Що таке SMM

Social Media Marketing – це просування бренду в соціальних мережах Facebook та Instagram. Зазвичай до завдань SMM входить реклама бренду, товарів і послуг, робота з іміджем компанії, а також налагодження взаємодії з цільовою аудиторією. Маркетинг в соціальних мережах в Україні передбачає створення і публікацію контенту, побудову ефективного зв’язку з ЦА і подальший аналіз досягнутих результатів. SMM дає змогу встановлювати неформальні та більш довірливі відносини з клієнтами. Це ефективний інструмент для поліпшення взаємодії та підвищення лояльності до бренду.

Ціна просування в соціальних мережах

Точна вартість SMM розраховується в індивідуальному порядку, залежно від тематики та інших особливостей

Контент-план

1500грн
Аналіз мережі, планування публікацій та підготовка постів

 • Дослідження тематики, аналіз конкурентів
 • Розробка контент-плану та графіку публікацій
 • Оформлення соцмережі (профільне фото, унікальний єдиний стиль
 • Вибір форматів контенту
 • Підготовка шаблонів публікацій
 • Підготовка графічного контенту (фото, інфографіка)
 • Підбір хештегів
 • Публікація підготовлених матеріалів

Точна вартість залежить від кількості та частоти публікацій. Ціна одного поста - від 50 грн.

Налаштування реклами

5000грн
Налаштування таргетованої реклами, створення оголошень

 • Дослідження тематики, аналіз конкурентів
 • Визначення параметрів таргетингу
 • Аналіз цільової аудиторії
 • Збір семантичного ядра
 • Формування оптимального бюджету
 • Розробка креативів для оголошень
 • Запуск рекламних оголошень
 • Контроль рекламної кампанії впродовж трьох днів

Точна вартість налаштування реклами в соцмережах залежить від тематики, конкурентності та кількості оголошень.

Ведення реклами

5000грн
Контроль та оптимізація рекламних кампаній для досягнення більш якісного результату

 • Аналіз ефективності оголошень та показників конверсій
 • Оцінка цінності кожної з аудиторій
 • Створення додаткових кампаній для сегментів
 • Корекція ставок для оголошень
 • Щомісячна звітність

Точна вартість ведення рекламної кампанії залежить від кількості рекламних оголошень.

 


Social Media Marketing

Які завдання вирішує


Просування в соціальних мережах (SMM, Social Media Marketing) в Україні вже давно стало невід’ємною частиною рекламної стратегії. Мільйони людей активно використовують Instagram, Facebook, YouTube та інші соцмережі, а тому цим точно варто скористатися.


Збільшення впізнаваності бренду
Збільшення впізнаваності бренду
Ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом.

Взаємодія з клієнтами
Взаємодія з клієнтами
Можливість діалогу з цільовою аудиторією, оперативне отримання зворотного зв’язку.

Збільшення трафіку
Збільшення трафіку
Маркетинг у соціальних мережах дає змогу перенаправити трафік на сайт і поліпшити його SEO показники.

Підвищення продажів
Підвищення продажів
Якісний контент, заснований на продуманій стратегії SMM, здатний привернути увагу аудиторії та підняти прибуток.


 

Що входить в послуги просування в соціальних мережах

Зазвичай під просуванням в соціальних мережах Facebook та Instagram розуміють саме рекламні оголошення. В цьому випадку послуга складається з трьох етапів – аналізу, налаштувань та ведення рекламної кампанії. Усі ці завдання ви можете доручити SMM спеціалістам студії Ямбус в Києві.

 • Аналіз: дослідження результатів видачі в обраних для просування соціальних мережах, аналіз конкурентів та якості представленого контенту, аналіз каналів взаємодії з цільовою аудиторією.
 • Налаштування: базове оформлення сторінки, підбір механік з розвитку сторінки, розробка SMM стратегії, складання контент-плану, налаштування таргетованої реклами по Україні чи іншим країнам світу.
 • Ведення: адміністрування рекламного кабінету, внесення змін до налаштувань реклами в Facebook та Instagram (зміна креативів, зображень у рекламних оголошеннях, корекція ставок оголошень), відстеження результатів та щомісячна звітність.

Між тим, просування в соціальних мережах включає не тільки рекламну кампанію, але і контент-маркетинг – вибір тем, форматів контенту, графіку публікацій та написання постів для публікацій. Однією з головних причин, чому послуги Social Media Marketing в Україні настільки популярні, вважається здатність SMM швидко донести повідомлення до цільової аудиторії.

Соціальні мережі надають унікальну можливість виходу в інтернет-простір, де багато потенційних клієнтів бренду і де вони проводять дійсно багато часу. Правильна стратегія просування в соціальних мережах дає можливість вступити в діалог, поділитися важливою інформацією, відповісти на запитання і створити сильні зв’язки.

Регулярна публікація цікавого і корисного контенту, використання привабливого графічного контенту добре позначається на видимості та впізнаваності бренду.

Замовивши послуги просування в соціальних мережах в SEO студії Ямбус в Києві, ви зможете залучити нових клієнтів, утримати старих і збільшити конверсії. Продумана маркетингова стратегія дає змогу значно збільшити видимість, впізнаваність і привабливість бренду, створити позитивний образ і поширити потрібну ідею або інформацію.

Формування стратегії SMM просування

Планування – це важливий етап маркетингу в соціальних мережах. Який саме контент і коли публікувати, зосередитися на таргетинговій рекламі чи інформаційних постах, текстах чи графічному контенті? Для відповідей на ці запитання необхідно проаналізувати нішу, бажання і потреби цільової аудиторії, сформувати контент-план, який відповідатиме конкретній ситуації та цілям бренду.

Будь-який матеріал, що публікується в Facebook та Instagram у рамках просування бренду, має бути цікавим і корисним. Він може включати різні формати: короткі пости, рілси, сторіс, статті, опитування, відео, інфографіку, фотографії та рекламні банери, але в будь-якому з цих випадків він повинен бути цікавим для цільової аудиторії й викликати у неї необхідну емоційну реакцію. Необхідно визначити найбільш підходящий вид контенту – продажний, інформаційний, репутаційний чи експертний, який би вирішував усі поставлені завдання. Взявшись за просування в соцмережах, ми підберемо правильну частоту публікацій і загальну тональність комунікації з цільовою аудиторією, додамо якісну візуальну складову, адже це також важливо.

Поширені питання

1Що таке SMM просування?
Маркетинг у соціальних мережах - це простий, але надзвичайно ефективний спосіб розповісти цільовій аудиторії про свої товари і послуги, налагодити діалог, поліпшити імідж і підняти впізнаваність бренду. Сьогодні Facebook та Instagram - це сарафанне радіо, здатне допомогти обійти будь-яких конкурентів!
2Що включає в себе послуга SMM?
Вирішив замовити просування в соціальних мережах Facebook і Instagram в нашому SEO агентстві, ви отримаєте крутий дизайн сторінки, грамотну розробку SMM стратегії, складання контент-плану, налаштування та ведення таргетованої реклами - від постів, рілсів і сторіс до дизайну банерів, фото- і відеоконтенту.
3Кому підходить SMM просування?
Без винятку - всім. Social Media Marketing в Instagram і Facebook підходить як невеликим стартапам, так і міжнародним B2B-компаніям. Ба більше, в соцмережах можна просувати й особисту сторінку.
4Яка вартість SMM просування?
Вартість послуг маркетингу в соцмережах по Україні залежить від поставлених цілей і завдань. В одному випадку це може бути написання постів, а в іншому - налаштування і ведення таргетингової реклами. Ціна послуг SMM у цих випадках відрізняється в десятки разів. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, скільки коштують послуги SMM у конкретному випадку, і отримати персональну пропозицію!
5Ви працюєте з усіма тематиками?
Ні. По-перше, ми не працюємо з тематиками, забороненими політикою Facebook (фінансові піраміди, азартні ігри, зброя, цигарки, деякі лікувальні препарати), а по-друге, не беремося за сумнівні теми (ворожіння, біоактивні харчові добавки, збір пожертвувань і деякі інші). Якщо ваша тема - біла, ми допоможемо вам усім, чим можемо.
6Як нам розпочати співпрацю з SMM?
Просто зателефонуйте нам, напишіть у месенджер або надішліть форму із заявкою. Розкажіть про свій проєкт, дайте посилання на соцмережі та поставте цілі. Ми підготуємо для вас персональну пропозицію, яка враховує всі особливості проєкту і виділений бюджет.

Другий напрямок стратегії SMM просування – це таргетингова реклама. Правильне налаштування та управління рекламними кампаніями є важливою складовою інтернет-маркетингу. Завдяки якісному налаштуванню та підбору відповідних інструментів можна достукатися до всіх груп цільової аудиторії та переконати їх стати клієнтами.

Надаючи послуги ведення налаштування реклами в соціальних мережах, ми підбираємо плейсменти – місця, де буде відображатися ваша реклама (стрічка Facebook або Instagram), задаємо параметри аудиторії (стать, вік, геолокація, професія та інтереси), встановлюємо бюджет, графік показу реклами та термін дії рекламної кампанії, готуємо хайлайти, відстежуємо їхню ефективність, а наприкінці місяця надаємо детальну звітність.

Аналіз результатів SMM просування 

Інструменти аналітики в соціальних мережах дають змогу вимірювати ефективність запущених кампаній і визначити, які стратегії працюють найкраще.

Ґрунтуючись на отриманих даних, можна скоригувати підхід до просування таким чином, щоб будь-яка дія була максимально результативною, адже конкуренція у Facebook та Instagram постійно зростає, тому важливо постійно стежити за діями суперників, останніми тенденціями і новими можливостями Social Media Marketing.

Впровадження нових практик і аналіз результатів дасть змогу визначити найефективніші методи просування і поліпшити стратегію маркетингу в соціальних мережах, перетворивши SMM на потужний інструмент для реклами бренду та підвищення продажів.

Маркетинг у соціальних мережах – це унікальна можливість вирватися вперед, випередити конкурентів й відшукати користувачів, які зацікавлені у вашому продукті або послузі. Це можливість поліпшити видимість і впізнаваність бренду, контролювати імідж й тримати руку на пульсі цільової аудиторії.

Замовляйте послуги просування в соціальних мережах Facebook та Instagram в SEO студії Ямбус та отримуйте максимум переваг!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Консультація SEO фахівця з оптимізації сайту для пошукового просування
01

SEO консалтинг

Консультація SEO фахівця з оптимізації сайту для пошукового просування
500 грн
 
Яскраві та цікаві пости, націлені на правильну цільову аудиторію – лаконічні, інтригуючі й мотивуючі.
02

Тексти для соціальних мереж

Яскраві та цікаві пости, націлені на правильну цільову аудиторію – лаконічні, інтригуючі й мотивуючі.
50 грн
 
Тексти "як у конкурента", але унікальні та з потрібними доповненнями, перероблені під вашу цільову аудиторію.
03

Рерайтинг

Тексти "як у конкурента", але унікальні та з потрібними доповненнями, перероблені під вашу цільову аудиторію.
65 грн