Власний сайт – найдешевший засіб реклами, здатний працювати 24 години на добу. Зайшовши на сторінку компанії, користувач зможе отримати усю необхідну інформацію. Але для того, щоб від подібного сайту була користь, знадобиться якісний текстовий контент – тобто послуги копірайтера.

Якими ж можуть бути тексти на сайті?

Виды контента от студии копирайтинга ЯмбусПо суті, увесь текстовий контент можна розділити на три види:

  • РЕРАЙТ – переписування вже готових статей іншими словами, синонімізація, унікалізація першоджерела.
  • КОПІРАЙТ – написання унікальних статей, призначених для конкретної цільової аудиторії.
  • SEO КОПІРАЙТИНГ – адаптовані під просування в пошукових системах тексти, статті з ключами, які підбираються під конкретну сторінку сайту.

Самі ж тексти можуть бути різними. Наприклад, це можуть бути рекламні тексти, задача яких полягає в притягненні уваги користувачів та інформуванні про події – знижки, появу нової лінійки продукції тощо; комерційні пропозиції та тексти для email розсилки, здатні викликати бажання купити чи замовити.

До комерційного копірайтингу також належать прес-релізи – грамотно подана інформація, яка розкриє клієнтові кращі сторони продукції, пояснює подію та переконує в професіоналізмі компанії. Тобто, відповідає на підсвідоме питання, чому необхідно звернутися саме до вас.

В якості високоточної зброї часто використовуються аналітичні статті. Такі тексти може написати не кожен копірайтер – щоб вони дійсно були цікавими й інформативними. Тут треба бути справжнім спеціалістом, вміти аналізувати та порівнювати.

Копірайтинг на замовлення

Пам’ятайте, принесе успіх тільки по-справжньому цікавий сайт з унікальним контентом! І якщо ви хочете, щоб контент був ідеальним, краще замовити написання статей у професіональних копірайтерів. Адже при написанні текстів треба бути на «ти» з психологією, нейролінгвістичним програмуванням і вміти подавати інформацію красиво.

Унікальність і ефективність – головні характеристики наших текстів. Їх хочеться читати до кінця, адже інформація в них дійсно корисна.

Тож давайте співпрацювати!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»