Що таке SEO консалтинг

Це комплексна консультація з пошукового просування сайту, допомога у визначенні правильного алгоритму дій, заснованих на усіх його особливостях: вид сайту, тематика, бюджет, канали просування, конкурентність бізнесу, таргетинг, цільова аудиторія, кількість розділів та сторінок, CMS та ін. SEO консалтинг – це рекомендації, як і що робити. Уміння знаходити точки розвитку сайту стає вирішальним у складанні стратегії просування. Для розвитку онлайн-бізнесу необхідне грамотне планування, а тому без консультації SEO фахівця не обійтися.

Ціна SEO консалтингу

Точна вартість послуг консультації SEO фахівця розраховується в індивідуальному порядку

Швидкий

500грн
30 хв. консультації SEO фахівця

 • Помилки в коді та налаштуваннях сайту
 • Технічна та SEO оптимізація
 • Виведення з-під фільтру
 • Канали та методи просування
 • Контент-стратегія
 • Лінкбілдинг
 • Аналітика показників просування

Стандартний

1000грн
60 хв. консультації SEO фахівця

 • Помилки в коді та налаштуваннях сайту
 • Технічна та SEO оптимізація
 • Виведення з-під фільтру
 • Канали та методи просування
 • Контент-стратегія
 • Лінкбілдинг
 • Аналітика показників просування

Розширений

1500грн
120 хв. консультації SEO фахівця

 • Помилки в коді та налаштуваннях сайту
 • Технічна та SEO оптимізація
 • Виведення з-під фільтру
 • Канали та методи просування
 • Контент-стратегія
 • Лінкбілдинг
 • Аналітика показників просування

 


SEO консалтинг

Які завдання вирішує


SEO консалтинг дає можливість застосувати досвід і знання експертів, але при цьому не наймати їх на постійну роботу. Це дасть змогу отримати професійні рекомендації від фахівців, а реалізувати їх – самостійно, значно заощаджуючи бюджет. Існують сфери, які потребують тривалого навчання та практики для підтвердження кваліфікації та отримання досвіду. І саме для них актуальні позаштатні консультації: це зручніше та дешевше.

Виправлення помилок SEO
Виправлення помилок SEO
Навчимо знаходити і виправляти помилки технічної оптимізації сайту.

Формування SEO стратегії
Формування SEO стратегії
Допоможемо скласти план дій по виведенню сайту в топ-10 пошукової видачі.

Правильна SEO аналітика
Правильна SEO аналітика
Підкажемо, як перевіряти ефективність дій та які показники відслідковувати.

Збереження бюджету
Збереження бюджету
Зниження витрат на просування сайту при одночасному отриманні цінних рекомендацій SEO спеціаліста.


 

Що входить до послуг SEO консалтингу

Ви можете поставити будь-які питання, що так чи інакше пов’язані з сайтом:

Аналіз ніші та конкурентів – підкажемо, за якими критеріями потрібно аналізувати конкурентів, і які показники тут найважливіші. Ця інформація дасть змогу вибудувати свою власну, більш ефективну стратегію просування.

Технічна частина – консультація сео спеціаліста під час міграції, зміни функціоналу або редизайну сайту. Формування URL, мата-даних Titke і Description, Sitrmap.xml, Robots.txt, мікророзмітка – усе це повинно бути правильним й не містити помилок.

Дослідження пошукових запитів – навчимо аналізувати запити відвідувачів, підбирати ключі, складати та сегментувати семантичне ядро, визначати ефективність пошукових фраз і дій щодо поліпшення ранжування за ними.

Зовнішнє та внутрішнє SEO – розповімо про важливість відповідності сайту сучасним стандартам та іншим вимогам пошукових систем, що дасть змогу отримати цінні рекомендації щодо поліпшення функціоналу сайту, оптимізації та просування.

Ми допоможемо зробити все правильно та підкажемо, як виправити помилки.

Загалом консультація SEO фахівця може торкатися будь-яких питань, та найголовніше – ми намагаємося підходити до ситуації комплексно й не тільки відповімо на поставлені питання, але й запропонуємо план консультації:

 1. Загальна консультація з питань оптимізації.
 2. Оцінка технічної частини сайту.
 3. Оцінка на предмет зручності для користувачів.
 4. Формування структури та рівнів вкладеності.
 5. Розробка рекомендацій щодо поліпшення функціоналу.
 6. Дослідження конкурентів та їх методів просування.
 7. Аналіз ефективності текстів, візуального контенту.
 8. Формування образу цільової аудиторії.
 9. Аналіз запитів користувачів.
 10. Перевірка ефективності використання рекламних каналів.

Цей список не є вичерпним. Під час консультації ви можете поставити будь-які запитанн щодо збору семантики, вимог пошукових систем, рекомендації щодо поліпшення текстів, їхньої структури, інформативності, користі та унікальності.

Стратегія просування в конкретній тематиці, рекомендації щодо формування зовнішніх та внутрішніх посилань, секрети нарощування маси посилань із врахуванням важливих критеріїв відбору сайтів-донорів: їх якості, трасту та заспамленості. Послуги SEO консультації – це можливість отримати відповіді на усі питання, що вас турбують.

Поширені питання

1Що входить у поняття SEO-консалтинг?
Це консультаційна допомога у просуванні сайту, що передбачає надання рекомендацій зі стратегії просування, виявлення помилок і недоліків, побудові посилальної маси, збільшення переходів на сайт, збільшенні трафіку та покращенні впізнаваність ресурсу в пошуковій видачі. Також консультація SEO фахівця може відбуватися у форматі питання-відповідь.
2Навіщо потрібен SEO консалтинг?
SEO-консалтинг - це послуга надання експертних рекомендацій у сфері пошукового просування. Алгоритми пошукових систем швидко змінюються, і знання, актуальні ще рік тому, сьогодні вважаються застарілими. Ба більше, для кожної окремої ніші специфіка просування - індивідуальна, тому рекомендації SEO спеціаліста дуже важливі й дають можливість не допустити помилок.
3Кому потрібні послуги SEO консалтингу?
Найбільшу користь послуга SEO консалтингу принесе власникам сайтів, які перебувають на початку свого шляху. Професійний сео консалтинг дасть можливість максимально стрімко просуватися в пошуковій видачі та уникнути поширених помилок. Консультація фахівця допоможе інтернет-магазину, сайту послут, корпоративному сайту та лендінгу.
4Яка ціна послуг SEO консаналтингу?
Вартість послуг SEO консаналтингу залежить від кількості питань фахівцю та тасу спілкування з ним. Ви можете обрати один з трьох пакетів консультації - 30, 60 та 120 хвидлин, використати цей час за один раз або розбити на декілька невеличких консультацій.
5Де замовити послуги SEO консаналтингу?
Скористатися послугами консультування SEO спеціаліста ви можете в студії Ямбус в Києві. Ми надаємо послуги консалтингу в онлайн режимі та завжди прийдемо на допомогу, відповімо на усі поставлені питання, дамо поради, а у разі необхідності самостійно виправимо помилки та візьмемося за просування сайту.

Коли потрібна SEO консультація

Допомога з просуванням сайту необхідна в найрізноманітніших випадках:

 • Сайт тільки розробляється, і потрібно грамотно скласти структуру розділів;
 • Потрібно скласти стратегію просування, лінкбілдингу;
 • Треба з’ясувати найефективніший канал просування;
 • Сайт не генерує пошуковий трафік;
 • Необхідно перевірити якість роботи штатних SEO фахівців;
 • SEO оптимізація сайту не дала результатів, позиції не ростуть/падають;
 • Запланована зміна мовних версій, структури та рівнів вкладеності сторінок;
 • Хочеться дізнатися, як можна випередити конкурентів;
 • З’явилося конкретне запитання щодо SEO просування.

Під час SEO консалтингу ми допоможемо вам визначити ефективні канали взаємодії з цільовою аудиторією та шляхи виведення сайту в топ пошукових систем.

Як проходить консультація по SEO

Після внесення передплати за послуги сео консультування ви отримуєте гарантировані 30, 60 або 120 хвилин уваги спеціаліста. Даний час можна використати за один раз або ж розділити на декілька невеличких консультацій. Це зручно, коли питань до фахівця багато, але вирішувати їх потрібно поетапно. Ви ставите питання SEO спеціалісту, отримуєте поради та йдете реалізувати їх. Через деякий час ставите інше питання й отримуєте наступну консультацію.

Стратегія залучення трафіку, просування сайтів в сірих нішах, робота з поведінковими факторами, поліпшення конверсій, санкції пошукових систем, принципи наповнення контентом – ви ставите питання, що вас цікавить, та отримуєте докладну відповідь, рекомендації та інтрукції, як все це робити.

Ви можете поділитися з нами своєю стратегією просування й з’ясувати, чи ефективна вона з точки зору професійного сеошника. Такий досвід взаємодії безцінний під час планування та запуску нового проекту, переорієнтації офлайн-бізнесу в онлайн, запуску нового сайту, виходу на новий ринок чи охоплення нової аудиторії.

Як приклад візьмемо юриспруденцію. Адвокатам і нотаріусам потрібно постійно оновлювати знання з огляду на зміну законів, підзаконних актів, поправок і уточнень. Різниця з SEO в тому, що суть таких поправок має докладний опис, а зміни алгоритмів пошукових систем – це чорний ящик. Здогадатися, як саме оновлення змінило логіку ранжування, можна тільки на власному досвіді. Ось чому замовити послуги SEO консалтингу буде так корисно – ви отримаєте чіткий алгоритм дій, що та як робити, щоб вийти в топ пошукової видачі.

Професійні послуги SEO консалтингу

Іноді самостійно зрозуміти, що з сайтом не так – не виходить. Для цього і потрібен SEO консалтинг. Експертний погляд зі сторони допоможе знайти невідповідності вимогам пошукових систем, недопрацювання й похибки, що гальмують просування сайту.

 • технічні моменти – валідність коду, дублі сторінок і биті посилання;
 • юзабіліті – зручність використання сайту, навігація, інтерфейс;
 • якість контенту – загальні стандарти (водність, унікальність), інформативність і релевантність;
 • семантичне ядро – повнота ядра, кластеризація та ефективний розподіл ключів по тексту;
 • посилальний профіль – динаміка зростання посилань, трастовість сайтів-донорів.

На основі отриманих від SEO експерта порад можна буде створити список пріоритетних доробок сайту. SEO консультація потрібна в багатьох випадках: період застою сайту й падіння позицій у пошуковій видачі, внесення значних змін у роботу сайту, масштабування бізнесу (розширення географії надання послуг, робота з новими групами ЦА), відсутність результату від минулої оптимізації.

Послуги SEO консалтингу – це дієвий і недорогий спосіб зробити пошукове просування більш швидким та ефективним, зняти обмеження й прискорено відновити репутацію бренду. За відсутності штатного фахівця це більш ніж виправдано, а тому, якщо вам потрібна допомога, поспішіть замовити послуги SEO консалтингу в студії Ямбус! Ми допоможемо порадами, а у разі необхідності реалізуємо усі правки!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
01

LSI копірайтинг

Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
150 грн
 
Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
02

Комерційні пропозиції

Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
500 грн
 
Недорогий сайт з мінімалістичним дизайном - для стартапів, презентації невеликої кількості товарів та послуг.
03

Розробка сайту-візитки

Недорогий сайт з мінімалістичним дизайном - для стартапів, презентації невеликої кількості товарів та послуг.
15000 грн