Що таке лінкбілдинг

Це ряд дій, спрямованих на поліпшення позицій сайту в пошукових системах. Чим більше посилань куплені і чим якісніші вони, тим краще ресурс ранжується по пошукових запитах, і тим більше буде цільового трафіку, а значить – більше замовлень. Купівля посилань – це платне розміщення зовнішнього посилання на іншому ресурсі, яке веде на ваш сайт. Оскільки пошукові системи добре реагують на велику кількість посилань, їх купівля і побудова якісног опосилальног опрофілю стає відмінним інструментом просування в Google.

Ціна лінкбілдингу

Приблизна вартість для 1, 10 та 30 посилань. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

500грн
1 посилання

 • Формування цілей, підбір анкорів
 • Підбір майданчика для розміщення посилання
 • Формування завдання для сайту-донора
 • Купівля посилання

Рекомендований

10000грн
10 посилань

 • Аналіз посилального профілю
 • Аналіз профілю конкурентів
 • Формування цільових сторінок
 • Складання анкор-листа
 • Розробка методів посилального просування
 • Підбір майданчиків для розміщення посилань
 • Формування завдання для сайту-донора
 • Закупка посилань
 • Аналіз ефективності, внесення коректив

Повний

30000грн
30 посилань

 • Аналіз посилального профілю
 • Аналіз профілю конкурентів
 • Формування цільових сторінок
 • Складання анкор-листа
 • Розробка методів посилального просування
 • Підбір майданчиків для розміщення посилань
 • Формування завдання для сайту-донора
 • Закупка посилань
 • Аналіз ефективності, внесення коректив

Просування сайту посиланнями – це найбільш раціональний варіант отримання цільового трафіку. Сайт нарощує вагу, піднімається в органічній видачі, покращується ранжирування по пошукових запитах – і в результаті відбувається зростання відвідуваності і конверсій.

 


Які завдання вирішує

Лінкбілдинг


Купівля посилань дозволяє швидко просунутися по пошукових запитах – це один з найбільш ефективних методів залучення цільового трафіку. Головна ж перевага лінкбілдингу полягає в тому, що воно має кумулятивний ефект і на відміну від контекстної реклами не перестане працювати навіть якщо ви вирішите на якийсь час взяти паузу. Якщо закупівля посилань супроводжується якісною SEO оптимізацією, її ефективність зростає в рази. Часто результат посилального просування помітний вже через декілька тижнів.


Зростання авторитетності
Зростання авторитетності
Якісна посилальна маса дає перевагу в конкурентних нішах та покращує довіру пошукових систем

Покращення ранжування
Покращення ранжування
Зростання видимості дозволяє охопити більше ключових запитів та ранжуватися по ним

Збільшення трафіку
Збільшення трафіку
Суттєве збільшення органічного трафіку таекономія бюджету на рекламу

Зростання конверсій
Зростання конверсій
Залучення уваги нових користувачів суттєво збільшує продажі


 

Що входить в послуги лінкбілдингу

Без отримання посилань з інших сайтів неможливо розраховувати на швидке просування. Чим більше посилань, тим більше довіри від пошукових систем.

За умови закупівлі посилань з якісних майданчиків відвідуваність сайту збільшується в рази – це актуально для сайтів будь-якої спрямованості. Послуги лінкбілдингу приносять користь, коли майданчик довгий час не приносить доходу, немає зростання трафіку та коли він падає.

Дехто вважає, що лінкбілдинг – це купівля якомога більшого числа посилань, і зробити це можна за 5 хвилин. Це не зовсім так. Нарощування природної посилальної маси – це кінцевий підсумок усієї роботи, якому передує ряд інших дій:

 • аналіз посилального профілю сайту;
 • аналіз профілю конкурентів;
 • складання стратегії просування;
 • пошук трастових майданчиків;
 • закупівля посилань;
 • моніторинг і корекція стратегії.

Комплексний підхід до просування сайту посиланнями дає помітний результат, проте не усі посилання корисні для сайту, і навіть більше – деякі здатні зашкодити. А тому посилальне просування має бути правильним і відбуватися з урахуванням актуальних вимог пошукових систем та повноцінного аналізу сайтів-донорів.

Критерії відбору посилань

Якщо раніше можна було купити сотню посилань і отримати значний приріст трафіку, то тепер кількісний параметр для Google вже не такий важливий, як якість.

Тобто беклінки тепер ранжируються по трасту: чим якісніше донор, тим більшу важливість має посилання з нього. І часто сайт, що має всього 10 крутих посилань, підніметься у видачі вище, ніж сайт з сотнею посилань – усього лише тому, що якість сайтів-донорів у нього вища, вони більш тематичні й релевантні, мають кращі позиції.

Існує декілька класифікацій посилань: анкорні, безанкорні, тимчасові та вічні.

Анкорні

Це посилання з певного тематичного слова чи фрази. Такі анкори описують вміст сторінки, даючи користувачеві розуміння, куди конкретно він потрапить, проте пошукові системи вважають їх неприродними, комерційними, через що їх повинно бути не більший 30% від усієї посилальної маси.

Безанкорні

В даному випадку посилання додається в текст в повному вигляді. Вважається, що саме так користувачі діляться посиланнями. Тобто, на думку Google, вони природні та заслуговують на увагу.

Часто поряд з такими посиланнями ставлять фрази-пояснення типу «читайте тут», «більше інформації», «дізнатися більше тут». Це найбільш природний вид беклінків для просування, і в посилальному профілі сайту їх повинно бути не менше 70%.

Тимчасові посилання

Ставляться на деякий час, наприклад на місяць, й дають короткотривалий ефект. Зазвичай, такі посилання купуються заради трафіку, а не ваги донора.

Вічні посилання

Залишаються назавжди й приносять більше користі.

Крім того, існують nofollow та dofollow посилання. Атрибут nofollow вказує пошуковій системі, що переходити по цьому лінку не треба. В результаті PageRank донора не змінюється, і посилальна вага ресурсу, що отримав таке посилання, залишається незмінною. Dofollow – це посилання, що підвищують посилальну вагу майданчика, на який ведуть. Саме такі посилання й треба купувати.

Скільки посилань треба купувати

Існує безліч параметрів, по яких повинен будуватися посилальний профіль і відбиратися донори для купівлі. Можна купити посилання на біржах і в каталогах, публікувати тематичні пости із зворотними лінками в соцмережах і на форумах, замовляти копірайтерам рекламні статті для зовнішнього просування, додавати природні посилання з Q/A-сервісів – усі ці варіанти будуть правильними, якщо діяти обдумано, аналізувати майданчик перед купівлею посилання, перевіряти контент на спам, а домен – на траст і відсутність фільтрів від пошукових систем. Не менш важлива географія майданчиків для розміщения беклінків, їх тематика та відвідуваність.

Посилальний профіль дуже важливий для Google, але важливий саме в якісному сенсі. Ця пошукова система ставить «вагу» сайту в число головних чинників ранжирування, а добувається він не числом отриманих беклінків, а саме якістю донорів. Тобто якщо ви вирішите купити десяток дешевих посилань з сайту з краденим контентом й на зовсім іншу тематику, чим ваш, це практично нічого не дасть. Тоді як одне дороге посилання з трастового домена, що користується високою популярністю у користувачів, де відсоток вихідних лінків набагато нижчий, забезпечить відмінний результат.

Займаючись просуванням за допомогою нарощування посилань, корисно орієнтуватися на конкурентів й намагатися не відставати від них в нарощуванні посилальної маси. Аналізувати їх й купувати відповідну кількість лінків.

Студія Ямбус – швидке просування сайту посиланнями

У основі пошукового алгоритму лежать два прості принципи – релевантність контенту і посилальна цитованість. Чим якісніше контент на вашому ресурсі (копірайтинг, ілюстрації, інфографіка) і чим більше інших сайтів посилається на вас, тим ціннішим він виглядає в очах пошукових систем. Ось і весь секрет, а тому потурбуйтеся про цікаві, корисні та релевантні тексти та купити посилання з трастових сайтів. Це гарантія підвищення видимості в пошуку!

Робота SEO спеціаліста – шукати якісні сайти-донори, домовлятися з їх власниками й економно витрачати бюджет, купуючи хороші посилання. Якщо все зроблено правильно, видимість ресурсу в пошукових системах підвищується, покращується його ранжирування у видачі, росте цільовий трафік і продажі, а бренд стає більше впізнанним.

В цілому послуга лінкбілдингу включає чотири основних пункти:

Аналіз сайту – оцінка поточної посилальної маси та динаміки позицій сайту для визначення стратегії.

Збір та аналіз ключів – складання ефективного семантичного ядра для формування анкорів.

Пошук донорів – пошук та відбір трастових майданчиків дял купівлі посилань, переговори щодо розміщення.

Корекція стратегії – аналіз позицій сайту та корекція стратегії закупівлі посилань.

Якісна посилальна маса – це основа просування й невід’ємний елемент успішного сайту. Отримуючи нові лінки, ресурс стає більш видимим, адже пошукові системи вважають, що чим більше посилань веде на сайт, тим він корисніший й цікавіший, а тому в свою чергу покращують його рейтинг. До того ж купівля посилань на сайт прискорює індексування сторінок, що особливо актуально для інтернет-магазинів, що торгують сезонними товарами або чий асортимент часто оновлюється.

Звертайтеся до студії Ямбус та замовляйте послуги просування сайту посиланнями – це відмінний спосіб вирватися уперед!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Поширені питання

1Для чого треба купувати посилання?
Вирішив замовити лінкбілдинг, ви підвищуєте позиції сайту в результатах видачі пошукових систем й суттєво збільшуєте конверсії. Причому усе це – без божевільних витрат, як в контекстній рекламі. А найголовніше – досягнутий результат залишиться з вами, навіть якщо на якийсь час перестати купувати посилання!
2Скільки коштує замовити лінкбілдинг?
Вартість посилального просування може бути різною. Багато в чому вона залежить від позицій сайту та поставлених цілей, тематики контенту та регіону просування - наприклад, Україна чи інша країна. Також ціна лінкбилдингу залежить від якості сайтів-донорів: чим якісніший сайт, тим дорожче коштує посилання з нього - іноді це тисячі гривень. В будь-якому разі, звернувшись до нас. ви можете розраховувати на комплексний підхід та планомірне зростанян позицій сайту.
3Який результат та як швидко дає лінкбілдинг?
Результат систематичної купівлі посилань можна помітити вже за місяць. Між тим, для досягнення значного ефекту рекомендується продовжувати роботу з лінкбілдингу протягом тривалого часу, та головне - систематично.
4Де замовити лінкбілдинг?
Замовити послуги лінкбілдингу та просування сайту за допомогою посилань зручніше за все буде в SEO агенції Ямбус. Ми покращимо рейтинг вашого ресурсу білими методами та виведемо його в топ пошукових систем.

Може бути

Корисним

 
Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
01

Контекстна реклама (PPC)

Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
5000 грн
 
Виявлення помилок в коді й некоректної роботи функцій, що заважають просуванню сайту та ранжируванню його сторінок по пошукових запитах.
02

Технічний SEO аудит сайту

Виявлення помилок в коді й некоректної роботи функцій, що заважають просуванню сайту та ранжируванню його сторінок по пошукових запитах.
5000 грн
 
Ефективне просування бізнесу та особистих сторінок
03

Тексти для Instagram

Ефективне просування бізнесу та особистих сторінок
85 грн