Скільки коштує рерайт

Багато власників сайтів ставить питання, як організувати роботу свого веб-ресурсу (знайти необхідний контент – опис товарів або послуг інтернет-магазину, інформаційні статті для порталу). Якщо у власника ресурсу є літературний дар, це ідеально. Але, на жаль, не завжди знаходиться час для заповнення сайту. В цьому випадку без послуг професійного рерайтера не обійтися.

Пошук інформації в інтернет-просторі приводить користувачів на різні сайти, інформація на яких задовольняє ключам-запитам, які були введені в пошуковому рядку. Матеріал, викладений на цих сторінках, може зацікавити користувача або залишити байдужим. Щоб не сталося другого, контент має бути якісним. І в цьому випадку варто говорити про клас рерайтера.

Скільки ж коштує рерайт?

Сколько стоит рерайтВеликі інтернет-компанії фізично не здатні самостійно обробляти велику кількість матеріалу, необхідного для наповнення сайту. Це – ще одна причина знайти виконавця для написання рерайту статей, обробки вже готового тексту, переказу його іншими словами.

Найчастіше й рерайтери, й замовники у своїй роботі користуються біржами контенту, де можна замовити рерайт, копірайт, SEO статті й інші види робіт. Але тут є одна особливість: початківець рерайтер, навіть маючи усі якості для роботи рерайтером (грамотно пише, цікаво та неординарно виражає свої думки, його тексти “чіпляють”), не може заробити багато. Його важко знайти в топ-листі авторів, і на перший план виходять везучі рерайтери, навіть якщо пишуть вони гірше.

Зазвичай ціни на рерайт на біржі коливаються від 0,5$ за тисячу знаків до 3$. Але важливо те, що від вартості рерайту безпосередньо залежить і те, який текст замовник отримає в результаті – якісний і цікавий або нечитабельний та нудний.

У студії “Ямбус” ціна на рерайт цілком демократична й складає лише 50 грн за тисячу знаків без пробілів.

Ми давно переконалися, що без хорошого текстового наповнення сайту не обійтися, адже саме якісний рерайт здатний збільшити відвідуваність сайту й дуже сильно підвищити рівень продажу.

Рерайт має бути якісним, а текст читабельним, цікавим та унікальним.

© Студія копірайтинг “Ямбус”

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар