описи товарів

Інтернет-комерція неможлива без якісного опису товарів, здатного розповісти про всі його переваги. Такі тексти вигідно презентують продукцію, дистанціюючи її від аналогічних товарів конкурента.

Щоб покупець вибрав саме ваш товар, необхідно не просто перерахувати його характеристики (вага, розмір, габарити або колір), а й опрацювати можливі заперечення, змусивши клієнта повірити в те, що це ідеальне рішення з усіх можливих.

Текст про компанію

Не менш важливий текст для просування бізнесу, завдання якого – надати останній аргумент на користь вашої компанії. Він іміджевий, а не рекламний, у ньому немає шаблонних фраз, вихвалянь і реклами. Він дає змогу опинитися на одній хвилі з цільовою аудиторією, а тій- обрати бренд, який поділяє її цінності. Такий зв’язок найміцніший.

Це може бути інформація про історію успіху компанії, принципи та цінності, технології, місію та довгострокові цілі. Усе в комплексі це значно підвищує лояльність і формує купівельне бажання.

Тексти для просування бізнесу – це недорогий інструмент залучення клієнтів. Такий контент дає змогу підтримувати контакт із цільовою аудиторією, консолідувати свою експертність і викликати довіру. Вони утримують інтерес клієнтів, дають змогу виділитися на тлі конкурентів і зміцнюють позиції на ринку. А якщо на додачу до всього вони ще й оптимізовані під пошукові системи, результат перевершить усі очікування!

Продажні та інформаційні статті, описи послуг, товарів і комерційні пропозиції, тексти для емейл-розсилки та публікації в соцмережах – усе це можна замовити в нашій студії копірайтингу! Такі тексти допоможуть піднятися в рейтингу пошукових систем і стати більш видимим для потенційних клієнтів.

Не втрачайте можливістю розповісти про свій бізнес, поінформувати аудиторію, зміцнити імідж, привернути увагу і мотивувати до покупки!

© Студія копірайтингу Ямбус

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3