Унікальні тексти – основа просування бізнесу

Успішний бізнес неможливий без якісного контенту. Головну роль тут відіграє визначення правильної цільової аудиторії, складання контент-стратегії та залучення професійного копірайтера. Це те ж саме, що й загальна стратегія бізнесу, але тільки для текстів.

Інтернет давно став основним джерелом інформації. Реклама на радіо, телебаченні й бігбордах працює навряд чи на 1-2%. Її можна порівняти з холостим пострілом – чутно тільки звук, але ефекту – нуль. В бізнесі важлива точкова дія. Місткий заряд інформації й чинників переконання, спрямованих на гранично вузьку цільову аудиторію, конкретного користувача. Необхідно створити унікальну торгову пропозицію, від якої буде важко відмовитися. Цим і займається професійний копірайтер.

Уникальные тексты для сайта от профессиональных копирайтеровВідкрити інтернет-магазин, розставити товар по віртуальних полицях, посадити за касу продавця – це лише півсправи. Головне – передати цільовій аудиторії комерційне повідомлення. І чим якісніше будуть подібні тексти, тим більший інтерес виникне до сайту. Унікальний контент завжди цінується й викликає непідробний інтерес з боку клієнтів. Тут так само, як і з товарами: унікальна річ цінується набагато більше, а тому тексти для сайту мають бути не просто красивими й розрахованими на правильну цільову аудиторію, але й бути унікальними – в цьому випадку вони працюватимуть.

Щоб комерційне повідомлення спрацювало, рекламний плакат розміщується в конкретному місці. Та ж історія і з копірайтингом: щоб тексти зачепили клієнта, необхідно писати не для усіх, а саме для тих користувачів інтернету, які можуть стати клієнтами. Які зацікавлені в отриманні такої інформації. Наприклад, чоловік-автовласник навряд чи зацікавиться рецептами випічки, а фанат піших спортивних походів – котируваннями акцій.

Чому статтю повинен писати професійний копирайтер

Текст має бути правильним. Саме тому замовляти копірайтинг краще у професійного райтера, знайомого і з інтернет-маркетингом, і з принципами SEO оптимізації текстів, а не писати все самому.

Професійний текст для сайту має ряд переваг:

  • дає користувачеві необхідну інформацію;
  • вміщує приховану комерційну пропозицію;
  • цікавий для прочитання;
  • покращує ранжирування сторінки по пошукових запитах.

Функціональність же тексту визначається правильним вибором цільової аудиторії, правильним поданням інформації, смисловою і технічною унікальністю тексту.

Унікальний текст для просування в пошукових системах

Уникальные тексты для сайтаЯким би красивим не був текст, він не працюватиме, якщо його унікальність не достатня, і тим більше, якщо він скопійований з іншого сайту як є, без щонайменших переробок. Щоб поліпшити ранжирування по пошукових запитах і підняти інтерес користувачів, потрібний по-справжньому унікальний текст.

Можна знайти більш-менш відповідну статтю в інтернеті і зробити рерайт. Це обійдеться набагато дешевше: фрілансер замінить слова синонімами, поміняє фрази місцями, і вуаля – нова унікальна стаття. Псевдоунікальна. Сенсу від неї не буде, адже пошукові системи навчилися розпізнавати прихований плагіат.

Щоб від тексту був ефект, в ньому все повинно бути особливим – і подання матеріалу, і факти. Тільки так можна виділитися на тлі конкурентів.

Унікальні тексти допоможуть добитися результату – збільшать відвідуваність сайту і позитивно позначаться на конверсії. Вони почнуть працювати з першої ж хвилини!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

 

Коментарі 1
Написати коментар