Що таке web-аналітика

Це процес збору, аналізу та інтерпретації даних про відвідувачів сайту та їхню поведінку. Веб аналітика – це цінний інструмент інтернет-маркетингу, який дозволяє дізнатися, як саме користувачі взаємодіють із сайтом, які сторінки відвідують, які послуги найпопулярніші і які товари користуються найбільшим попитом. Цю інформацію можна використати для оптимізації сайту та підвищення ефективності маркетингових кампаній. Займатися веб-аналітикою і збирати дані потрібно з першого ж дня існування сайту. Іструменти web-аналітики дають можливість збирати кількісні та якісні показники поведінки користувачів на сайті та стежити за їх діями в режимі реального часу. Основні показники аналітики – це дані про кількість переходів із пошуку, час, проведений на сайті, та конверсії. Аналіз цих даних найчастіше проводять за допомогою Google Analytics та Search Console.

Ціна налаштування web-аналітики

Точна вартість інтеграції та нлаштування web-аналітики сайту розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

500грн
Інтеграція аналітики з базовими налаштуваннями для відстеження найпоширеніших показників

 • Налаштування Google Tag Manager
 • Налаштування Google Analytics
 • Перехід з Universal Google Analytics на Google Analytics 4
 • Налаштування Search Console
 • Налаштування Facebook Pixel

Розширений

2000грн
Інтеграція аналітики з розширеними налаштуваннями для відстеження дотаткових показників

 • Включає Базовий пакет
 • Налаштування цілей Google Analytics
 • Налаштування UTM міток
 • Імпорт даних з інших джерел в Google Analytics
 • Формування списків ремаркетингу

Повний

3000грн
Інтеграція аналітики з розширеними налаштуваннями та індивідуальними запитами для відстеженя даних

 • Включає Базовий та Розширений пакет
 • Автоматизація звітності
 • Налаштування персоналізованих звітів та дашбордів

 


Налаштування web-аналітики

Які завдання вирішує


Головне завдання веб-аналітики полягає в комплексному дослідженні трафіку, аудиторії та її поведінки. Подібні знання дають змогу отримати реальні дані та оцінити якість веб-ресурсу, результативність рекламних каналів і конверсії продажів.


Аналіз трафіку
Аналіз трафіку
Збір та аналіз даних про трафік на сайт з усіх можливих джерел.

Аналіз конверсій
Аналіз конверсій
Відстеження ефективності рекламних кампаній та каналів взвємодії.

Виявлення проблем
Виявлення проблем
Пошук слабких місць на сайті, що перешкоджають досягненню цілей.

Оцінка юзабіліті
Оцінка юзабіліті
Аналіз зручності ресурсу на основі тенденцій в поведінці відвідувачів.


 

Що входить в послуги налаштування web-аналітики

Цілі та завдання

Спочатку потрібно визначити цілі та завдання – яку конкретно інформацію необхідно відстежувати і навіщо. Тобто які цілі переслідує ваш маркетинг і яким набором показників необхідно вимірювати його ефективність. Замовивши послугу налаштування веб-аналітики, ви можете отримувати безцінні дані про вік та стать покупців, їх освіту, місто проживання, інтереси, використовувані пристрої, час взаємодії з сайтом, пошукові запити, по яким вас знаходять, та багато іншого.

Рішення

Зважаючи на цілі web-аналітики, підбираються відповідні інструменти для відстеження потрібних показників: Google Analytics, Search Console та інші сервіси відстежування.

Відбуваються налаштування обраних інструментів – параметрів та подій: спад конверсій, зростання 404 помилок на певний проміжок часу та ін., створення фільтрів, виключення відвідувань роботів та павуків, з’єднання Google Search Console та Google Analytics, формування індивідуальних дашбордів для зручного аналізу ситуації (наприклад, демографічних звітів та звітів за категоріями інтересів, глибини продивляння сторінок та ін.).

Надаючи послуги налаштування web-аналітики, фахівці SEO студії Ямбус підберуть інструменти, що дають максимально якісну та повну статистику. Вони можуть бути різними та торкатися різних каналів взаємодії з аудиторією.

Аналіз

Інтерпретація отриманої інформації не менш важлива. Ми допоможемо розібратися в даних Google Analytics та Search Console й підкажемо, де дивитися і на які саме цифри та графіки звертати увагу перщш за все. Налаштування систем веб-аналітики та допомога в їхньому розумінні дадуть змогу контролювати ситуацію та ухвалювати зважені рішення.

Поширені питання

1Які існують системи веб аналітики?
Існує безліч різноманітних інструментів для збору статистики по сайту, проте найбільш зручними та інформативними вважаються Google Analytics та Google Search Console - вони дають змогу отримати максимально повну та корисну інформацію, проаналізувати дії ефективність рекламних кампаній, дії користоувачів та конверсії продажів.
2Як підключити аналітику до сайту?
Здебільшого встановити лічильники відстежування та інші системи аналітики на сайт можна самостійно, користуючись підказками в акаунті Google, однак щоб налаштувати її належним чином, у звичайного користувача знань може не вистачити. Рекомендуємо звернутися до нашої SEO-агенції - у цьому разі інтеграція сервісів відстежування та їх налаштувань буде правильним, а дані правдивими та повними. Послуги розділені не декілька тарифів, тому ви можете обрати найзручніший для себе варіант.
3Що включає налаштування веб-аналітики сайту?
Послуга з налаштування систем веб-аналітики сайту включає доволі широкий спектр робіт - залежно від поставлених цілей. Розпочинається все з вивчення бізнесу, визначення завдань сайту та постановки KPI. Другий крок - це встановлення необхідних лічильників на сайт та їх налаштування. Це може бути відстеження кількості переходів з реклами та органічного пошуку, часу, проведеного користувачами на сайті, та глибини переглядів.
4Скільки коштує налаштування веб-аналітики сайту в Україні?
Ціна послуги з налаштування систем веб-аналітики сайту в Україні залежить від кількості та складності завдань: встановлення необхідних лічильників, скриптів і метрик, а також налаштування їх роботи. Фахівці студії Ямбус в Києві виконають всі вимоги щодо отримання даних аналітики трафіку та сформують зручні звіти. Щоб дізнатися точну вартість послуги налаштування метрик відстеження, залиште заявку та отримайте консультацію фахівця.
5Де замовити послуги налаштування аналітики сайту в Києві та Україні?
Найзручніше та найвигідніше буде скористатися послугами SEO студії Ямбус. Ми забезпечимо вас можливістю збирати та аналізувати дані про відвідувачів сайту та канали трафіку. Отримана інформація дозволить виявити слабкі місця сайту, дізнатися тенденції поведінки користувачів, оцінити результативність реклами та інших маркетингових інструментів і в результаті скласти оптимальну стратегію для покращення ефективності онлайн-бізнесу.

Чим корисна веб-аналітика

Якщо встановлення та налаштування аналітики сайту зроблено правильно, ви отримаєте максимально цінні дані:

 • виявлення каналів трафіку;
 • визначення найбільш і найменш ефективних каналів взаємодії;
 • аналіз цільової аудиторії, можливість зрозуміти, хто ваші клієнти;
 • аналіз дій користувачів на сайті;
 • дослідження конверсій;
 • коригування бюджету рекламних кампаній.

Тобто веб-аналітика – це отримання досить широкого спектру даних та можливість побудови більш ефективної рекламної стратегії. І навпаки: через відсутність даних веб-аналітики і впровадження позасистемних рішень ви ризикуєте не просто розтратити бюджет, а й поплатитися іміджем бренду.

Послуга налаштування веб-аналітики, отримання статистики та відстеження ефективності реклами – це головна умова результативного інтернет-маркетингу, побудови грамотної бізнес-стратегії та раціоналізації бюджету!

Встановлення сервісів аналітики на сайт дасть низку переваг: знання про поведінку користувачів, дані про найвідвідуваніші сторінки та розділи. Це дозволить об’єктивно оцінити ефективність каналів взаємодії (реклама, органіка, соцмережі, реферали) і зосередитися на тих джерелах трафіку, які дають максимальну вигоду.

З налагодженою та грамотно налаштованою веб-аналітикою сайту ви отримуватимете правдиву інформацію, яка допоможе чітко оцінити ефективність дій, виявити слабкі місця свого сайту та вжити необхідних заходів для їхнього усунення, визначити найприбутковіші канали трафіку і зрозуміти їхній взаємозв’язок.

Ви дізнаєтеся, які товари і послуги продаються найбільше, що шукають користувачі у вас на сайті та які пошукові запити вводять, на які сторінки потрапляють і скільки часу взаємодіють з ними. Правильне налаштування аналітики на сайті дасть змогу підвищити конверсії продажів, а тому цим точно варто скористатися!

Замовляйте послугу налаштування систем web-аналітики в SEO агенції Ямбус та будьте в курсі усього, що відбувається з вашим сайтом!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
01

Копірайтинг

Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
85 грн
 
Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
02

Редагування тексту

Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
25 грн
 
Ефективне просування бізнесу та особистих сторінок
03

Тексти для Instagram

Ефективне просування бізнесу та особистих сторінок
85 грн