Комерційна пропозиція – надзвичайно потужний інструмент продажу. Вона використовується і для відправки листів потенційним клієнтам, і для підтримки діалогу з поточними партнерами, мотивуючи на здійснення цільової дії.

При написанні гарячої комерційної пропозиції важливі усі деталі – розуміння, якій цільовій аудиторії призначений продукт, що просувається, які можливі або поточні проблеми клієнта він зможе вирішити, в чому його реальна користь і чим він кращий за товари конкурента, чи удостоєний він нагород, чи є у нього сертифікати, дані випробування або цікава статистика застосування, як довго бренд на ринку, в який нетривіальний ситуація цей продукт став особливо корисний і, нарешті, який різновид цього товару ви пропонує.

Якісна комерційна пропозиція підніме продажі мінімум на 36 %

У більшості випадків при роботі з великими клієнтами потрібна комерційна пропозиція. Втім, наявність тямущого комерційного стає бонусом не лише у сфері B2B – це дійсно зручно й дозволяє клієнтові побачити усі вигоди співпраці на одному листі А4, а не вислуховувати незв’язне мимрення менеджера по телефону.

У разі, якщо комерційна пропозиція написана копірайтером правильно й відповідає регламентам потенційного клієнта, воно в рази підвищить шанси укладення оборудки і забезпечить приріст доходів.

Ідеальна комерційна пропозиція – це…

  • Правильно складена мета
  • Ефективний об’єм тексту
  • Наявність стимулюючої інформації
  • Крутий, унікальний офер
  • Зосередженість на рішенні реальних проблем клієнта
  • Обґрунтована й приємна ціна
  • Яскравий заклик до здійснення цільової дії

Втім, не варто забувати, що написання комерційної пропозиції, якого б копірайтера до процесу ні підключити, повинно супроводжуватися живим спілкуванням з клієнтом. Бізнес-копірайтинг працює тільки в парі з прямим контактом з персоною, яка прийматиме відповідальне рішення – співпрацювати або ні. Якщо з цим все гаразд – пишіть комерційну пропозицію або замовляйте його у копірайтера.

Замовте написання комерційної пропозиції й отримайте безкоштовний аудит сайту!

Це дійсно так. Я напишу для вас ефективне комерційне, присмачене підсилювачами тексту, з яскравою торговою пропозицією, від якої важко відмовитися, і безкоштовно зроблю текстовий аудит вашого сайту! Серйозно. Безкоштовний.

Давайте співпрацювати!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте