Що таке просування молодого сайту

Зробити сайт – це лише 10% усіх робіт, якщо не менше. Без SEO-оптимізації не вийде ні вийти в топ Google, ні отримати хоч якийсь органічний трафік. Річ у тім, що сайти, яким менше ніж півроку, пошукові системи вважають молодими і практично ніколи не показують на запити користувачів. І єдина можливість виправити ситуацію – провести комплексну SEO оптимізацію молодого сайту. Це ефективний метод для довгострокового залучення аудиторії: він підходить для будь-якого типу сайту: інтернет-магазину, сайту послуг, корпоративного порталу чи особистого блогу.

Ціна просування молодого сайту з нуля

Приблизна вартість для 10 сторінок. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

9000грн
Що входить у послугу:

 • Збір і кластеризація семантики
 • OnPage оптимізація
 • Підготовка ТЗ для написання SEO текстів
 • Копірайтинг

Рекомендований

19000грн
Що входить у послугу:

 • Технічний аудит сайту (10 пунктів перевірки)
 • Впровадження правок, прискорення сайту
 • Збір і кластеризація семантики
 • OnPage оптимізація
 • Підготовка ТЗ для написання SEO текстів
 • Складання контент-плану
 • Копірайтинг

Повний

30000грн
Що входить у послугу:

 • Аналіз трафіка
 • Повний технічний аудит сайту (25+ пунктів перевірки)
 • Впровадження правок, прискорення сайту
 • Збір і кластеризація семантики
 • OnPage оптимізація
 • Підготовка ТЗ для написання SEO текстів
 • Складання контент-плану
 • Копірайтинг
 • Аналіз якості посилального профілю, лінкбілдинг

просування молодого сайту з нуля

Які завдання вирішує

Створили сайт, хочете залучити аудиторію й вийти на високі позиції в пошукових системах? SEO-фахівці студії Ямбус допоможуть вийти в Топ-3. Ми пропонуємо ефективні стратегії, які зроблять ваш сайт помітним і перетворять його на успішний бізнес.


Виправлення технічних помилок
Виправлення технічних помилок
Виявлення помилок у коді та структурі сайту, що перешкоджають виходу в топ-3

Поліпшення видимості
Поліпшення видимості
Розширення семантичного ядра і вихід на перші позиції видачі

Збільшення трафіку
Збільшення трафіку
Оптимізація цільових сторінок під пошукові запити і зростання безкоштовного трафіку

Зростання конверсій
Зростання конверсій
Значне підвищення продажів і здійснення інших цільових дій

Чим раніше – тим краще

Головна перевага просування молодого сайту – це можливість оптимізувати його вже на старті, не роблячи неприємних помилок: неякісний контент, неправильно зібрана семантика, технічні баги тощо. Через бажання якнайшвидше потрапити в Топ часто відбувається переспам ключами, унаслідок чого новий сайт потрапляє під фільтри пошукових систем, що істотно знижує індексацію і ранжування за запитами.

Починати просування молодого сайту потрібно відразу ж з моменту його створення – це набагато вигідніше, ніж робити це через якийсь час. Такий імпульс забезпечує хороші результати й дає змогу уникнути паузи в отриманні трафіку.

Усунення помилок на початковому етапі

Дизайн сайту може бути ідеальним, з досконалим юзабіліті, й здійснювати покупки буде просто і зручно. Однак із кодом сайту може бути не все так чудово.

Google проіндексує все як є, і помилки, що затесалися, призведуть до сумних наслідків: надто повільної індексації або поганого ранжування.

Якщо почати розкрутку молодого сайту одразу, можна виявити й вирішити проблеми ще до виявлення їх роботом. Це дуже цінно, оскільки проблеми, зафіксовані пошуковими системами під час сканування, негативно вплинуть на його подальшу долю.

Наприклад, якщо заголовки виводяться неправильно, або в них виводиться службова інформація, це може негативно позначитися на релевантності сторінки та її подальшому ранжуванні.

Оптимальна стратегія

Аналізуючи стратегії конкурентів, можна визначити їхні сильні та слабкі сторони, вивівши свою власну формулу ефективного просування. Це дасть змогу уникнути неправильних рішень, зберегти бюджет і час на тестування тих чи інших рішень.

Швидкий розвиток проєкту

Просування молодого сайту з нуля помітно прискорить його індексацію й залучення перших користувачів. Завершення розробки не означає, що цільова аудиторія відразу ж знайде ваш ресурс. Для підвищення видимості необхідно, щоб усі сторінки були проіндексовані та ранжувалися за потрібними ключами. Виконавши вимоги пошукових систем, можна істотно прискорити розкрутку і вихід у Топ.

просування молодого сайту з нуля

Що входить в послуги просування молодого сайту з нуля

Грамотна SEO оптимізація молодого сайту з нуля дає змогу не тільки вдосконалити його структуру, а й візуальні елементи та якість контенту. Щоб досягти бажаного рівня трафіку, важливо проаналізувати конкурентів, нішу і саму концепцію сайту, інакше існує ризик отримати нецільовий трафік і відмови, що погано позначиться на ранжируванні ресурсу в цілому.

SEO для молодих сайтів включає такі етапи:

 • аналіз сайтів найближчих конкурентів у ніші;
 • технічний аудит сайту, пошук і виправлення помилок у коді;
 • збір семантичного ядра і групування запитів під цільову аудиторію;
 • підготовка технічного завдання для копірайтера;
 • лінкбілдинг, отримання зворотних посилань із трастових ресурсів;
 • отримання відгуків та оцінок клієнтів;
 • аналіз виконаної роботи і коригування стратегії просування.

Для якісної розкрутки молодого сайту вкрай важлива наявність адекватної стратегії просування, яка враховує всі особливості ніші та продукту, цільової аудиторії та дій конкурентів.

Наші фахівці уважні до кожного етапу оптимізації. Перед внесенням змін проводять комплексне вивчення ніші та конкурентів, що дає змогу підібрати стратегії, які працюють, і не уникнути помилок. Ми аналізуємо стратегії конкурентів і їхні канали реклами та просування.

Комплексні дослідження гарантують отримання більш якісної інформації та розробку реально працюючої стратегії просування молодого сайту з нуля.

Терміни та перший результат просування

Оптимізація молодого сайту з нуля – це довгострокова стратегія. У той час, як РРС реклама здатна дати швидкий ефект, для результатів від SEO потрібен час. У середньому успіхи від підвищення показників, кількості та якості трафіку будуть помітні через 3-4 місяці після проведених змін.

На результат впливають багато чинників: обрана система управління сайтом, CMS (WordPress, Opencart, Drupal, modX тощо), розташування і швидкість сервера, частота оновлення контенту і внутрішня перелінковка. Якщо сайт добре і швидко завантажується, має різноманітний контент, відео та фото, якщо семантику підібрано правильно і добре рознесено по сторінках, перші успіхи не змусять себе довго чекати.

Поширені питання

1Для чого молодим сайтам потрібна оптимізація?
Оптимізація допоможе уникнути частих помилок на початковому етапі розробки. Наприклад, сайт не варто відкривати для пошукових систем, поки його не проаналізували SEO-фахівці. Оптимізація молодого сайту з нуля допоможе знайти й усунути всі помилки, наповнити його якісним контентом, підібрати семантику, впровадити потрібний функціонал і адаптувати під мобільні пристрої. Це дає змогу створити позитивне перше враження і в роботів, і в живих користувачів.
2Як просувати молодий сайт?
Просування нового сайту здійснюється поетапно. Спочатку проводиться аналіз ніші, конкурентів і самого сайту. Виходячи з отриманих даних формується стратегія розкрутки. SEO фахівці працюють над семантичним ядром, щоб використовувати його елементи на сторінках і в рекламі. Також оптимізується контент на сторінках, поліпшується юзабіліті, швидкість завантажень і проводиться закупівля посилань.
3Скільки коштує просування молодого сайту?
На точну вартість просування нового сайту з нуля впливає складність роботи, тип ресурсу і ніша, кількість сторінок та ін. фактори. Наприклад, забезпечити потік клієнтів для магазину і зробити його оптимізацію - складніше і дорожче, ніж розкрутити невеликий корпоративний сайт. Загалом ціна SEO для молодого сайту залежатиме від кількості проблем, термінів їх виконання і результатів, необхідних для замовника. Звертайтеся в нашу студію, щоб отримати індивідуальну оцінку для проєкту.
4Чи можна реалізувати просування молодого сайту самостійно?
Самостійна розкрутка сайту з нуля принесе результат тільки за відсутності конкуренції в ніші. У популярних бізнес-сферах самостійна оптимізація займе набагато більше часу і фінансових ресурсів, і є ризик, що результат не виправдає очікувань. Тому для розробки та здійснення якісної оптимізації та просування варто звернутися до досвідчених SEO-фахівців нашої студії.
5Де замовити просування молодого сайту?
Щоб замовити розкрутку нового сайту, звертайтеся до нашої студії. Команда готова реалізувати проєкт будь-якої складності з нуля. Працюємо з комерційними та корпоративними сайтами у всіх нішах. Проводимо детальний аналіз конкурентів і вашого ресурсу, працюємо над семантикою, юзабіліті, дизайном, готуємо контент-план і наповнюємо сторінки сайту. Гарантуємо прискорення індексації та ранжування, і перші успіхи вже через три місяці.

Етапи просування нового сайту

Кожен проєкт унікальний і має безліч різних нюансів, тому зупинимося лише на деяких етапах реалізації SЕО для молодого ресурсу.

1. Визначення потреб клієнтів, аналіз ніші

Перш за все, ми аналізуємо продукт, нішу і конкурентів. Тут важливо враховувати, що кожна сфера бізнесу – унікальна, тому й оптимізація молодого сайту матиме свої особливості. Наприклад, якщо для інтернет-магазину необхідний стабільний потік покупців, його насамперед забезпечують On-page оптимізація для категорій і підкатегорій товарів і вже по-друге для самих товарів.

Для корпоративних сайтів просування спрямоване на підвищення юзабіліті та оптимізацію сторінок окремо. Це спрямовує клієнта і допомагає отримати від нього вчинення цільової дії.

2. Формування стратегії просування

Результат визначається не тільки прописуванням мета-тегів Title і Description. Розкрутка молодого сайту з нуля включає безліч додаткових етапів. Це непростий процес, під час якого команда SEO-фахівців аналізує всі особливості сайту і виконує десятки маніпуляцій.

Так, в одному випадку проблеми можуть полягати в сміттєвому коді (у кращому випадку) і технічних помилках, в іншому – у великій кількості конкурентів і неможливості отримувати трафік за високочастотними запитами. У третьому – необхідністю використовувати додаткові канали взаємодії – соціальні мережі та відеоконтент.

3. Технічний аудит сайту

Практично всі молоді сайти мають проблеми в коді. Java-скрипт відпрацьовує не так, як потрібно, фільтри товарів працюють некоректно, дублюються заголовки і сторінки, з’являються биті посилання або використовується не та мікророзмітка. Усі ці помилки потрібно знайти й усунути.

4. Поліпшення юзабіліті

Надзвичайно важливий момент, здатний скоротити відсоток відмов і збільшити час, проведений користувачами на сайті. Сюди належить і сам дизайн загалом, і функціонал, що дає користувачам можливість отримати необхідну інформацію, вибрати і купити товар або замовити послугу.

На цьому етапі усувають проблеми адаптації дизайну на мобільних пристроях, покращують якість інтерфейсу і зручність навігації.

5. Збір і кластеризація семантичного ядра

Оптимізація молодого сайту будується на правильно рознесеній семантиці. По суті, слова і фрази з семантичного ядра – це список найчастіших (релевантних) запитів за бізнес-нішею, продукцією та інтересами цільової аудиторії.

Грамотно зібрати ключі для молодого сайту важливо незалежно від сфери бізнесу, адже саме ключі з ядра сприяють збільшенню органічного, тобто безкоштовного трафіку. Найефективніші високочастотні ключі, проте просунути молодий сайт з нуля можливо і за допомогою низькочастотних ключів. Іноді така стратегія навпаки більш результативна.

6. Формування техзавдання для копірайтера

Пошукова розкрутка для молодого сайту вимагає великого обсягу оптимізованого контенту. SEO фахівці складають технічне завдання для копірайтера, розробляють контент-план для блогу, після чого всі необхідні сторінки наповнюються текстами.

7. Лінкбілдинг

Прискорити індексацію і просування нового сайту можна, додавши етап закупівлі зворотних посилань із трастових ресурсів. Цей процес охоплює не тільки платні посилання, а й реєстрацію в безкоштовних каталогах. Особливість лінкбілдингу в тому, що кількість тут далеко не головне – важливіша якість сайтів-донорів.

Стратегія розкрутки молодого сайту охоплює аналіз ніші та конкурентів, технічну оптимізацію, роботу з поліпшення юзабіліті, формування контент-плану і відповідної стратегії просування, що враховує всі нюанси, а також роботу з іміджем компанії та підвищенням експертності сайту. Усе це в комплексі дає хороший результат, даючи змогу досягти високих позицій у видачі за коротший термін, а тому, якщо ви запустили сайт і хочете отримати гарантований результат, рекомендуємо замовити просування молодого сайту з нуля в SEO студії Ямбус.

© SEO студія Ямбус

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Складання технічного завдання для програміста по оптимізації сайту і приведення його до вигляду, рекомендованому пошуковими системами.
01

SEO на етапі розробки

Складання технічного завдання для програміста по оптимізації сайту і приведення його до вигляду, рекомендованому пошуковими системами.
5000 грн
 
Просування в соціальних мережах - це ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом та збільшення продажів
02

Просування в соціальних мережах (SMM)

Просування в соціальних мережах - це ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом та збільшення продажів
1500 грн
 
Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
03

Комерційні пропозиції

Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
150 грн