Хороший, поганий, злий… SEO копірайт

Автор: Юлиан Клицаков в Просування от 16 Червня 2019

Хороший, плохой, злой… SEO-копирайтВ револьвері у SEO ковбоя має бути чимало набоїв! Окрім інформативності й відсутності помилок текст повинен мати в розпорядженні ще цілу купу інших характеристик. Це й унікальність в очах пошукової системи, й націленість на потрібну аудиторію, й правильна структура, і, звичайно ж, подання матеріалу, стилістика.

Красивий капелюх, плащ і чоботи – не це найголовніше. Більш важливо – вміння користуватися револьвером і вистрілити точно в ціль. У цьому – головне завдання SEO оптимізованого копірайтингу. Якщо перефразовувати, то красивий дизайн сайту не означає ідеальної статті.

Які ж патрони мають бути у SEO ковбоя?

  • Постріл перший: унікальність. Говорить сама за себе. Неунікальний копірайтинг – це все одно, що промах.
  • Постріл другий: корисна інформація. Якщо користувач відвідав сайт у пошуках відповіді на певне питання, то він повинен знайти її.
  • Постріл третій: розуміння ситуації. Варто розрізняти комерційні тексти та інформаційні. Комерційний копірайтинг має на меті зовсім інший склад, перед ним поставлені інші завдання.
  • Постріл четвертий: коректно поставлена мета. Не знаючи, куди стріляти, можна промазати.
  • Постріл п’ятий: правильне форматування тексту й чітка структура. Відшукати потрібну інформацію читачеві буде набагато зручніше, якщо все розкладено по поличках. Підзаголовки в тексті – це тільки в плюс.
  • Постріл шостий: ключові фрази. Саме вони вважаються основою SEO копірайту. Правильно оптимізований текст окрім прямого входження вміщує й ключі у відмінку, їх похідні та синоніми.
  • Контрольний постріл: читабельність. Головне в SEO копірайті не лише наявність потрібних ключів, але й можливість сприйняття інформації при читанні.

От і все сім патронів. Але є ще й другий револьвер!..

Хороші статті на сайті непоміченими не залишаться. Якщо ви постараєтеся під час написання статті й вкладете в неї усі свої навички й свою душу, то обов’язково будете винагороджені влучним попаданням в ціль. Якісний SEO копірайтинг – це гарантія того, що на вас стануть посилатися, рекомендувати, замовляти й купувати. Такі статті стануть приводом для численних дискусій на форумах, вони зберуть твіты, лайки й плюси, а це, у свою чергу, позитивно позначиться на просуванні.

І якщо одного разу вас запитають, в чому секрет ідеального копірайту, ви вже знаєте, що відповісти: в мене є SEO револьвер і сім набоїв до нього.

Вважаєте, що усе це не допоможе? Тоді вам краще спиляти мушку.

© Студія копірайтингу Ямбус

Замовити копірайтинг
На вигідних умовах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *