Цілі та завдання

Класичний варіант опису товарів для інтернет-магазину. Вимагалося написати легкий і цікавий текст про переваги лінійки товарів, органічно розмістити ключі й плавно підвести читача до необхідності здійснення купівлі.

Рішення

Перед вами – приклад копірайтингу на тему автомобільних запчастин. Тут не потрібен довгий художній вступ – необхідно одразу переходити до суті комерційної пропозиції та описувати технічні характеристики товару, дати покупцеві всю необхідну інформацію. Такий підхід до написання текстів дає змогу скласти інформативні та корисні описи автозапчастин, які можуть привабити цільову аудиторію й збільшити продажі.

Текст вийшов читабельним та інформативним, з хорошою експертністю та мінімальною настирливістю, не дратує великою кількістю SEO ключів і не містить «води». Два маркіровані списки й підзаголовок покращують візуалізацію тексту, позитивно позначаючись на сприйнятті інформації. Такий підхід до копірайтингу сприяє створенню позитивних вражень про інтернет-магазин і пропонованих на його сторінках товарів, стимулює бажання купити.

При об’ємі від 100 тис. знаків замовити копірайтинг описів для інтернет-магазину буде ще вигідніше: я подарую вам знижку в 10 % та безкоштовний аудит вже розміщеного на сайті текстового контенту.

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3