Просування сайту завжди повинне розпочинатися зі збору семантичного ядра. І чим правильніше воно буде, тим якісніше стане просування.

Семантичне ядро сайту – це база пошукових слів і фраз, а також їх морфологічних форм, що вважаються найбільш популярними пошуковими запитами, які стисло описують суть комерційної пропозиції на сайті й позитивно позначаються на його просуванні.

Як відбувається збір семантичного ядра

Розробка семантичного ядра сайту – завдання трудомістке й вимагаюче серйозних знань у сфері інтернет-маркетингу, а сам процес створення СЯ досить довгий. І чим більше послуг або чим більша кількість товарів пропонує інтернет-магазин, тим довшим буде процес аналітики та збору семантики.

Пошукові запити підбираються в ході ретельного аналізу безлічі чинників:

 • групи товарів або послуг, пропоновані на сайті;
 • конкурентність запитів (визначається по наявності в ТОПі сайтів, що просуваються по такому ж запиту);
 • статистика пошукової видачі й частотність запитів – високочастотні (ВЧ), середньочастотні (СЧ) і низькочастотні (НЧ);
 • визначення якості загальної релевантності сторінок сайту;
 • виявлення необхідних посадочних сторінок;
 • інші чинники, що відносяться до ключових запитів.

Якщо простіше, то складання семантичного ядра сайту потрібне для прискорення його просування в пошукових системах. Оптимізований ресурс притягне на свої сторінки значно більше користувачів й істотно підвищить конверсію.

Послуга збору семантичного ядра сайту на замовлення

Вирішивши замовити семантичне ядро, вірніше збір необхідних для просування ключів, ви зробите свій сайт цільовим і працюючим по-справжньому. І які б запити користувач не вводив у пошукових системах Google та Яндекс, він завжди потраплятиме на ваш сайт. Тобто ціна неправильно складеного семантичного ядра – недоотримання трафіку там, де його можна було б отримувати в два рази більше.

Для складання СЯ використовуються особливі програми, які допомагають виявити необхідні ключові запити – це і Wordstat, і Adwords, й множина інших, розібратися в яких власникові сайту виходить не завжди. В цьому випадку краще заощадити час і замовити збір семантичного ядра для сайту професіоналам. Так ви гарантовано отримаєте ефективну семантику для свого сайту й викликаєте необмежену любов з боку пошукових систем.

Немає часу або сил самостійно підбирати ключі для сайту? Сумніваєтеся, що зможете правильно підібрати ключові слова, які дозволять швидко вибратися в ТОП? У вас є усі причини замовити розробку ефективного семантичного ядра сайту тут.

 • Визначення ефективної семантики для кожної сторінки сайту.
 • Висока якість і об’єктивна ціна на розробку семантичного ядра.
 • Особливий алгоритм пошуку ключових слів для кожної пошукової системи.

Отримати готове семантичне ядро в найкоротший термін! Краща ціна, ефективні запити та гарантія швидкого просування веб-ресурсу!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Найпоширеніші запитання

 • 1Якими бувають ключі?

  Ключові слова та фрази бувають низькочастотними, середньочастотними та високочастотними - вони відрізняються числом показів на місяць. Наприклад, запит з частотністю до 100 показів на місяць відноситься до НЧ ключів, а з частотністю понад тисячу - до ВЧ ключів. Крім того, ключовики відрізняються за рівнем конкуренції, мірою цінності для бізнесу (комерційні та інформаційні), а також за залежністю від місця розташування користувача (геозалежні та геонезалежні). Розділення семантичного ядра по таких кластерах забезпечує більш якісну оптимізацію тексту.