Просування сайту неможливе без якісного контенту. Якщо текст унікальний, корисний та інформативний, він починає генерувати пошуковий трафік та підвищувати продажі.

Уникальные тексты для сайта от профессиональных копирайтеровІнтернет давно став основним джерелом розповсюдження інформації. Реклама на радіо, телебаченні чи білбордах дуже дорога, а її ефективність навряд чи перевищує 1-2%. Вона націлена на усіх, а тому практично не працює.

Інша справа – тексти. Ємний заряд корисної інформації та факторів переконання, спрямованих на потрібну цільову аудиторію, дає приголомшливий результат! Головне тут – створити справді унікальну торгову пропозицію, від якої користувачам буде важко відмовитися. Цим і займається професійний копірайтер.

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

Визначення цільової аудиторії, формування контент-стратегії та залучення професійного копірайтера – ось умови ефективного сайту! Це те ж саме, що й загальна стратегія бізнесу, але тільки для текстів.

Відкрити інтернет-магазин, розставити товар на віртуальних полицях, посадити за касу продавця – це лише півсправи. Необхідно передати цільовій аудиторії комерційне повідомлення. І чим якіснішими будуть подібні тексти, тим більший інтерес вони викличуть! Унікальний контент завжди цінується та викликає інтерес. Як і у вапидку з товарами: унікальна річ цінується набагато більше, тому тексти для сайту також повинні бути унікальними й цікавими до прочитання!

Чому тексти має писати професійний копірайтер

Брати тексти з інших сайтів – не дуже хороша ідея. Правильніше замовляти їх професійному копірайтеру – це дозволить отримати унікальний та ефективний текст.

Професійний текст для сайту має ряд переваг:

  • написаний під правильну цільову аудиторію;
  • підвищує імідж бренду, не містить помилок та друкарських похибок;
  • покращує ранжування сторінки за пошуковими запитами.

Ефективність тексту визначається правильним вибором цільової аудиторії, правильною подачею інформації, смисловою та технічною унікальністю.

Унікальний текст для просування у пошукових системах

Уникальные тексты для сайтаЯким би красивим не був текст, він не буде працювати, якщо його унікальність недостатня, і тим більше, якщо він скопійований з іншого сайту без жодних змін. Щоб покращити ранжування за пошуковими запитами та підняти інтерес користувачів, необхідний унікальний текст.

Можна, звичайно, знайти більш-менш відповідну статтю на іншому сайті й зробити рерайт – замінити слова синонімами, поміняти абзаци місцям… Такий текст обійдеться набагато дешевше, проте нова стаття за фактом все одно буде вторинною, а тому – нецікавою для користувачів, псевдо-унікальною. Толку від неї не буде, адже пошукові системи навчилися розпізнавати плагіат.

Щоб текст на сайті працював, все в ньому має бути особливим та унікальним – і подача матеріалу, і факти, і сама торгова пропозиція. Тільки так можна виділитися і випередити конкурентів.

Унікальні тексти допоможуть досягти бажаного результату – вони збільшать відвідуваність сайту та піднімуть конверсію продажів. Вони почнуть працювати з першої ж хвилини!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”