Ось що говорять ті, хто вже працював з нами
Вiдгуки
На цій сторінці ви можете прочитати відгуки людей, з якими ми працювали раніше або працюємо досі. На жаль, багато хто лінується або просто забуває залишити відгук, коли робота вже завершена. Частіше просто пишуть на пошту або в мессенджер: «Дякую, все відмінно!» Тому всім, хто знайшов хвилинку й написав декілька речень, ми безмірно вдячні! Це цінно як для нас, так і для наших потенційних замовників.
00
Додати відгук
01
Знак копірайту

Павло

Pawertex.com.ua

Копірайтинг

Звернувся до хлопців за рекомендацією. І дуже задоволений нашою співпрацею. Прийняли замовлення дуже швидко, всі статті написали оперативно. Але що найголовніше: тексти залучили чимало нових покупців і допомогли збільшити продажі. Хлопці пишуть на будь-яку тематику. Усі роботи виконуються чітко за запланованим графіком. Майстри своєї справи! Рекомендую!!! Буду звертатися ще, так як у них чимало корисних для мого бізнесу послуг!

02
Знак копірайту

Вадим

Brisma-group.com.ua

Допрацювання функціоналу сайту, SEO оптимізація, копірайтинг

Сподобалося працювати з Юліаном, все було зроблено швидко і якісно. Спеціаліст завжди на зв’язку і готовий вислухати всі побажання) будемо продовжувати працювати і радити знайомим…

03
Знак копірайту

Валерій

nvcert.ua

Копірайтинг

Шукав сайт, який пише на медичну тематику. Перший текст показав рівень компанії. Рекомендую для співпраці.

04
Знак копірайту

Віктор Куликовець

artliniya.in.ua

Копірайтинг

Задоволені співпрацею! Високий рівень виконання роботи, справжні професіонали своєї справи.

05

Дмитро Полюх

justpro.com.ua

Копірайтинг

Займаюся розробкою сайтів, для їх наповнення унікальним контентом мені постійно потрібні якісно написані тексти на різну тематику. Часто замовляю тексти для своїх проектів саме тут. Співпрацюємо більше 10 років й дуже задоволений швидкістю написання, якістю та адекватними цінами.

06
отзыв Воробей

Олександр Воробєй

bbknives.com

Розробка сайту, копірайтинг

Маю власне виробництво, і вперше зконтактував зі студією Ямбус, коли виникла потреба переробити сайт. Невдовзі після редизайну сайт вийшов в топ-5 по відповідним запитам в гуглі. Коли виникла потреба зробити другий сайт нашої спортивної організації – не вагаючись знову пішов до Ямбус.

07

Дмитро Прохоренко

NDA

Розробка сайту, копірайтинг

Успішно співпрацюємо вже впродовж декількох років. Допомагають наповнювати сайти привабливими текстами, оптимізованими під пошукові системи. Пропонують цікаві рішення, які вигідно доповнюють вже сформовані завдання. Дякую за співпрацю!

08
отзыв ортос

Вероніка Мехно

ortos.ua

Копірайтинг

Працюємо на постійній основі вже більше року. Завжди все своєчасно та згідно ТЗ. Наша продукція дуже специфіична, медична, усе описано грамотно, читається легко.

09

Анастасія Горецька

centr-goreckoy.com.ua

Копірайтинг

Співпрацюю з січня 2018 року. Усі завдання виконуються в строк, співвідношення ціна-якість – відмінні. Також хочу відмітити, що це не просто виконавець, він завжди підкаже й порекомендує, як буде кращий зробити, які розставити акценти.

10
отзыв о студии ямбус

Олена Табачук

rivne.oxford-med.com.ua

Копірайтинг

Дуже задоволена співпрацею. Завжди все чітко і вчасно! Рекомендую!

11

Оксана Левченко

Atlas-decor.com.ua

Копірайтинг

Яскраві тексти, які покращують прибуток! Працювати з хлопцями дуже комфортно, досвід співпраці виключно позитивний. Планую й далі звертатися в міру необхідності.

12

Аліса Рудаковська

Stekloff.by

Розробка сайту, копірайтинг

Відмінні тексти та відмінний новий сайт! Співпрацю із студією Ямбус розпочали з замовлення SEO текстів, але поступово прийшли до розуміння необхідності створення нового сайту. Завдяки поліпшенню юзабіліті та зовнішнього вигляду сайту, впровадженню цікавих текстів, прописуванню тайтлів і дескрипшенів, а також задіюванню нової контент-стратегії вдалося значно поліпшити видимість сайту по потрібних пошукових запитах.

13

Володимир Скрипковський

seoworld.in.ua

Копірайтинг

Співпрацюємо вже впродовж декількох років, замовляємо тексти на різні тематики – все якісно, швидко, відповідає технічному завданню. Написані тексти розміщуємо як на комерційних сайтах, інтернет-магазинах, так і на великих новинних ресурсах. Такий контент відмінно ранжирується пошуковими системами.