Хочете вивести сайт в топ? Значить, потрібно замовляти копірайт! Унікальні тексти здатні зацікавити та перетворити звичайного читача на клієнта!

Тексти – це справді потужна сила. Без них шалені знижки, оригінальні товари та «особливі пропозиції» так нічого й не дадуть. Якщо статті написані без душі та знання справи, вони будуть лише баластом, і гроші, витрачені на замовлення копірайтингу, зникнуть даремно.

Для чого потрібно замовляти копірайт

Заказать копирайт для сайтаВедення бізнесу вже неможливе без сайту та крутих текстів. Їхнє головне завдання – презентувати бренд, прорекламувати товар й надати користувачеві необхідну для прийняття рішення інформацію. Вона має бути цікавою, корисною та унікальною – саме такі завдання і вирішує професійний копірайт.

Просто показати фото товару недостатньо. Необхідно розповісти про його переваги, подати все так, щоб читач зрозумів, що не зможе обійтися без нього й наскільки вигідним буде таке придбання. Вирішив замовити копірайт, можна рекламувати товари та послуги, розповідати про бренд та технології виробництва, просувати ідеї. Написані копірайтером статті дозволять вигідно виділити сайт на фоні конкурентів, утримати старих та залучити нових клієнтів.

Замовити крутий копірайт

Ефективні статті для сайту
Замовити

Професійний копірайтер зможе в короткий термін наповнити сайт унікальним та працездатним контентом. Якщо текст побудований на фактах, а не на бездоказових гаслах на кшталт «купуйте у нас – ми найкращі», він буде ефективним. Якщо це буде вода, мало хто зацікавиться.

Вирішив замовити копірайт у досвідченого автора, можна розраховувати, що текст буде орієнтований на правильну цільову аудиторію, вирішувати потреби клієнтів, показувати вигоди співробітництва й грамотно працювати з запереченнями. Прочитавши такий текст, захочеться купити товар прямо зараз!

Тексти будь-якого формату!

Наш девіз – тексти будь-якого формату! Звичайний копірайт, SEO оптимізовані статті, тексти в блог та картки товарів. Ми беремося за будь-яку тему, якою б складною вона не була, і впевнені, що у нашому виконанні вона обов’язково сподобається читачам!

Ми беремо до своєї команди лише найкращих копірайтерів, завдяки чому наші тексти виходять цікавими та корисними. Їх написання відбувається у рекордно короткі без втрати якості, а унікальність становить щонайменше 98 %. Наші тексти хочеться читати, а тому вони справді працюють!

Замовити копірайт можна на будь-якому етапі існування сайту: на початку розробки, при редизайні, додаванні нових товарів або при виході на міжнародний ринок. Заповніть бриф або просто зателефонуйте нам та розкажіть про завдання – послуги професійного копірайтера стануть ідеальним вирішенням питання з контентом!

А ще ми займаємося SEO, аналізуємо пошукову видачу та ринок загалом, що дозволяє нам розуміти, чого насправді хочуть клієнти, чим вони дихають, що їх хвилює, як вони діють, та створювати по-справжньому ефективні тексти.

Залишилося лише одне – замовити копірайт!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”