Що таке аудит контенту

Це пошук і виправлення усіх допущених в тексті помилок. Аналіз розміщених на сайті текстів здатний виявити усі негативні чинники, що перешкоджають продажам, зростанню конверсії та просуванню ресурсу в органічному пошуку. Інформативність, доступність сприйняття інформації, правильна візуалізація тексту, естетична складова, релевантність пошуковим запитам і загальна якість тексту – усе це стане зрозумілим під час аудиту контенту. Текст має надихати, давати читачеві усю необхідну інформацію та позитивно позначатися на продажах.

Ціна аудиту контенту

Вартість текстового аудиту 10 сторінок. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

500грн
Базовий аналіз, який дозволяє встановити загальну якість тексту

 • структуррованість сторінки;
 • візуальне оформлення;
 • інформативність, користь, читабельність;
 • технічна унікальність;
 • норми маркетингу, наявність УТП;
 • відповідність інтересам цільової аудиторії та цілям бренду.

Рекомендований

1500грн
Включає Базовий аналіз контенту та аналіз поширених SEO показників

 • якість оптимізації (переспам, повнота семантичного ядра);
 • наявність заголовків h1-h6;
 • коректність мета-тегів Title і Description;
 • коректність тегів Title і Alt для зображень;
 • коректність індексації сторінки;
 • наявність перелінковки.

Повний

2000грн
Включає Базовий та Рекомендований аналіз контенту, а також додаткові SEO показники

 • відповідність стилістики ЦА;
 • релевантність;
 • розподіл ключових слів по тексту;
 • смислова унікальність;
 • додаткові параметри (вода, тошнота й ін.).

 


Аудит контенту

Які завдання вирішує


Аудит контенту дозволяє дізнатися, чого бракує вашим текстам, наскільки ефективно вони справляються зі своїм завданням, чи можуть вони переконувати та продавати, як їх оцінює Google та чи підходят ьвони для SEO просування. Перевірка якості текстів допомагає визначити, що робити далі – залишити, як є, редагувати чи повністю переписувати.

Загальна якість
Загальна якість
Аналіз на друкарські помилки, граматичні, орфографічні, пунктуаційні та стилістичні.

Повнота інформації
Повнота інформації
Перевірка на наявність корисної інформації, яка допомагає прийняти зважене рішення.

Оцінка SEO
Оцінка SEO
Аналіз тексту на якість оптимізації під пошукові системи, переспам ключами та інші помилки.

Маркетингова ефективність
Маркетингова ефективність
Визначення маркетингової спроможності контенту формувати ліди.


 

Що входить в послуги аудиту контенту

Аналіз контенту сайту може складатися з різної кількості дій – залежно від поставлених завдань. По-перше, дослідження може включати суто текстовий аналіз: інформативність, користь і читабельність, зручність для представників цільової аудиторії сприяняття інформації, технічна унікальність, наявність орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок.

Зважаючи на комерційну націленість розміщених на сайті текстів, не менш важливим стає й аналіз їх візуального оформлення. Необхідно перевірити, наскільки добре структурований текст – чи розбитий він на абзаци, наскільки вони великі та чи легко їх сприймати. Чи є в тексті списки, зображення, виділення акцентів кольорами та шрифтами. Тобто послуги текстового аудиту повинні включати і загальну привабливість тексту.

Третім етапом аналізу контенту може стати аудит SEO показників: наявність релевантних заголовків, коректність прописаних (чи відсутніх) мета-тегів Title і Description, наявність Title і Alt у використаних зображень, а також якість пошукової оптимізації – кількість ключів та взагалі повнота семантичного ядра чи навпаки, переспам.

Звернуішись до SEO агенції Ямбус в Києві та замовивши послугу аудиту контенту, ви можете розраховувати на комплексний підхід:

 1. Формування цілей: для чого потрібен аналіз тексту, що саме треба з’ясувати.
 2. Підбір критеріїв: за якими параметрами слід аналізувати контент та які сервіси використовувати.
 3. Фіксування проблем: формування файлу/таблиці з даними про кожну зі знайдених проблем із текстом.
 4. Аналіз проблем: вивчення усіх знайдених проблем та негативних тенденцій з контентом.
 5. Складання плану з усунення помилок: підготовка пояснень щодо виправлення недоліків.

Ми знайдемо усі наявні проблеми з контентом на сайті як з погляду на загальну якість та маркетингову ефективність, так і з погляду на відповідність вимогам пошукових систем.  Порадимо варіанти виправлення й підкажемо, що потрібно доопрацювати, а що без жалю варто видалити з сайту раз і назавжди.

Поширені питання

1Навіщо потрібен аудит контенту?
Професійний аудит текстів - це сукупність заходів, спрямованих на виявлення помилок та їх виправлення для поліпшення привабливості контенту для пошукових систем і користувачів. Робота включає перевірку унікальності тексту, аналіз його маркетингової складової, пошук орфографічних, синтаксичних і стилістичних помилок, юзабіліті-аналіз тексту, а також перевірку його загальної якості.
2Коли потрібно замовляти текстовый аудит сайта?
Якщо відвідуваність вашого сайту попри всі дії вкрай низька, якщо цільова аудиторія втратила інтерес до ваших товарів або послуг, а нові сторінки не знайти анвіть на десятій сторінці пошуково видачі, значить настав час проаналізувати контентну складову.
3Яка ціна аудиту контенту на сайті?
Вартість аналізу текстів в нашій студії в Києві залежить не тільки від ії кількості, але й від параметрів, які потрібно дослідити - їх можуть бути дяесятки. Тому ціна текстового аудиту завжди розраховується індивідуально. Ви можете обрати зручний для себе тариф та визначити критерії аналізу, після чого ми зробимо точний прорахунок вартості послуг.
4Де замовити аудиту контенту?
Послуги аналізу розміщеного на сайті контенту вигідніше за все замовити в SEO агенції Ямбус в Києві. Ми підходимо до завдяння комплексно, аналізуємо десятки параметрів тексту та готуємо детальне пояснення, що робити, щоб виправити ситуацію.

Що покаже аудит контенту

За статистикою, 27,4% користувачів йдуть з сайту, виявивши більше трьох помилок у тексті. Легкість сприйняття інформації, чітка структура, використання потужних та цікавих заголовків, динаміка оповідання – усе це відіграє величезну роль.

Професійний текстовий аудит покаже, чи відповідає розміщений контент нормам української мови та чи є у тексті помилки, що перешкоджають ранжуванню по пошуковим запитам, наскільки приємно чи проблематично читати, чи легко сприймати інформацію та що робити, щоб виправити негативну ситуацію.

На комерційному сайті тексти повинні формувати позитивний образ бренду, проте самовихваляння ніколи не працювало і не працюватиме надалі. Головне – це реальна користь та інформація, яку отримує користувач. Саме від цього й залежить, чи стане він покупцем чи ні. А отже – ніякого спаму та помилок!

Правильний текст має потрібні ключі (але не переспамлений), орієнтований на правильну цільову аудиторію (а не на усіх підряд), вміщує тільки корисну інформацію (а не тони непотрібних даних), вирішує біль читача (а не в лоб рекламує компанію). Якщо хоча б один з цих пунктів не дотриманий, ефективність тексту падає.

Маркетинговий потенціал тексту

Хочете дізнатися, чи все добре з вашими текстами? Раптом ви потрапили на нефахового копірайтера, що підсовує крадений контент. Підозрюєте, що опубліковані статті не працюють в повну силу через неправильно підібрані ключові слова чи взагалі не розумієте, що відбувається і не знаєте. що робити? Замовте професійний аудит контенту в студії копірайтингу Ямбус в Києві – і дізнайтеся відповіді на усі ці питання!

Результати аудиту допомагають визначити стратегію контент-маркетингу та план дій для поліпшення ситуації. Інших варіантів немає: тексти повинні працювати. Це не просто пара рядків про крутизну бренду поруч з кнопкою “купити”. І не заїжджений штамп «тому, що у нас вигідно». Текст – це ефективний інструмент продажів, який працює з логікою та емоціями. Якісний копірайтинг взаємодіє з цільовою аудиторією на усіх рівнях, у тому числі підсвідомому. Відповідає усім вимогам пошукових систем. Контент – це помічник продажів і, як і справжній топ-менеджер, він має бути професійним!

Замовляйте аудит контенту й знайдіть вирішення проблеми! Це можливість отримати потужний імпульс до розвитку бізнесу!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
01

Контекстна реклама (PPC)

Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
5000 грн
 
Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
02

Копірайтинг

Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
85 грн
 
Недорогий сайт з мінімалістичним дизайном - для стартапів, презентації невеликої кількості товарів та послуг.
03

Розробка сайту-візитки

Недорогий сайт з мінімалістичним дизайном - для стартапів, презентації невеликої кількості товарів та послуг.
15000 грн