Тексти для сайту – ідеальна реклама в інтернеті

Копірайтинг – досить нове поняття, яке ще зовсім недавно було не тільки незрозумілим, але й не використовувалося взвгалі. Проте за останні декілька років ситуація докорінно змінилася, й тексти для сайту стали ідеальною рекламою бізнесу.

Копірайтинг – це найпростіший способ провести PR-акцію, розповісти споживачам про товари і послуги компанії. При цьому вартість такої реклами в десятки й сотні разів менша, ніж по радіо і телебаченню. Тексти коштують недорого, причому амсати їх можна навіть самотужки, без участі професійного копірайтера.

Попри те, що копірайтинг лише нещодавно увірвався в наше життя, це не означає, що раніше його не було. Він з’явився з приходом на ринок самої реклами – плакатів із зображеннями напоїв, вивісок на корчмах у вигляді курячих ніг і рогаликів на вході в пекарню. Можна сказати, що це були прототипи рекламного тексту. Сьогодні копірайтинг просто більш інформативний та об’ємний.

Інформація може бути представлена багатьма способами. Як мімікою, так і жестами, мовою барвистих кольорів, але в інтернеті, де відвідувач не бачить вас, усі ці засоби втрачають будь-яку роль. Головним тут стають саме тексти – копірайтинг.

Потенціал кпірайтингу

Тексты для сайта - это идеальная реклама в интернете Написання текстів схоже на мистецтво, якому доводиться вчитися роками. Копірайтер як справжній художник здатний не лише прорекламувати сайт, новий інтернет-магазин або послугу компанії, але й створити новий образ, нове бачення продукту. Створити сам бренд.

Тексти для сайту від хорошого копірайтера гарантовано виведуть сайт на першу сторінку видачі. Це як в гольфі, де ви потрапляєте саме в ту лунку, в яку потрібно. Просто за допомогою текстів.

Час від часу трапляється так, що на невелику й нехитру статтю йде колосальна витрата часу й енергії. Головне тут знати пріоритети і йти від важливого до менш важливого. Основне завдання копірайтера – зацікавити читача, викликати інтерес з перших рядків. І вже після цього переходити до уточнень – наприклад, перераховувати характеристики товару. Тут все йде не так, як в художній літературі – неквапливо та виважено. Якісний копірайтинг – це необхідна інформація з перших же рядків!

Для чого потрібен копірайтинг

Це питання можуть поставити собі багато власників сайтів і прийти до різних відповідей. Навіщо взагалі витрачати стільки годин і сил на те, щоб написати якусь невелику статейку й потім чекати, чи принесе вона хоч якусь користь?

Проте правильна відповідь тут одна: якісний копірайтинг допомагає потрапити на першу сторінку пошукової видачі.

Копірайтинг на замовлення діє непомітно, але в результаті приносить чималу користь. Одну статтю з нехитрим посиланням на сайт можна порівняти з величезним бігбордом на перехресті. І різниця тут не в розмірі, а в тому, що рекламу зі щита у кінці строку оренди приберуть, а стаття з посиланням залишиться в інтернеті назавжди.

Тексти на замовлення допоможуть вийти в ТОП! “Чарівні слова”, грамотно вписані в текст, дають пропускний квиток в ТОП пошукової видачі. Це ті самі ключові фрази, які якнайповніше характеризують товар або послугу й формують баждання купити.

Правильно підібрані ключові фрази та стилістика тексту – це гарантія того, що на сайт заходитимуть мільйони відвідувачів й ставатимуть покупцями.

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

 

Написати коментар