Навіщо сайту потрібні SEO статті? Коли вони необхідні? Що це взагалі таке та де їх можна замовити?

SEO термины и их обозначениеРозвиток інтернет-маркетингу диктує свої умови, а тому без якісного контенту не обходиться жоден комерційний сайт. Але якщо раніше досить було публікувати звичайні статті, то сьогодні без SEO копірайту вийти в топ пошукової видачі просто неможливо.

SEO стаття – це цілий комплекс заходів, спрямованих на підвищення рейтингу сайту, на якому вона розміщена. Такий текст надзвичайно ефективний та дієвий. Він включає популярні пошукові запити, по яким користуваці й потрапляють на сайт. Ці смислові мітки, ключі – сенс SEO статті. Саме завдяки ним вона і працює.

SEO копірайт – це особливі статті, створення яких відбувається за певною методикою пошукової оптимізації, відомої як Search Engine Optimization. Завдяки SEO ключам текст буде задобрювати пошукові системи, а сама стаття буде максимально релевантною найпопулярнішим запитам. Ось для чого потрібен SEO копірайт!

Заказать крутой копирайтинг

Продающие тексты с высокой конверсией
Заказать

Писати такі статті складно, адже SEO копірайтер повинен враховувати усі чинники й особливо – вподобання цільової аудиторії. Тобто передбачати можливі побажання потенційних покупців і давати їм необхідну для прийняття рішення інформацію. Й саме в тому вигляді, який їм потрібен – «правильного» обсягу та «правильними» словами.

Коли треба замовляти SEO копірайт

Оптимізовані ключами статті особливо актуальні при запуску нового сайту – як доповнення до загальної оптимізації. Вони дозволяють сформувати головні, посадочні сторінки та спрямовувати трафік саме на них. Це агресивний хід, проте надзвичайно результативний.

Також SEO копірайт незамінний у разі, якщо ресурс з якихось причин втрачає свої позиції по пошукових запитах і потрібно якось «підбадьорити» цільову сторінку, зрівнятися та випередити конкурентів. Проте це лише декілька ситуацій, для чого потрібен SEO копірайт й насправді їх набагато більше.

SEO копірайт відкриває величезні можливості – такі статті дозволяють отримати величезний трафік на конкретну сторінку сайту.

Вартість SEO копірайту безпосередньо залежить від тематики статті та обсягу робіт. У простій тематиці (наприклад, про подорожі або моду) його ціна буде не дуже великою, проте у текстах на медичну тематику або в описах кліматичної техніки, аналітичних чи технічних статтях вартість оптимізованого тексту буде значно більшою. Це цілком логічно, бо написати професійний текст без досвіду неможливо, й саме за нього і приходиться платити.

Мотивуючі статті з високою конверсією

Займаючтсь контентом для сайту, усю увагу слід приділяти якісному складнику, а не кількісному. Ось для чого потрібен SEO копірайт – це можливість досягти результату завдяки всього декільком статтям замість сотень! А це значна економія.

SEO копірайт – це не просто тексти з ключамси, але й потужний інформативний матеріал, читати який дійсно цікаво. Оптимізовані статті повинні мати стовідсоткову унікальність і оригінальне викладення, спрямовані на правильну цільову аудиторію й мати конкретну мету – тільки в цьому випадку буде результат. А тому, якщо вам потрібні саме такі тексти, ви опинилися на сайті, де їх можна замовити!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»