Яскраві тексти для соціальних мереж
Яскраві тексти для соціальних мереж
Для Facebook, Instagram, Telegram каналів та пабліків
Готові тексти для постів, що здатні переконувати та мотивувати на покупки!
Що таке тексти для соц. мереж
Це короткі комерційні, інформаційні, розважальні та спонукаючі до дії тексти, написані під конкретну соціальну мережу – Facebook, Instagram, для Telegram каналу або YouTybe. Їхнє головне завдання – підтримувати зв'язок із цільовою аудиторією, підвищувати лояльність до бренду та спонукати до дій.

Замовити готовий текст для посту в Інстаграмі або Facebook зовсім недорого. Разом з тим, соцмережі – це потужний інструмент реклами, здатний дати до 70% трафіку, а тому він надзвичайно вигідний!

Підтримка зв'язку з ЦА
Підтримка зв'язку з ЦА
Це зручний та надзвичайно ефективний канал взаємозв’язку з цільовою аудиторією.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Формування інтересу до товару та бренду, підвищення лояльності.

Інформування
Інформування
Надання користувачам корисної та актуальної інформації про товари та послуги.

Віральна реклама
Віральна реклама
Цікавий контент, який розповсюджується самими користувачами.

Продаєте? Купуєте? Надаєте послуги? В усіх цих випадках тексти для Інстаграм постів та короткі сторіси у Facebook дозволять знайти потенційних клієнтів й повідомити їм про свій бізнес!

У соціальних мережах є домогосподарки та мами в декреті, спортсмени та представники міжнародних корпорацій!

Яскраві пости для живого спілкування з аудиторією

Підвищення лояльності
Соціальні мережі дозволяють комунікувати з аудиторією безпосередньо, швидко реагувати на запитання користувачів, отримувати зворотний зв'язок і вирішувати усі можливі питання.

Недорога реклама
На відміну від контекстної реклами написання постів для соцмереж коштує зовсім небагато, але має надзвичайно високий KPI. Можна отримати готові тексти для Інстаграм практично безкоштовно!

Покращення впізнаваності бренду
Багато в чому це іміджеві тексти, що здатні зміцнювати зв'язок з цільовою аудиторією. Публікуючи хоча б раз на тиждень натхненний текст для Фейсбуку, ви залишатиметеся на слуху.

Креатив
Пости в соцмережах – це ідеальний шанс виділитися на тлі конкурентів, зайти з незвичайного боку та отримати приріст клієнтів.

Ще кілька років тому вважалося, що якщо компанії немає в Інтернеті, значить її немає і в бізнесі. Сьогодні те ж саме можна сказати і про соціальні мережі. Понад 75% усіх стартапів зараз починають зі створення сторінки в Facebook або Instagram та підготовки постів для них.

Замовити тексти для соц. мереж – Facebook або Instagram, Telegram каналу або YouTybe – це можливість налагодити контакт з величезною масою людей, зацікавити їх та розповісти про свій бізнес! Це потужне джерело трафіку й ігнорувати його не варто.

Замовити тексти для соц. мереж
Готові тексти для постів в Інстаграм та Фейсбук
Замовити

Пости для соціальних мереж – це вікно до багатомільйонної аудиторії. На перший погляд, вона хаотична й відрізняється за віком, статтю, інтересами та місцем проживання, і здається, що привернути її увагу практично неможливо, проте це не так. Якщо писати не бездумно, а зі знанням справи – окремо надихаючі пости в Інстаграм, окремо для Твіттера і Телеграма, окремо тексти для реклами у Фейсбуці – можна виділитися на тлі конкурентів й отримати потрібний трафік.

Які потрібні тексти для соціальних мереж?

Щоб визначитися з форматом текстів для соціальних мереж та замовити саме те, що потрібно, насамперед потрібно вирішити, які завдання вони мають виконувати.

Люди використовують соцмережі для спілкування, пошуку необхідної інформації про товари та послуги, діляться історіями життя та читають історії життя інших, збирають відгуки про компанії. Для різних завдань є свої соц. мережі, а тому й писати пости для Інстаграма та Фейсбука потрібно по-різному. Водночас вони мають спільні риси.

Особливістю текстів для соціалок є невеликий розмір, відсутність «води» та спаму, а тому, якщо ви вирішили замовити тексти для соціальних мереж у першого зустрічного копірайтера, будьте обережні та уважно перевіряйте, що він пише.

Прекрасний пост для Інстаграм і ФБ повинен зацікавлювати з перших рядків і не мати реклами – вона лише шкодить. Професійні маркетологи стверджують: щоб продати товар, потрібно перестати його продавати! Потрібно просто розповідати про нього – з такою самою подачею, ніби ви розказуєте друзям. Саме так і народжуються продажні, інформаційні, вірусні тексти для постів у Facebook, Instagram й інших соцмереж.

Напишіть нам
Заповнити Бриф

Короткі пости читають більш охоче, ніж рекламні статті, й така взаємодія набагато ефективніша. Це можливість швидко доносити до користувачів потрібну інформацію, не змушуючи читати лонгріди.

Як слід писати тексти для соц. мереж

Пости для різних соціальних мереж та пабліків пишуться по-різному. Вони повинні відрізнятися не просто тому, що у Facebook, Telegram, Вконтакті або Інстаграмі різний дизайн стрічки новин, а й тому, що там різна аудиторія. Якщо ви замовите текст для однієї соціальної мережі, а опублікуєте інший, швидше за все він не спрацює.

Так, якщо у Фейсбуці до спойлера показуються перші 400-450 знаків, то в Інстаграм буде вже вдвічі менше. І хоча сьогодні в усіх соцмережах можна писати великі тексти (наприклад, у тому ж Instagram на цілих 2200 символів), однак у прев’ю буде показано лише невелику частину – і саме цей текст і стає тим маркером, який визначає, чи виникне у читача інтерес розгорнути піст і дочитати до кінця.

Щоб написати крутий текст для соціальної мережі, необхідно знання цільової аудиторії – від віку, інтересів, професії, соціального статусу до рівня довіри до реклами. По-друге, необхідний правильний посил, інтрига та стиль тексту – іноді це гумор, іноді – ємні ділові пости без води та дратівливого словоблуддя.

Замовити тексти для соціальних мереж
Готові тексти для постів в Інстаграм, Телеграм та Фейсбук
Замовити

В ідеалі охоплювати всі канали: і Facebook, і Instagram, і LinkedIn. Кожна мережа затребувана у певної аудиторії, що відрізняється за віком, соціальним станом, багатством та іншими кластерами. Різна аудиторія по-різному реагує на той самий рекламний текст і, розуміючи це, можна націлюватися саме на ту соцмережу, яка дасть максимальний ефект.

Яку соцмережу обрати для просування

Кожна соціальна мережа має свої особливості, функціонал та маркетингову привабливість для продавця, виробника або постачальника послуг:

Тексты для социальных сетей

Facebook. Тут віддають перевагу коротким записам, причому у постів з відео пріоритет набагато більше, а тому, якщо у вас багато відеоконтенту, вважайте, що вам пощастило. Але не забудьте доповнити публікацію якісним текстом. Ця соціальна мережа має (увага!) найбільш платоспроможну аудиторію і добре підходить для бізнесу, тому текст для реклами у фейсбуці отримає найбільшу віддачу.

Тексты для постов социальных сетей

Instagram. Тут більше молоді, яка найчастіше взаємодіє з постами, у яких обсяг тексту середній, близько 700-1000 символів. І, звичайно ж, насамперед ця соцмережа заточена під візуальний контент. Поки що вона вважається найдешевшою по вартості ліда та надефективною для товарів, які можна красиво сфотографувати. Креативний текст для Інстаграм постів вирішує ситуацію і замовити його буде чудовим рішенням!

Вконтакті. Тут віддають перевагу коротким постам, а також записам, доповненим фото. Більшість аудиторії – молодь. Через непопулярність цієї соцмережі в Україні практично не заслуговує на увагу.

Telegram. Ще зовсім недавно канал у цій мережі мало що міг дати своєму власнику. Сьогодні це спосіб підтримання діалогу з мільйонами користувачів по всьому світу. Головне, щоб читачам не було нудно, тому пости в Телеграм групах повинні чергувати цікаву та корисну інформацію.

Twitter – соціальна мережа коротких та ультра-коротких повідомлень, які дозволяють спілкуватися з цільовою аудиторією. Трафік із Твіттера невеликий, але він є.

LinkedIn – тут публікують тексти для постів бізнес-спрямованості, а аудиторія є максимально професійною.

Де замовити тексти для соціальних мереж

Через акаунти в Facebook та Instagram розкручуються послуги нейл-майстрів, юристів та стоматологів, продають крафтові сири, вино та хенд-мейд продукцію, розкручуються стартапи. Не мати своєї сторінки в соцмережах – значить недоотримувати клієнтів, а тому не втрачайте нагоди і замовте готові пости для соц. мереж – цікаві, яскраві та по-справжньому круті!

Ми напишемо тексти для соцмереж з урахуванням інтересів та потреб цільової аудиторії вашої групи, додамо всі потрібні «психогачки», що посилюють мотивацію, та забезпечимо найкращу конверсію!

Дійте правильно – замовте тексти для постів у соціальних мережах у професійній студії копірайтингу! Наші посади почнуть працювати миттєво!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте