Ось що говорять ті, хто вже працював з нами
Вiдгуки
На цій сторінці ви можете прочитати відгуки людей, з якими ми працювали раніше або працюємо досі. На жаль, багато хто лінується або просто забуває залишити відгук, коли робота вже завершена. Частіше просто пишуть на пошту або в мессенджер: «Дякую, все відмінно!» Тому всім, хто знайшов хвилинку й написав декілька речень, ми безмірно вдячні! Це цінно як для нас, так і для наших потенційних замовників.
01
Знак копірайту

Валерій

nvcert.ua
Шукав сайт, який пише на медичну тематику. Перший текст показав рівень компанії. Рекомендую для співпраці.
02
Знак копірайту

Віктор Куликовець

artliniya.in.ua
Задоволені співпрацею! Високий рівень виконання роботи, справжні професіонали своєї справи.
03

Дмитро Полюх

justpro.com.ua
Займаюся розробкою сайтів, для їх наповнення унікальним контентом мені постійно потрібні якісно написані тексти на різну тематику. Часто замовляю тексти для своїх проектів саме тут. Співпрацюємо більше 10 років й дуже задоволений швидкістю написання, якістю та адекватними цінами.  
04
отзыв Воробей

Олександр Воробєй

Fnbua.com
Маю власне виробництво, і вперше зконтактував зі студією Ямбус, коли виникла потреба переробити сайт. Невдовзі після редизайну сайт вийшов в топ-5 по відповідним запитам в гуглі. Коли виникла потреба зробити другий сайт нашої спортивної організації – не вагаючись знову пішов до Ямбус.
05

Дмитро Прохоренко

Photoshop-online.org
Успішно співпрацюємо вже впродовж декількох років. Допомагають наповнювати сайти привабливими текстами, оптимізованими під пошукові системи. Пропонують цікаві рішення, які вигідно доповнюють вже сформовані завдання. Дякую за співпрацю!
06
отзыв ортос

Вероніка Мехно

ortos.ua
Працюємо на постійній основі вже більше року. Завжди все своєчасно та згідно ТЗ. Наша продукція дуже специфіична, медична, усе описано грамотно, читається легко.
07

Анастасія Горецька

centr-goreckoy.com.ua
Співпрацюю з січня 2018 року. Усі завдання виконуються в строк, співвідношення ціна-якість - відмінні. Також хочу відмітити, що це не просто виконавець, він завжди підкаже й порекомендує, як буде кращий зробити, які розставити акценти.
08
отзыв о студии ямбус

Олена Табачук

rivne.oxford-med.com.ua
Дуже задоволена співпрацею. Завжди все чітко і вчасно! Рекомендую!
09

Оксана Левченко

Atlas-decor.com.ua
Яскраві тексти, які покращують прибуток! Працювати з хлопцями дуже комфортно, досвід співпраці виключно позитивний. Планую й далі звертатися в міру необхідності.  
10

Аліса Рудаковська

Stekloff.by
Відмінні тексти та відмінний новий сайт! Співпрацю із студією Ямбус розпочали з замовлення SEO текстів, але поступово прийшли до розуміння необхідності створення нового сайту. Завдяки поліпшенню юзабіліті та зовнішнього вигляду сайту, впровадженню цікавих текстів, прописуванню тайтлів і дескрипшенів, а також задіюванню нової контент-стратегії вдалося значно поліпшити видимість сайту по потрібних пошукових запитах.  
11

Володимир Скрипковський

seoworld.in.ua
Співпрацюємо вже впродовж декількох років, замовляємо тексти на різні тематики - все якісно, швидко, відповідає технічному завданню. Написані тексти розміщуємо як на комерційних сайтах, інтернет-магазинах, так і на великих новинних ресурсах. Такий контент відмінно ранжирується пошуковими системами.
12
Додати відгук