Чем SEO-статья отличается от обычного копирайтинга?Дивно, але, здавалося б, недвозначне поняття копірайтинг сьогодні включає величезну кількість розшифровок. Аналогічна ситуація складається і з поняттям SEO. Що ж це таке – копірайтинг і SEO копірайтинг – і чим вони відрізняються один від одного?

Для кращого розуміння слід уточнити, що і в тому, і в іншому випадку йдеться про унікальний авторський текст, написаний на замовлення власника сайту. Але якщо в першому випадку (копірайтинг) такий текст може використовуватися для журналів і газет, буклетів і сайтів, телебачення та виступів, то у випадку з SEO копірайтингом такого різноманіття вже немає: SEO стаття пишеться виключно для інтернету. Її завдання не лише давати інформацію, але й сприяти просуванню сайту.

Говорячи простіше, є звичайний копірайтинг і оптимізований, для інтернету. SEO статті вміщують додаткову інформацію для пошукових систем (ключові фрази з різною щільністю входження) й досить часто мають особливу структуру, різні рівні підзаголовків (h1–h3) і стиль написання.

Значок копірайту © можна поставити й під звичайною статтею, і під оптимізованою. Це наділяє ресурс, де така стаття опублікована, правом публікації інформації й захищає його від посягань на інтелектуальну власність.

В будь-якому разі звичайний копірайтинг, як і SEO стаття, має схожі цілі: створити позитивний імідж компанії. І в тому, і в іншому випадку часто використовуються психологічні прийоми, маркетингові ходи, але головна відмінність SEO – це з одного боку орієнтація на робота, а з другого – на конкретну цільову аудиторію, адже у більшості випадків SEO текст – це інструмент продажу й спрямований він має бути лише на потенційних покупців, яким товар або послуга дійсно потрібні.

А тому написання SEO статті має відбуватися після досконалого аналізу ринку, аудиторії, характеристик товару, а також аналізу алгоритмів роботи пошукових машин. З використанням нетрадиційних способів привертання уваги.

Багато власників сайту вважають, що через велику щільність ключів SEO копірайтинг малочитабельний. Дійсно, така ситуація спостерігається, але тільки тому що за написання оптимізованих текстів беруться непрофесіонали.

Замовляйте якісні тексти в студії копірайтингу «Ямбус» й отримуйте належний ефект!

заказать копирайтинг баннер

Будь-яка тематика, об’єм і розуміння завдання, що стоїть перед текстом!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3