Перш, ніж замовляти розробникам сайт, необхідно добре продумати не лише його дизайн і основні сторінки, але й підготувати усі необхідні тексти, адже контент – це дуже важливо!

Какими должны быть тексты для сайта?

Статті, розміщені на сайті, мають цікавими, інформативними та унікальними. Це може бути як звичайний копірайт, так і SEO оптимізовані тексти. У будь-якому випадку таких текстів не повинно бути більш ніде в інтернеті – це запорука того, що в очах користувачів сайт буде стовідсотково унікальним та ексклюзивним. Саме унікальна комерційна пропозиція та унікальний контент є засобом просування в інтернеті!

Унікальні тексти для сайту дають можливість пошуковим системам вибрати його для видачі по відповідних запитах і тим самим підняти його рейтинг на тлі однотипних конкурентів. Чим більш висока позиція сайту у видачі за запитом, тим більше відвідувачів його побачить і, відповідно, тим більше буде клієнтів.

Орієнтуються пошукові системи на ключові фрази, які в обов’язковому порядку мають бути в текстах.

Копірайтинг лише високої якості!

Хоча тексти й мають бути адаптовані для пошукових систем, писатися вони повинні передусім для людей. Саме завдяки якісному контенту люди зможуть дізнатися про вашу компанію, ознайомиться зі спектром послуг, знайти інформацію та прочитати про товари.

Не слід гнатися за кількістю ключових слів у тексті – треба гармонійно вплітати їх в якісний, цікавий і читабельний текст. Такі статті для сайту завжди принесуть користь!

При цьому цікавим, унікальним і якісним може бути не лише копірайт, але й професійно виконаний рерайт – в тому разі, якщо ви бажаєте зекономити. По суті, рерайт є переробкою, переписуванням вже готового тексту, його обробкою та доповненням. Проте варто пам’ятати, що рерайт практично завжди гірше за першоджерело, адже це вторинний текст.

Професійний копірайт для сайту!

Написати якісний текст, особливо рекламний, може не кожен копірайтер. Цей процес вимагає неабиякого таланту, креативності й прагнення вирішити проблему читача, допомогти йому – дати необхідну інформацію, пояснити, а тому послуги професійного копірайтера не можуть бути дешевими.

Вміння написати ідеальний текст для сайту зустрічається не в усіх копірайтерів. Комусь краще даються інформаційні статті, хтось краще впорається з описом товарів і послуг, а хтось може робити лише рерайт. Це ще один доказ того, що не треба шукати одного копірайтера для усіх задач – делегуйте завдання різним авторам! Наприклад, почніть співпрацювати з професійною студією копірайтингу.

Якісні тексти для сайту – це прямі інвестиції в бізнес! Професійні копірайтери зможуть впоратися з будь-якими об’ємами текстів і будь-якими темами!

Пам’ятайте: якісний копірайтинг – це дуже важливо!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3