Розкрутка сайту – ряд дій, спрямованих на покращення позицій у пошукових системах. Чим більше ключових слів знаходитиметься в ТОПі, тим більше буде цільового трафіку, а значить – більше замовлень.

Купівля посилань дозволяє швидко просунутися по пошукових запитах в Києві і Україні. Це вважається одним з найбільш ефективних і найменш витратних методів залучення цільового трафіку. Розкручування за допомогою посилань (лінків) ніяк не пов’язане з контекстною рекламою й не впливає на неї, проте опосередковано пов’язане з SEO оптимізацією, завдяки якій вона значно прискорюється. Часто її результат помітний вже після місяця роботи над проектом.

Головна перевага посилального просування полягає в тому, що воно має кумулятивний ефект і на відміну від тієї ж контекстної реклами не перестане працювати навіть якщо ви вирішите на якийсь час узяти паузу.

Коли потрібна розкрутка і просування сайту

Без якісного зовнішнього просування не здатний обійтися жоден комерційний проект в Україні! Замовити його особливо необхідно, коли ресурс довгий час не приносить доходу, немає зростання трафіку або ж він взагалі відсутній в органічній видачі Google і Яндекс.

Розкрутка сайту за допомогою посилань – це найбільш раціональний варіант отримання цільових відвідувачів, і замовити його буде єдиним вірним рішенням ситуації.

ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

З чого складається та як відбувається просування сайту

Всупереч поширеній думці, що розкрутка сайту – це купівля якомога більшого числа посилань, і зробити це можна за 5 хвилин, це не зовсім так. Нарощування природної маси лінків – це кінцевий результат усієї роботи, якому передує ряд інших дій.

Вирішив замовити просування і розкрутку по Україні і Києву, ви отримуєте комплексний підхід до завдання:

 • Повний технічний аудит сайту, пошук і усунення помилок коду
 • Аналіз посилального профілю сайту
 • Видалення дублів сторінок і битих посилань
 • Аналіз прямих конкурентів і їх профілю лінків
 • Складання стратегії для зовнішнього просування
 • Пошук релевантних майданчиків, аналіз донорів
 • Купівля посилань на сайтах-донорах
 • Щомісячний моніторинг і корекція дій

В результаті розкрутка сайту по Україні і Києву відбувається набагато швидше, ніж якщо просто купувати лінки на біржах. Сайт піднімається в органічній видачі, покращується ранжирування по пошукових запитах, і відбувається приріст відвідуваності.

Які посилання треба купувати

Не усі посилання корисні для сайту, й навіть більш того – деякі здатні зашкодити. А тому посилальне просування в Києві має бути правильним і відбуватися з урахуванням актуальних вимог пошукових систем.

Так, якщо раніше, 5–7 років тому, можна було купити сотню посилань і отримати значний приріст, то тепер кількісний параметр для Google вже не такий важливий, як якість. Тобто посилання тепер ранжируються по трасту: чим якісніше донор, тим більшу важливість має посилання з нього. І часто сайт, що має 10 крутих лінків, буде у видачі по Україні вище, ніж сайт з сотнею дешевих посилань – лише тому, що якість сайтів-донорів у нього вища, вони більш тематичні й мають кращі позиції.

Існує декілька класифікацій посилань: тимчасові та вічні, nofollow і dofollow. Але якщо в першому випадку все зрозуміло (тимчасові посилання ніякого ефекту, окрім втрати бюджету не дають), то в другому треба пояснити:

 • Nofollow – атрибут тега, що вказує пошуковій системі, що переходити по цьому лінку не треба. В результаті PageRank донора не міняється, й посилальна вага майданчика, що отримав таке посилання, залишається незмінною.
 • Dofollow – лінки, що підвищують «посилальний сік» майданчика, на який вони ведуть. Саме такі посилання й треба купувати.

Існує безліч параметрів, по яких повинен будуватися посилальний профіль і відбиратися донори. Тут можна купувати посилання на біржах, публікувати в соцмережах і на форумах тематичні пости з лінками, замовляти копірайтерам рекламні статті, додавати природні посилання з Q/A-сервісів, а також розміщувати їх через власників сайтів, зв’язуючись із ними безпосередньо.

Скільки коштує замовити посилальне просування

Багато в чому ціна посилань в Україні залежить від якості донора, і чим вище траст сайту, тим більша вартість посилань із нього. Іноді ця сума може бути лише декілька сотень гривень, а іноді – пару тисяч. Отримати такий лінк – означає гарантувати своєму ресурсу швидкий підйом!

В цьому і полягає робота веб-майстра: шукати найбільш ефективні сайти-донори, домовлятися з їх власниками й економно витрачати бюджет, стараючись, щоб сайт покращував свій профіль. Якщо все зроблено правильно, видимість ресурсу по Києву в пошукових системах підвищиться, покращиться його ранжирування у видачі, зросте цільова аудиторія і продажі, а бренд стане більше впізнанним.

Замовивши розкрутку сайту, ви підвищите свої позиції в результатах видачі пошукових систем і піднімете конверсію. Причому усе це – без божевільних витрат, як у контекстній рекламі. А найголовніше – досягнутий результат залишиться з вами, навіть якщо на якийсь час перестати купувати посилання!

Давайте працювати! Я обіцяю вам добрий результат!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Найпоширеніші запитання

 • 1Для чого треба купувати посилання?
  Посилальна маса - це основа просування й невід'ємний елемент успішного сайту. Отримуючи нові лінки, ресурс стає більш видимим, адже пошукові системи вважають, що чим більше посилань веде на сайт, тим він корисніший й цікавіший, а тому в свою чергу покращують ранжирування його сторінок. По-друге, купівля нових посилань прискорює індексування сторінок, що особливо актуально для інтернет-магазинів, що торгують сезонними товарами або чий асортимент часто оновлюється.