Що таке тексти для соц. мереж

Це короткі рекламні, інформаційні, розважальні та спонукаючі до дії тексти, написані під конкретну соціальну мережу – Facebook, Instagram, Telegram або YouTybe. Їхнє головне завдання – підтримувати зв’язок із цільовою аудиторією, підвищувати лояльність до бренду та спонукати до дій. Ціна текстів дял соцмереж невисока, разом з тим це потужний інструмент реклами, здатний дати до 70% трафіку, а тому вони надзвичайно вигідні!

Ціна текстів для соцмереж

Приблизна вартість для 1 поста. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Інформаційні

50грн
Публікації, що зацікавлять читача та покращать імідж бренду

 • інфо-пости згідно контент-плану;
 • огляди товарів;
 • розважальний контент.

Рекламні

85грн
Рекламні пости, що розкажуть про особливості та переваги вашого продукту й підштовхнуть до дії

 • опис товарів; та послуг;
 • комерційні пропозиції, анонси;
 • PR-публікації.

Сторітелінг

150грн
Особливі тексти-історії, здатні покращити імідж бренду

 • лонгріди та сторітелінг;
 • пости з нативною рекламою;
 • мотиваційні вірусні пости;
 • історії з латентними відгуками;
 • how-to статті.

 


Тексти для соціальних мереж

Які завдання вирішують


Продаєте? Купуєте? Надаєте послуги? В усіх цих випадках тексти дозволять знайти потенційних клієнтів й розказати їм про свій бізнес! Це можуть бути коротенькі меседжі для Інстаграм, пости у Facebook чи навіть цілі статті – вони дозволяють покращити контакт з пілписниками.

Підтримка зв'язку з ЦА
Підтримка зв'язку з ЦА
Це зручний та надзвичайно ефективний канал взаємозв’язку з цільовою аудиторією.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Формування інтересу до товару та бренду, підвищення лояльності.

Інформування
Інформування
Надання користувачам корисної та актуальної інформації про товари та послуги.

Віральна реклама
Віральна реклама
Цікавий контент, який розповсюджується самими користувачами.


 

Що входить у послугу написання текстів для соцмереж

Щоб написати крутий текст для соціальної мережі, необхідно знання цільової аудиторії – від віку, інтересів, професії, соціального статусу до рівня довіри до реклами. По-друге, необхідний правильний посил, інтрига та стиль тексту – іноді це гумор, іноді – ємні ділові пости без води та дратівливого словоблуддя. Тому перше, з чого ми починаємо, це аналіз аудиторії.

Другий етап – це складання контент-плану для публікацій. В ідеалі охоплювати всі канали: і Facebook, і Instagram, і LinkedIn. Кожна мережа затребувана у певної аудиторії, що відрізняється за віком, соціальним станом, багатством та іншими кластерами. Різна аудиторія по-різному реагує на той самий рекламний текст і, розуміючи це, можна націлюватися саме на ту соцмережу, яка дасть максимальний ефект.

Щоб визначитися з форматом текстів для соціальних мереж та замовити саме те, що потрібно, насамперед потрібно вирішити, які завдання вони мають виконувати. Люди використовують соцмережі для спілкування, пошуку необхідної інформації про товари та послуги, діляться історіями життя та читають історії життя інших, збирають відгуки про компанії. Для різних завдань є свої соц. мережі, а тому й писати пости для Інстаграма та Фейсбука потрібно по-різному.

Особливістю текстів для соціалок є невеликий розмір, відсутність «води» та спаму, а тому, якщо ви вирішили замовити тексти для соціальних мереж у першого зустрічного копірайтера, будьте обережні та уважно перевіряйте, що він пише. Ефективний пост для Інстаграм та ФБ повинен зацікавлювати з перших рядків і не містити реклами – вона лише шкодить.

Професійні маркетологи стверджують: щоб продати товар, потрібно перестати його продавати! Слід просто розповідати про нього – з такою самою подачею, ніби ви розказуєте друзям. Саме так ми і пишемо вірусні тексти для постів у Facebook, Instagram та інших соцмереж.

Пости для соціальних мереж та пабліків пишуться по-різному. Вони повинні відрізнятися не просто тому, що у Facebook, Telegram, Вконтакті або Інстаграмі різний дизайн стрічки новин, а й тому, що там різна аудиторія. Якщо ви замовите текст для однієї соціальної мережі, а опублікуєте інший, швидше за все він не спрацює. Так, якщо у Фейсбуці до спойлера показуються перші 400-450 знаків, то в Інстаграм буде вже вдвічі менше. І хоча сьогодні в усіх соцмережах можна писати великі тексти (наприклад, у тому ж Instagram на цілих 2200 символів), однак у прев’ю буде показано лише невелику частину – і саме цей текст і стає тим маркером, який визначає, чи виникне у читача інтерес розгорнути піст і дочитати до кінця.

Короткі пости читають більш охоче, ніж рекламні статті, й така взаємодія набагато ефективніша. Це можливість швидко доносити до користувачів потрібну інформацію, не змушуючи читати лонгріди.

Замовити тексти для соц. мереж

Готові тексти для постів в Інстаграм, Фейсбук та інших соціальних мереж
Заказать

Професійний копірайтинг для соціальних мереж

Яскраві пости для живого спілкування з аудиторією – це завжди плюс. Ще кілька років тому вважалося, що якщо компанії немає в Інтернеті, значить її немає і в бізнесі. Сьогодні те ж саме можна сказати і про соціальні мережі. Понад 75% усіх стартапів зараз починають зі створення сторінки в Facebook або Instagram та підготовки постів для них.

Замовити тексти для соц. мереж – Facebook або Instagram, Telegram каналу або YouTybe – це можливість налагодити контакт з величезною масою людей, зацікавити їх та отримати інформацію про ваш бізнес! Це потужне джерело трафіку й ігнорувати його не варто.

Підвищення лояльності

Соціальні мережі дозволяють комунікувати з аудиторією безпосередньо, швидко реагувати на запитання користувачів, отримувати зворотний зв’язок і вирішувати усі можливі питання. Це можливість підтримувати контакт, вибудовувати авторитет і перетворювати користувачів на клієнтів, не використовуючи при цьому набридливу і дорогу рекламу.

Недорога реклама

На відміну від контекстної реклами написання постів для соцмереж коштує зовсім небагато, але має надзвичайно високий KPI. Можна отримати готові тексти для Інстаграм та Фейсбук практично безкоштовно!

Покращення впізнаваності бренду

Багато в чому це іміджеві тексти, що здатні зміцнювати зв’язок з цільовою аудиторією. Публікуючи хоча б раз на тиждень натхненний текст для Фейсбуку, ви залишатиметеся на слуху.

Креатив

Пости в соцмережах – це ідеальний шанс виділитися на тлі конкурентів, зайти з незвичайного боку та отримати приріст клієнтів.

Пости для соціальних мереж – це вікно до багатомільйонної аудиторії. На перший погляд, вона хаотична й відрізняється за віком, статтю, інтересами та місцем проживання, і здається, що привернути її увагу практично неможливо, проте це не так. Якщо писати не бездумно, а зі знанням справи – окремо надихаючі пости в Інстаграм, окремо для Твіттера і Телеграма, окремо тексти для реклами у Фейсбуці – можна виділитися на тлі конкурентів й отримати потрібний трафік!

Поширені питання

1Якими бувають пости для соцмереж?
Контент для соціальних мереж може бути різним - інформаційним, рекламним та іміджевим. Це можуть бути лонгріти та сторітелінг, опис товарів та послуг. Зазвичай для просування в соцмережах складають певний контент-план, що дозволяє використовувати усі необхідні види постів та отримувати потрібний ефект.
2Яка ціна текстів для соцмереж?
Вартість написання текстів для соціальних мереж залажить від особливостей подачі, тематики та призначення текстів - рекламні, інформаційні, лонгріди чи сторітелінг. В середньому ціна копірайтингу текстів дял соцмереж складає 85 грн за 1000 знаків або близькл 50 грн за пост. Публікація постів оплачується окремо.
3Чи можна генерувати тексти для соцмереж за допомогою нейромереж?
Можна, але не варто цього робити. Писати тексти для постів за допомогою нейромережі Chat-GPT та інших не дуже гарна ідея, хоча може скластися, що тут немає нічого поганого. По-перше, такі пости не будуть унікальними. По-друге, вони будуть загальними, а не для конкретної цільової аудиторії, а тому менш ефективними.
4Де замовтити тексти для соцмереж?
Вигідніше за все замовити послугу написанян текстів і постів для соціальних мереж фейсбук, інстаграм та інших буде в студіх копірайтингу Ямбус. Ми напишемо пости для соцмереж на будь-яку тему та в будь-якій кількості. залишайте заявку та отримуйте цікаві інформааційні чи рекламні пости!

Яку соціальну мережу обрати

Кожна соціальна мережа має свої особливості, функціонал та маркетингову привабливість для продавця, виробника або постачальника послуг. Відрізняються вони і принципом написання та оформлення постів.

Facebook

Тут віддають перевагу коротким записам, причому у постів з відео пріоритет набагато більше, а тому, якщо у вас багато відеоконтенту, вважайте, що вам пощастило. Але не забудьте доповнити публікацію якісним текстом. Ця соціальна мережа має (увага!) найбільш платоспроможну аудиторію і добре підходить для бізнесу, тому текст для реклами у фейсбуці отримає найбільшу віддачу.

Тексты для социальных сетей Instagram

Тут більше молоді, яка найчастіше взаємодіє з постами, у яких обсяг тексту середній, близько 700-1000 символів. І, звичайно ж, насамперед ця соцмережа заточена під візуальний контент. Поки що вона вважається найдешевшою по вартості ліда та надефективною для товарів, які можна красиво сфотографувати. Креативний текст для Інстаграм постів вирішує ситуацію, і замовити його буде чудовим рішенням!

Тексты для постов социальных сетей

Вконтактє

Тут віддають перевагу коротким постам, а також записам, доповненим фото. Більшість аудиторії – молодь. Через непопулярність цієї соцмережі в Україні вже не заслуговує на увагу.

Telegram

Ще зовсім недавно канал у цій мережі мало що міг дати своєму власнику. Сьогодні це спосіб підтримання діалогу з мільйонами користувачів по всьому світу. Головне, щоб читачам не було нудно, тому пости в Телеграм групах повинні чергувати цікаву та корисну інформацію.

Twitter

Соціальна мережа коротких та ультра-коротких текстових повідомлень, які дозволяють спілкуватися з цільовою аудиторією. Трафік із Твіттера невеликий, але він є.

LinkedIn

Тут публікують тексти для постів бізнес-спрямованості, а аудиторія є максимально професійною.

Якісні тексти для соціальних мереж

Через акаунти в Facebook та Instagram розкручуються послуги нейл-майстрів, юристів та стоматологів, продають крафтові сири, вино та хенд-мейд продукцію, розкручуються стартапи. Не мати своєї сторінки в соцмережах – значить недоотримувати клієнтів, а тому не втрачайте нагоди і замовте готові пости для соц. мереж – цікаві, яскраві та по-справжньому круті!

Ми напишемо тексти для соцмереж з урахуванням інтересів та потреб цільової аудиторії вашої групи, додамо всі потрібні «психогачки», що посилюють мотивацію, та забезпечимо найкращу конверсію!

Дійте правильно – замовте тексти для постів у соціальних мережах у професійній студії копірайтингу! Наші тексти для соцмереж почнуть працювати миттєво!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
01

Копірайтинг

Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
85 грн
 
Тексти, оптимізовані під пошукові запити, які покращують ранжирування сайту.
02

SEO копірайтинг

Тексти, оптимізовані під пошукові запити, які покращують ранжирування сайту.
150 грн
 
Креативні тексти для цільових сторінок сайту, лендінгів і сайтів-візиток, що б'ють точно в ціль.
03

Тексти для Landing Page

Креативні тексти для цільових сторінок сайту, лендінгів і сайтів-візиток, що б'ють точно в ціль.
150 грн