SEO власноруч

SEO своими рукамиДля успішного просування сайту одних лише текстів недостатньо. Це актуально і для великих інтернет-магазинів проектів, і для невеличких сайтів. Допоможе в цьому випадку SEO. Проте мало хто знає, що не обов’язково замовляти його у професіоналів, адже зібрати семантичне ядро я провести оптимізацію текстів ключами можна і власноруч.

Багато власників сайтів вважають, що просування сайту зводиться до простої купівлі посилань та (інколи) невеличкої технічної оптимізації. Як же правильно? Просто додати до тексту ключі або вдатися до повномасштабного переписування текстів? Яким взагалі має бути копірайтинг? Спробуємо розібратися.

Як треба писати SEO статті

Минув той час, коли копірайтеру можна було безкарно додавати до текстів десятки ключів – зараз такий спам не те що не працює, але й здатен зашкодити сайту. Пошукові машини давно порозумнішали й за подібну неповагу до читачів можуть відплатити неприємними санкціями.

Сучасна SEO оптимізація поступово перетворюється з простої маніпуляції словами до написання дійсно корисних, цікавих та інформативних текстів із входженням невеликої кількості ключів – інколи навіть лише 2–3. Тобто основний механізм тут не ключі, а переконання за допомогою інформації – маркетинг.

Але що ж робити копірайтеру, який тільки-но взявся за перо?

Заголовок тексту – це надважливо!

Він має привертати увагу, бути привабливим і лаконічним. Інформативним. Заголовок статті повинен вміщувати головні ключові слова. Їх мета – підвищити пошуковий трафік. Правильне використання ключових слів у цьому випадку – це прямий шлях до успішного просування сайту.

Інфографіка – візуалізація інформації

Це сучасний спосіб графічного подання інформації, який відповідає духу часу, поєднуючи в собі і картинку, і текст. Використання інфографіки в SEO оптимізації – досить новий, а тому дієвий хід, здатний переконати читача зробити цільову дію – купити чи замовити.

Систематичне оновлення контенту

Регулярне поповнення сайту – це вірний спосіб підвищити рейтинг web-ресурсу. Чим частіше копірайтер буде писати тексти на сайт, тим частіше пошуковий бот буде заходити для його індексації.

Якісний текст

Сюди можна віднести і відсутність помилок в статті, і грамотне форматування, і загальну якість тексту, його цікавість та користь для читача. Не лінуйтеся вичитувати статтю – відсутність помилок стане суттєвим плюсом!

Звичайно ж, найпростіше буде замовити SEO у професіональних копірайтерів, тим паче, що роботи над таким текстом дійсно багато. Тут велику роль грає вік сайту, тематика і цільова аудиторія, дизайн і навіть сама CMS. Важлива і структура сайту, глибина вкладеності сторінок, зручне меню і в цілому – навігація. Проте ціна на SEO оптимізовані статті досить варіативна, і знайти копірайтера з підходящою ціною за послуги буде не так вже і складно.

Як діяти і що робити для просування сайту, вибирати тільки вам самим. Спробувати свої сили все ж таки треба!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар