Тексти – це потужна реклама, ефективність якої в десятки разів вища за звичайну, а вартість не перевищує ціну бізнес-ланчу. Найкращого способу просування сайту не придумати!

Тексты для сайта - это идеальная реклама в интернете Копірайтинг став ідеальним способом розповісти споживачам про товари та послуги компанії, донести потрібну інформацію та просунути сайт по пошуковим запитам. Тексти можуть мотивувати на покупки, покращувати імідж компанії, перетворюючи потенційних клієнтів на реальних.

Термін копірайтинг набув популярності порівняно недавно, однак це не означає, що раніше тексти ніхто не писав. Він з’явився з приходом на ринок самої реклами – плакатів з зображеннями напоїв, вивісок перед входом до кафе та ресторанів. Будь-який рекламний текст, будь-яка комерційна пропозиція – це копірайтинг.

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

Інформація може бути представлена ​​багатьма способами. Звуком, мімікою, жестами, але в інтернеті, де користувачі не бачить співрозмовника, всі ці засоби втрачають вирішальну роль. Головними стають саме тексти.

Рекламні тексти для сайту мають величезний потенціал! Копірайтер, як справжній художник, здатний не тільки транслювати інформацію, а й змінювати ставлення до фактів, працювати з образом бренду, створювати нове бачення продукту.

Як працюють рекламні тексти

Статті діють непомітно, але в результаті приносять чималу користь. Це набагато дешевше, ніж оренда величезного білборду на перехресті. Але головна відмінність тут полягає саме у ефективності. Правильно підібрані ключові слова здатні вивести текст в ТОП і нарешті привести клієнтів.

Рекламу зі щита наприкінці терміну оренди приберуть, а тексти на сайті залишаться назавжди.

Будь-яка тема в руках професіоналів перетворитися на унікальний контент, який зламає конкурентів!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3